Go Back   Forum 4Tuning > Curse > LifeStyle & (I)legale & intalniri

LifeStyle & (I)legale & intalniri top speed, cerculete, fum, semafoare, stradute dosnice, parcari, vise - viata de noapte

Reply
 
Thread Tools
Old 12-12-03, 19:58   #16
Anonymous

Stage 5
 
Join Date: Apr 2003
Posts: 1,375
Default

salut florica ... noi 2 nu stiu daca am schibat mai mult de 2 vb vreodata , eu cand veneam la curse vaneam din partea lu micuzu...cu toate aste te admir mult si te respect pt ca-mi imaginez cat de greu e sa faci ce faci tu...deci in concluzie s-a vazut rezultatul curselor cand erai tu si micutzu ,acuma nu stiu cine mai e , oricum pacat ca nu mai e ce a fost acum 2 anii....poate ca ar trbuii sa se faca curse doar o data maxim doua ori pe luna....poate asa , prin aceasta perioada indelungata de pauza s-ar starnge mai mult lume , ma refer la veteranii ......ce zici ?????
Anonymous is offline   Reply With Quote
Old 12-12-03, 21:01   #17
Anonymous

Stage 5
 
Join Date: Apr 2003
Posts: 1,375
Default

cu riscul de a fi considerat fixist: maine 13.12.2003 se mai intampla vreo intalnire? Daca da LA CE ORA SI UNDE? Multumesc anticipat pentru raspuns.
Anonymous is offline   Reply With Quote
Old 12-12-03, 21:09   #18
TYE

Stage 4
 
TYE's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 297
Default

in primul rand: BRAVO NSL pentru ce a facut si ce incearca sa faca.

Micutzu are dreptate .... sunt unii (putini la numar) care se zbat sa stranga lumea, sa obtina un loc de \"tras\" pentru toti ceilalti, sa se evite toate amenzile date abuziv doar pentru ca stateam stransi in parcare.
Omu' ala a zis doar atat: \"Veniti miercuri in Herastrau ca sa punem ceva la cale\".
Raspuns: cca.20 masini
Rusine celor care au stiut si nu au venit mai ales ca sunt multi \"veterani\" care ar fi trebuit sa fie acolo.
Acum ne mai intalnim odata Sambata ... in aceeasi locatie.
Sa vedem cati or sa vina.

N-am cine stie ce masina, o SLZ ... dar SLZ a mea a fost acolo, o sa fie si Sambata, o sa fie si pe 22 si o sa fie oricand se poate ...
Ganditiva ca, sa zicem 20 BMW-uri nu fac cat 20 BMW + alte 100 de masini \"ordinare\" ca a mea ...

Alea 100 de masini pot face diferenta intre a avea un LOC AL NOSTRU sa nu.

Bafta .. si ne vedem Sambata
Virgil a.k.a. IL-11-TYE
__________________
I didn\'t fight my way to the top of the food chain to be a vegetarian.
------------
Dacia Solenza Scala
TYE is offline   Reply With Quote
Old 12-12-03, 21:51   #19
GSi

Stage 5
 
GSi's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 657
Member of:
[Midnight Racers]
Default

Eu am descoperit acum cateva saptamani site-ul asta, multe lucruri interesante am vazut in filmulete si citit pe aici pe forum (ma trezesc pe strada \"uite-l pe MGH-u' ala din filmulet\" ). Am de vreo 2 luni un Kadett GSi si a inceput sa ma pasioneze lumea curselor de masini in ultima vreme . Bine, am alergat masini si inainte (o Dacie si un Citroen BX), da asta e prima masina a MEA.
Stiam de intalnirea de miercuri, si as fi vrut sa vin, insa ceva probleme la masina (doh ..) m-au impiedicat sa ajung. O sa vin insa sambata, poate cu inca o persoana sau doua... Bafta si ne vedem atunci

Razvan B-44-GSI
GSi is offline   Reply With Quote
Old 12-12-03, 21:51   #20
Marian20
Ford Driver

Stage 5
 
Marian20's Avatar
 
Join Date: Oct 2003
Posts: 448
Member of:
[FORD]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

TYE ... ai dreptate dar multa lumea nici macar nu a stiut de aceasta adunare iar altii nu au stiut unde sa vina ... eu am venit cu BMW-ul de braila impreuna cu B99sha dar daca nu ne gaseam cu WAY-ul pe drum nu stiam unde sa venim sincer.... plus ca atunci cand s-a facut filmarea in direct la antena 1 la ora 19:30 joi eu la romexpo eu am aflat abia de la B99sha la ora 19:00 care primise mesaj de la sebi.... eu nu am primit nici un mesaj nici un nimic.... si cred ca multi altii nu au stiut despre intlnirea de miercuri si cu atat mai putini de cea de joi.... oricum eu o sa fiu prezent si sambata ca si miercuri.... miercuri am plecat dupa ce au plecat jumate din cei prezenti... am stat la filmare... am fost acolo cand a venit garda.... dar am inghetat .... lumea pleca deja.... si nu mai avea rost sa stau.... totul se terminase.... poate s-a mai organziat ceva dupa dar nu era treaba mea atat timp cat mie nu mi s-a spus nimik ce sa fac... sa stau... sa plec... eu stiu.... sa se fi spus ceva.... anumite persoane de acolo care mi se par mie destul de importante in domeniul curselor legale si ilegale atunci cand i-am intrebat daca pleaca au spus ca da.... si cand am intrebat daca sa plecam si noi au spus ca da putem pleca.... eu ce ar trebui sa fac in cazuri ca astea? sa stau acolo pana a doua zi poate mai apare cineva? sa se vorbeasca clar de la inceput ar fi cel mai bine.... bai daca vine garda ne gasim in parc si vorbim daca se intampla aia mergem acolo.... daca vrem sa facem ilegale tu si tu si tu plecati acasa si ata ete... am inteles.... nu de alta.... dar am mai auzit si alte comentarii pe acolo care m-au deranjat.... de la anumite persoane .,... care se intrebau ce sa faca dupa filmare... plecam acasa ? nu mai margem la curse? si a venit si raspunsul.... stai sa plece agaricii astia care sunt in plus si mergem.... mersi... oricum nu tineam neaparat sa merg la curse dar daca asa se pune problema mi se pare normal sa nu se prezinte lumea... hai sa nu mergem la curse ca sunt astia aici.... mai bine spuneau direct sa plecam acasa si nu ma suparam ... decat faze din astea.... hai sa inghetam vreo 2 ore pentru ca nimeni nu spune nimik ce sa facem pentru ca se asteapte sa plece anumite persoane.... cam atat am avut de spus la ora asta...
Marian20 is offline   Reply With Quote
Old 13-12-03, 07:21   #21
b99sha

