Go Back   Forum 4Tuning > Curse > LifeStyle & (I)legale & intalniri

LifeStyle & (I)legale & intalniri top speed, cerculete, fum, semafoare, stradute dosnice, parcari, vise - viata de noapte

Reply
 
Thread Tools
Old 14-12-03, 01:57   #31
dude

Stage 4
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 185
Default

Se pare ca desi se dorea seriozitate si participare numeroasa din partea celor care sprijina si iubesc cursele, organizatorii \"nu prea\" au aparut. Prefer sa nu spun mai multe si sa va aduc aminte de fabula in care copilul a strigat de prea multe ori \"lupul, lupul\" si nu era nici un lup si cand a venit cu adevarat lupul nimeni nu l-a mai crezut. Intelegeti ce vreti din asta;
Se pare ca in noaptea asta sunt tare philozof.

Parerea mea...
__________________
Sanatate maxima !
dude is offline   Reply With Quote
Old 14-12-03, 21:34   #32
Turbo110

Stage 5
 
Turbo110's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 1,717
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default :D

Fate tu organizator sa iti iei de la 3 la 6 ani de zile ca am auzit ca tziau rezervat baietzi un pat la ei in celula !
Cursele de strada nu or sa moara niciodata doar ca nu sti t6u unde se tin !
__________________
Nothing to display
Turbo110 is offline   Reply With Quote
Old 14-12-03, 21:39   #33
Marian20
Ford Driver

Stage 5
 
Marian20's Avatar
 
Join Date: Oct 2003
Posts: 448
Member of:
[FORD]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

turbo110 .... aici cred ca era vorba de organizatorii mitingului... parerea mea...
Marian20 is offline   Reply With Quote
Old 14-12-03, 22:05   #34
F_L_R

No Speed Limit

Stage 5
 
F_L_R's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 2,245
Member of:
[Moderators]
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default

tt
F_L_R is offline   Reply With Quote
Old 14-12-03, 22:17   #35
Turbo110

Stage 5
 
Turbo110's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 1,717
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

Quote:
Originally Posted by \"dude\"
Se pare ca desi se dorea seriozitate si participare numeroasa din partea celor care sprijina si iubesc cursele, organizatorii \"nu prea\" au aparut.

Parerea mea...
Mah Florica ce treaba am eu cu tine fratiorul meu sau cu Micutzu Stiu de micutzu stiu si de tine stiu de toti baietzi nu era vb de tine ! Era vb de dude ca vrea curse dar nu stie de amenzile care leau primit tom gti bpr'u dod'u, blp'u , pst'u si multi alti pe care acum nu mi amintesc !
Eu stiu prea bine de noptine de ger cand stateam si pe ploaie si pe vant bine eu mai nou nu de ani de zile ca voi !
Deci sa nu mah intelegi gresit ca nu vb de tine !
Turbo110 is offline   Reply With Quote
Old 14-12-03, 22:20   #36
Turbo110

Stage 5
 
Turbo110's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 1,717
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default :D

Cat despre Miting eu am fost in herastrau si Micutzu a Fost tot timpul cred ca nu ati fost voi unde trebuia !
Iar daca tu esti baiatu cu BMW'u de braila cand ai venit tu mosule micutzu era sa isi ia gagica de acasa !
Turbo110 is offline   Reply With Quote
Old 14-12-03, 22:31   #37
F_L_R

No Speed Limit

Stage 5
 
F_L_R's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 2,245
Member of:
[Moderators]
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default

am vb cu micutu stiu despre ce e vorba
F_L_R is offline   Reply With Quote
Old 14-12-03, 22:32   #38
F_L_R

No Speed Limit

Stage 5
 
F_L_R's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 2,245
Member of:
[Moderators]
[NoSpeedLimit Romania Club]
Default

am vb cu micutu ,am inteles despre ce e vorba
F_L_R is offline   Reply With Quote
Old 15-12-03, 04:49   #39
Anonymous

Stage 5
 
Join Date: Apr 2003
Posts: 1,375
Default te inseli

SALUT ma baiatule eu am fost tot timpu unde sa strans lumea eu traiesc pt asa ceva credema nu imi pot permite sa chem lumea sa nu vin pt ca eu am un prestigiu si am respect de baieti care vin la curse asta fiin d valabil si pt tine daca vi la curse mam riscat prea mult ca sa dau acum inapoi CREDEMA .nu ma judecati fara sa stiti dealtfel astept facem miting dac nil aproba CU RESPECT MICUTZU
Anonymous is offline   Reply With Quote
Old 15-12-03, 07:08   #40
dude

Stage 4
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 185
Default Re: te inseli

Quote:
Originally Posted by \"Micutzu_NSL\"
SALUT ma baiatule eu am fost tot timpu unde sa strans lumea eu traiesc pt asa ceva credema nu imi pot permite sa chem lumea sa nu vin pt ca eu am un prestigiu si am respect de baieti care vin la curse asta fiin d valabil si pt tine daca vi la curse mam riscat prea mult ca sa dau acum inapoi CREDEMA .nu ma judecati fara sa stiti dealtfel astept facem miting dac nil aproba CU RESPECT MICUTZU
Imi cer scuze daca am fost inteles gresit. Am sa incerc sa fiu mai clar de data asta. Am tot respectul pentru cei care organizeaza cursele, fie ele legale sau ilegale, si in general pentru toti oamenii care iubesc ceea ce fac si pun suflet. In aceasta categorie intra toti cei care au organizat si organizeaza curse. Sincer sa fiu nu prea ma intereseaza cine ce amenzi a luat, e problema lor; Ceea ce e important din punctul meu de vedere e ca sambata de la 10 pana la 10:30 cat am stat in Herastau am fost mai multi oameni decat masini si nu era nici unul din cei pe care ii cunoastem ca lideri ai miscarii de protest si ai curselor, si nici unul din cei de acolo nu stia ce se va intampla in continuare. Din moment ce s-a spus 9 jumate - 10 in Herastrau mi se parea normal sa gasim pe cineva care sa ne indrume si care sa aiba o vedere de ansamblu.

Parerea mea...
dude is offline   Reply With Quote
Old 15-12-03, 09:23   #41
Marian20
Ford Driver

Stage 5
 
Marian20's Avatar
 
Join Date: Oct 2003
Posts: 448
Member of:
[FORD]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

Turbo110 ... la ultima intalnaire am venit cand Micutzu inca nu ajunsese, a venit dupa vreo juma de ora, a plecat sa-si ia prietena, s-a intors si eram tot acolo, a venit si Sebi dar deja inghetasem degeaba pana la ora 11...
Marian20 is offline   Reply With Quote
Old 15-12-03, 19:45   #42
franktoxic

Stock
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 3
Default

Intrebare. Miercuri mai e ceva? mai vine cineva sau nu?
Ar fi frumos sa ne mai intalnim.

La mai mare!
franktoxic is offline   Reply With Quote
Old 15-12-03, 20:32   #43
Turbo110

Stage 5
 
Turbo110's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 1,717
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default :D

Deci nu a spus nimeni ca mitingul era in ziua aceea el va fi pe data de 22 da il aproba !
Cat despre zilele de intalnire zilnic ne gasiti acolo in parc chiar daca e frig ninsoare sau ploaie !
Turbo110 is offline   Reply With Quote
Old 18-12-03, 10:16   #44
Morro

Stage 5
 
Morro's Avatar
 
Join Date: Jul 2003
Posts: 1,078
Default

cred ca am putea sa ne lipsim de misto-uri gratuite ...
Morro is offline   Reply With Quote
Old 19-12-03, 00:19   #45
Anonymous

Stage 5
 
Join Date: Apr 2003
Posts: 1,375
Default

Micutzu_NSL wrote:
SALUT ma baiatule eu am fost tot timpu unde sa strans lumea eu traiesc pt asa ceva credema nu imi pot permite sa chem lumea sa nu vin pt ca eu am un prestigiu si am respect de baieti care vin la curse asta fiin d valabil si pt tine daca vi la curse mam riscat prea mult ca sa dau acum inapoi CREDEMA .nu ma judecati fara sa stiti dealtfel astept facem miting dac nil aproba CU RESPECT MICUTZU Alo,nenea, baiatu,vorbiti ROMANESTE?????????Limba romana mai are si ortografie.............si din cate vad mai esti si organizator..............mai cititi si voi odata poate eu nu am inteles bine.........
Anonymous is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -