Go Back   Forum 4Tuning > Curse > LifeStyle & (I)legale & intalniri

LifeStyle & (I)legale & intalniri top speed, cerculete, fum, semafoare, stradute dosnice, parcari, vise - viata de noapte

Reply
 
Thread Tools
Old 27-03-12, 17:09   #331
b-01-ptk

Stage 5
 
b-01-ptk's Avatar
 
Join Date: Nov 2008
Posts: 1,054
Member of:
[VW]
Default Re: Aţi murit ? Ce s-a intamplat cu lumea curselor ?

am fost inteles gresit nu trebuie numere de inmatriculate sau poza de talon doar sa spuna cine vrea sa vina si atat .....vorba lui sebastian eu nuam nimic de ferit iar daca nu facem si o intrecere cu carucioarele atunci hai sa ne intalnim si sa nu ne dam jos din masini .....doar curse fara vorbe atata vrei ? si [plus ca daca ala cu pisica poate sa fie ea si 1.6 stie ce face e frumos daca nu iar e pt ca ai subiect de distractie si caterinca , ca nu ne intalnim pt vreo sedinta sa venim la costum , dar se pare ca nu prea vrea nimeni .....asta este inseamna ca e corect titlul topicului defapt intrebarea la care se pare ca raspunsul e "da" pt ca 50 % din cei care au postat nu au facut decat sa insulte pe alti sau sa abereze
__________________
my golf 4 https://www.youtube.com/watch?v=JRTNu...eature=mh_lolz

vand twingo - https://forum.4tuning.ro/481-anunturi...ml#post5395899

UNDE DRAGOSTE NU E ....FACEM
b-01-ptk is offline   Reply With Quote
Old 27-03-12, 18:00   #332
RoByNeT
AirRide Lover

Stage 5
 
RoByNeT's Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 6,023
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
[SKODA]
[4Rally]
[Competitor CNCA]
[STREETMANIACS]
[AUDI]
Default Re: Aţi murit ? Ce s-a intamplat cu lumea curselor ?

Quote:
Originally Posted by b-01-ptk View Post
am fost inteles gresit nu trebuie numere de inmatriculate sau poza de talon doar sa spuna cine vrea sa vina si atat .....vorba lui sebastian eu nuam nimic de ferit iar daca nu facem si o intrecere cu carucioarele atunci hai sa ne intalnim si sa nu ne dam jos din masini .....doar curse fara vorbe atata vrei ? si [plus ca daca ala cu pisica poate sa fie ea si 1.6 stie ce face e frumos daca nu iar e pt ca ai subiect de distractie si caterinca , ca nu ne intalnim pt vreo sedinta sa venim la costum , dar se pare ca nu prea vrea nimeni .....asta este inseamna ca e corect titlul topicului defapt intrebarea la care se pare ca raspunsul e "da" pt ca 50 % din cei care au postat nu au facut decat sa insulte pe alti sau sa abereze
Tu se pare ca te afli in oala care nu trebuie. Din cauza mentalitatilor de genul nu se mai face nimic la vedere. Pentru ca sunt "driftari" si "reisari" de genul care ai specificat tu. Oricum e clar ca cine facea ce facea pe vremuri face si acum dar nu la vedere. Din cauza gesturilor celor inconstienti care i-ai specificat tu sa zic asa nu mai poti sa iesi cu masina linistit pe afara ca esti bagat in oala cu toti racerii si drifterii care fac "ravagii" pe la intersectii.
__________________

RoByNeT is offline   Reply With Quote
Old 27-03-12, 18:04   #333
SEBASTIAN

Stage 5
 
SEBASTIAN's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 12,504
Member of:
[Mitsubishi]
[PARTICIPANT CURSE]
[SUBARU]
Default Re: Aţi murit ? Ce s-a intamplat cu lumea curselor ?

Pe bune ... hai sa detensionam atmosfera.
Cine vrea si poate e binevenit, iar daca anuntam preznta aici e si mai bine pentru ca putem estima amploarea intalnirii.
Rugamintea este ca sa fim civilizati sa nu dam ocazia sa fim folositi ca exemplu negativ.
__________________
Professional DynoTuning
sebastian@racingcode.ro
0723691731

SEBASTIAN is offline   Reply With Quote
Old 28-03-12, 00:16   #334
JimGod
Pole Position Racers Member

Stage 5
 
JimGod's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 7,738
Member of:
[BMW]
[PARTICIPANT CURSE]
[Pole Position Racers]
Default Re: Aţi murit ? Ce s-a intamplat cu lumea curselor ?