Stage 5
 
b99sha's Avatar
 
Join Date: Nov 2003
Posts: 802
Default

Bai, e naspa daca-i adevarat ce spui tu aici, Mariane. Stiind asta, data viitoare cand mai vin sa mor de nu plec io ultimul :P .
Tye, nu fi asa pesimist. Miercuri \"ne-am\" numarat si eram vreo 4o. Binisor, tinand cont de mediatizare.
Azi este sambata, stiati??? Da, azi ne intalnim; stiti asta, nu? Da? Dar CAND??? K din mes de mai sus nu am retinut decat k e tot acolo, in Herastrau, pe langa Ambasada Chineza, stanga la discoteca. Norocul meu k mai am niste nr. de tel k altfelll...
Guest, daca mai intri azi si tot nu stii ce si cum, da-mi un apel d p Connex la o7233o6o46 (Bogdan) si te sun sa-ti spun tot ce stiu. E valabil pt. oricine; convex sa aveti (prietenii stiu d c )
__________________
...zise el...si mai lua o gura de fan...
b99sha is offline   Reply With Quote
Old 13-12-03, 11:09   #22
franktoxic

Stock
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 3
Default

La ce ora mai fratzilor? ca sa stim si noi...........
La 19 e bine? sau ziceti voi o ora daca vreti sa vina mai multa lume.

Mersi.
franktoxic is offline   Reply With Quote
Old 13-12-03, 13:03   #23
synkro

Stage 5
 
synkro's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 968
Default

b99sha...40 de masini..ti se pare destul ? mie deloc
pun pariu ca daca ne puneam pe telefoane si ziceam ca sunt curse se strangeau 150-200...
marian,cine a zis kestia aia cu agaricii care sunt in plus fii sigur ca nu face parte din cei care hotarasc ceva...nu am auzit sa se intample asa ceva pana acum,si nici nu cred ca o sa se intample

diseara in jur de 21:30 - 22 in herastrau...

numai bine
synkro is offline   Reply With Quote
Old 13-12-03, 14:01   #24
TYE

Stage 4
 
TYE's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 297
Default

Eu totusi nu cred sa fi fost mai mult de 20 - 25 de masini ....
Gandeste-te ca au fost 2 randuri plus capetele ... su nu cred sa fi fost mai mult de 10 masini pe rand ...

what the F ... nu mai conteaza acum cati au fost miercuri ... IMPORTANT este cati vom fi pe 22 Dec.

Ne vedem diseara ...

bafta
TYE is offline   Reply With Quote
Old 13-12-03, 14:06   #25
TYE

Stage 4
 
TYE's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 297
Default

Marian: ai dreptate si tu ... multi n-au stiut ...
dar din cate mi-amintesc eu ... a fost un topic pus de micutzu in data de 9.

EU CRED ... ca forumul de pe 4tuning.ro este principala modalitate de instiintare a impatimitilor de masini de la noi ... ce zici?

Eu in fiecare zi mi-arunc ochiul pe forum ... poate mai aflu ceva.

see ya
TYE is offline   Reply With Quote
Old 13-12-03, 14:22   #26
synkro

Stage 5
 
synkro's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 968
Default

TYE ..ne cunoastem ? ..imi suna cunoscut nickul tau
synkro is offline   Reply With Quote
Old 13-12-03, 14:31   #27
TYE

Stage 4
 
TYE's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 297
Default

ahaaaaaaa
Synkro ... ia zi ... ai cu cine veni diseara?
Trec io sa te iau ?

OR WHAT?
TYE is offline   Reply With Quote
Old 13-12-03, 14:58   #28
synkro

Stage 5
 
synkro's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 968
Default

pai vino..si adu si un blank sau doua ca am niste muzica pentru tine ) mai vb la telefon oricum,
synkro is offline   Reply With Quote
Old 13-12-03, 23:41   #29
franktoxic

Stock
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 3
Default

WOW! ce multa lume a fost! nu ma asteptam. au fost 20? sau am ajuns eu prea tarziu?
sa speram ca nu o sa fim tot la fel de multi si pe 22.
franktoxic is offline   Reply With Quote
Old 14-12-03, 00:10   #30
zetemte

Presedinte Insomnia Racing

Stage 5
 
zetemte's Avatar
 
Join Date: Nov 2003
Posts: 1,332
Member of:
[Moderators]
[Insomnia]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

Si am fost, dar am plecat dupa cateva minute pentru ca, nu a fost mai mult decit 15 masini.
zetemte is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -