Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Iasi > Zona comerciala Iasi - Bazar - Servicii - Talcioc

Reply
 
Thread Tools
Old 29-01-09, 13:41   #1
fan_iasi

Stage 1
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 17
Thumbs up PROMOTIE - AGER Service

Multumim ca sunteti AGERi!

Vino la AGER Service incepand cu luna ianuarie si te poti bucura de voucher-ul in valoare de 50 de lei!

Campania promotionala „Multumim ca sunteti AGERi !” se desfasoara pana la 30 aprilie 2009 si este activa in sediile AGER Service din Iasi si Suceava.

Dreptul de participare la aceasta promotie revine clientilor AGER Service care, in perioada mai sus mentionata, apeleaza la serviciile de montaj geamuri auto (parbrize, lunete, laterale) si foliere auto si achita o factura de minim 450 lei. Odata cu factura aferenta serviciilor prestate, clientul va primi si un voucher in valoare de 50 de lei (tva inclus).
Acest voucher este transmisibil si valabil pana la data de 30 aprilie 2009.

In momentul in care se apeleaza din nou la serviciile AGER, clientii care prezinta voucherul primit anterior beneficiaza de o reducere de 50 de lei din valoarea noii facturi.

Observatii:
Voucherele eliberate de service-ul din Iasi (respectiv, Suceava) nu pot fi utilizate in alte puncte de lucru ale retelei AGER Service. Voucher-ul nu poate fi folosit pentru lucrarile decontate de companiile de asigurari.

Mai multe detalii la 0232-242.876 sau TelVerde 0800-88.44.55.
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	poza_voucher_site.jpg
Views:	125
Size:	85.6 KB
ID:	772167  

Last edited by fan_iasi; 04-02-09 at 12:03.
fan_iasi is offline   Reply With Quote
Old 04-02-09, 10:45   #2
fanatik_1981

Stage 1
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 12
Default Re: PROMOTIE - AGER Service

foarte bine, lume!
mai veniti si in ajutorul soferilor, ca la drumurile din romania si la numarul de camiaoane ce merg fara prelata ...o singura pietricica si gata parbrizul! eu am patit-o, dar am scapat cu o fisura mica. deocamdata nu e grava, dar pana la urma cred ca tot tre' sa schimb parbrizul!
fanatik_1981 is offline   Reply With Quote
Old 18-02-09, 15:55   #3
J_right

Stock
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 8
Default Re: PROMOTIE - AGER Service

reducerea e valabila si la folia auto?
eu mi-am schimbat parbrizul la voi si am uitat sa intreb atunci ... ma bate gandul sa aduc masina la foliat...si asa vine acusi caldura

te rog eu mult, invata sa scrii

Last edited by bakal; 18-02-09 at 16:17.
J_right is offline   Reply With Quote
Reply


- Copyright 2024 4Tuning -