Quote:
Originally Posted by SEBASTIAN View Post
Daca doriti si vreti sa ajutati in bucuresti se pot organiza legale.
Asa cum a mai fost si s-au organizat se pot organiza si pe viitor.
Pentru asta este necesara o echipa de volunatari, oameni seriosi pe care sa te poti baza, iar daca ei nu sunt dintre pazionati de unde ar putea sa fie?
pai si daca zici ca se poate organiza ce te opreste sa organizezi din nou?
JimGod is offline   Reply With Quote
Old 28-03-12, 03:39   #335
SEBASTIAN

Stage 5
 
SEBASTIAN's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 12,504
Member of:
[Mitsubishi]
[PARTICIPANT CURSE]
[SUBARU]
Default Re: Aţi murit ? Ce s-a intamplat cu lumea curselor ?

Dorinta de a face asta fara o echipa de sprijin.
Atitudinea proasta a unor omeni.
Surse de venit!
SEBASTIAN is offline   Reply With Quote
Old 28-03-12, 11:36   #336
kimi
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
kimi's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 1,222
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[AUDI]
Default Re: Aţi murit ? Ce s-a intamplat cu lumea curselor ?

Quote:
Originally Posted by b-01-ptk View Post
iar daca nu facem si o intrecere cu carucioarele atunci hai sa ne intalnim si sa nu ne dam jos din masini .....doar curse fara vorbe atata vrei ? si [plus ca daca ala cu pisica poate sa fie ea si 1.6 stie ce face e frumos daca nu iar e pt ca ai subiect de distractie si caterinca , ca nu ne intalnim pt vreo sedinta sa venim la costum
Tu chiar ai 26 de ani ??

Nu vreau sa intru in polemica cu tine si nici sa stau sa ma cert pe forum, ca sunt satul, dar vreau sa va treziti odata ca suntem in 2012 si tot penibili ati ramas..

Tu ai o tigra 1.6 ?? Vorbesti de curse ?? Eu am vandut masina de 300 cai ca ma simteam depasit de situatie si vin altii din urma si tre sa tin pasul cu timpurile..Eu nu aberez asa cum ai insinuat tu..crede-ma..

Sa aveti o zi buna.
kimi is offline   Reply With Quote
Old 28-03-12, 11:49   #337
riv_gms
Opel Driver

Stage 5
 
riv_gms's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 2,411
Member of:
[Opel]
[DACIA]
Default Re: Aţi murit ? Ce s-a intamplat cu lumea curselor ?

Quote:
Originally Posted by kimi View Post

Tu ai o tigra 1.6 ?? Vorbesti de curse ?? Eu am vandut masina de 300 cai ca ma simteam depasit de situatie si vin altii din urma si tre sa tin pasul cu timpurile..Eu nu aberez asa cum ai insinuat tu..crede-ma..

Sa aveti o zi buna.
Cu tot respectul pt tine KIMI - vreau sa subliniez faptul ca toti am plecat de jos ; poate ca bugetul lui nu-i permite sa investeasca in masina ; din cauza aceasta au aparut si grupele musca pentru motoare cu putere mica ... FIECARE DUPA CUM POATE!

Doresti sa spui ca cei care participa la curse nu vin si cu masinile de strada Logan 1.2 16v si alte masini ... cursele fiind ele (i)legale o sa fie si persoane cu masini la categoria musca 60-150cp ...

Tot respectul si multa bafta!
__________________
Ti se pare mare consumul tau ? Calculeazal---->
riv_gms is offline   Reply With Quote
Old 28-03-12, 12:31   #338
Swat-Cat

Stage 5
 
Swat-Cat's Avatar
 
Join Date: Dec 2004
Posts: 2,501
Member of:
[SEAT]
Default Re: Aţi murit ? Ce s-a intamplat cu lumea curselor ?

trebuie doar o locatie care sa permita adunarea pasionatiilor in fiecare Vineri cum era traditia cu Pescarusu`
Swat-Cat is offline   Reply With Quote
Old 28-03-12, 21:38   #339
bix

No Speed Limit

Stage 5
 
bix's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 470
Member of:
[Moderators]
[NoSpeedLimit Romania Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
Default Re: Aţi murit ? Ce s-a intamplat cu lumea curselor ?

imi place initiativa...am sa incerc sa ajung si eu.

KIMI...nu toata lumea are posibilitati, pt aceasta adunare nu trebuie sa ai 300+ hp, important e sa fii de societate cu bun simt, comumicativ si ar fi bine ca "basinile" sa ramana acasa.
bix is offline   Reply With Quote
Old 29-03-12, 11:56   #340
kimi
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
kimi's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 1,222
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[AUDI]
Default Re: Aţi murit ? Ce s-a intamplat cu lumea curselor ?

Quote:
Originally Posted by bix View Post
imi place initiativa...am sa incerc sa ajung si eu.

KIMI...nu toata lumea are posibilitati, pt aceasta adunare nu trebuie sa ai 300+ hp, important e sa fii de societate cu bun simt, comumicativ si ar fi bine ca "basinile" sa ramana acasa.
Turcule, mai citeste inca o data ce am postat,ca nu ai inteles nimic...
Cat despre basini, chiar nu se pune problema la mine..a fost un exemplu de mentalitate pe care il au multi..

Sunt baieti care au tinut pasul cu vremurile si au ajuns sus (Anonymous), nu s-au plafonat. Despre asta vorbeam eu mai sus..

Cine are creier sa intealeaga bine, cine nu sa ma considere basinos..
kimi is offline   Reply With Quote
Old 29-03-12, 20:47   #341
SEBASTIAN

Stage 5
 
SEBASTIAN's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 12,504
Member of:
[Mitsubishi]
[PARTICIPANT CURSE]
[SUBARU]
Default Re: Aţi murit ? Ce s-a intamplat cu lumea curselor ?

In concluzie astpt un sms cu confirmarea locatiei si orei de intalnire.
SEBASTIAN is offline   Reply With Quote
Old 29-03-12, 22:13   #342
bix

No Speed Limit

Stage 5
 
bix's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 470
Member of:
[Moderators]
[NoSpeedLimit Romania Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
Default Re: Aţi murit ? Ce s-a intamplat cu lumea curselor ?

Quote:
Originally Posted by kimi View Post

Cine are creier sa intealeaga bine, cine nu sa ma considere basinos..
aici tu m-ai inteles gresit.
Nici prin gand nu mi-a trecut sa fac o afirmatie catre tine...ma refeream la copii care au totul de-a gata si nu mai au loc in pantaloni...
bix is offline   Reply With Quote
Old 30-03-12, 09:26   #343
Gixer
Banned

Stage 5
 
Join Date: Nov 2008
Posts: 913
Member of:
[2 Roti]
Default Re: Aţi murit ? Ce s-a intamplat cu lumea curselor ?

Quote:
Originally Posted by kimi View Post

Sa ne strangem si sa facem ce ?? sa ne uitam la vreun retard care se apuca sa chinuie o pisica 1.8 prin parcare??..sau la alt idiot care fura carucioare si se plimba in ele??

Asta le vezi in fiecare vineri daca te nimeresti prin vreo parcare de supermarket..
Asa e aproape pe oriunde: gustereala, povesti din care mai mult barfe, glume de-an pixu si povesti vanatoresti cu logane care prind 200 si tigre care se tin dupa Evo pe curbe la 150 si unica activitate mai marcabila e drumul pana la un fast-food pt mancat rahaturi gen "mecdonalds"
In concluzie normal ca nu mai ai de ce sa arzi niste benzina degeaba ca sa mergi la intruniri de genu!

Last edited by Gixer; 30-03-12 at 09:28.
Gixer is offline   Reply With Quote
Old 30-03-12, 16:45   #344
SEBASTIAN

Stage 5
 
SEBASTIAN's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 12,504
Member of:
[Mitsubishi]
[PARTICIPANT CURSE]
[SUBARU]
Default Re: Aţi murit ? Ce s-a intamplat cu lumea curselor ?

Eu nu am primit nimic de confirmare asa ca inteleg ca nu exista o intalnire astazi.
SEBASTIAN is offline   Reply With Quote
Old 31-03-12, 00:20   #345
b-01-ptk

Stage 5
 
b-01-ptk's Avatar
 
Join Date: Nov 2008
Posts: 1,054
Member of:
[VW]
Default Re: Aţi murit ? Ce s-a intamplat cu lumea curselor ?

Quote:
Originally Posted by SEBASTIAN View Post
Eu nu am primit nimic de confirmare asa ca inteleg ca nu exista o intalnire astazi.
eu nu am nr tau si vad ca baietii nu vor sa vina eu am fost la o intalnire skoda&vw toyz si in ciuda frigului de afara chiar a fost k , daca u vrei sa ne intalnim lasa nr pe privat si ne auzim . Cat despre topic ; initiativa excelenta restu ........no comment. Bafta
b-01-ptk is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -