Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Buzau > Zona comerciala Buzau - Bazar - Servicii - Talcioc

Reply
 
Thread Tools
Old 02-06-09, 15:56   #1
pwr_bz

Stage 5
 
pwr_bz's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 4,289
Default LOGTUNING BZ

Salutare , ma numesc Stefan si sunt agent de vanzari in Buzau al companiei LOGtuning importatori exclusivi in Romania - KW, Weitec, LSD, FOX, In-pro, JMS, RH, Artec, dar si altele - Rieger, Hofele, Raid, K&N, Barracuda, Hella, Lumma, Mattig, Remus, Sebring, MS, JE Design, Kerscher, Hamann, Lorinser, Cobra, Brembo,OZ,ATS, ...

La cele mai multe preturile sunt egale cu cele din Germania.

Deci calitate la pretul corect.
Produsele se pot gasi pe www.logtuning.ro, www.KWsuspensions.ro, www.weitec.ro, www.LSDdoors.ro, www.racelook.de, www.fox.exhaust.de, dar mai sunt multe altele care nu apar pe site.
Daca aveti nevoie de jante , bodykituri , scaune ,chiptuning , evacuari , stopuri , faruri , suspensii , accesorii de interior , volane , schimbatoare , pedale , ceasuri , car audio-media etc etc si multe alte produse intrebati , si in cel mai scurt timp posibil am sa incerc sa raspund la toate intrebarile. Mai multe detalii la : 0748.999.671 ,YM : powertunning , PM aici pe forum.
__________________
pwr_bz is offline   Reply With Quote
Old 05-06-09, 21:19   #2
W Y P

Stage 5
 
W Y P's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 900
Default Re: LOGTUNING BZ

Salut , eu sunt Mihai si impreuna cu Stefan ( pwr ) formam reprezentantii de vanzari al LOGtuning-ului in Buzau . Dupa cum a zis si colegul meu ne puteti contacta pentru orice nelamurire , intrebare , in legatura cu produsele noastre .
Imi las si eu datele de contact :
ID : wyp_4tunning
Tel: 0768 359 132



www.logtuning.ro
W Y P is offline   Reply With Quote
Old 11-06-09, 10:01   #3
Cozmescu-Alin
REDACTOR 4TUNING

Stage 5
 
Cozmescu-Alin's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 2,467
Member of:
[Moderators]
[REDACTOR 4TUNING]
[4Rally]
Default Re: LOGTUNING BZ

Hai sa ma bag si eu in treaba,sunt Alin si impreuna cu Stefan si WYP suntem distribuitori LogTuning.Contact:0751497982 sau alin_4tuning.
Cozmescu-Alin is offline   Reply With Quote
Old 13-06-09, 21:53   #4
Ciuby

Stage 4
 
Ciuby's Avatar
 
Join Date: May 2008
Posts: 282
Default Re: LOGTUNING BZ

Intrebare: la voi se plateste fix pretul de pe site-ul logtuning, fara transport, fara nimic, da?
Ciuby is offline   Reply With Quote
Old 14-06-09, 09:14   #5
W Y P

Stage 5
 
W Y P's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 900
Default Re: LOGTUNING BZ

Quote:
Originally Posted by Ciuby View Post
Intrebare: la voi se plateste fix pretul de pe site-ul logtuning, fara transport, fara nimic, da?
Se plateste fix pretul produsului ( Vezi ca trebuie sa scrie acolo Inclusiv TVA )
W Y P is offline   Reply With Quote
Reply


- Copyright 2024 4Tuning -