Go Back   Forum 4Tuning > Curse > LifeStyle & (I)legale & intalniri

LifeStyle & (I)legale & intalniri top speed, cerculete, fum, semafoare, stradute dosnice, parcari, vise - viata de noapte

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 29-06-04, 17:08   #76
Gabi
Super Moderator

Stage 5
 
Gabi's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,537
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
Default

2 ani de cand KOS-u' a murit. Inca nu-mi vine sa cred, dar totusi ma resemnez atunci cand ma gandesc ca noi, cei care l-am cunoscut, suntem inca alaturi de el!!!

Deseara, toata lumea este asteptata. Cred ca Cioara a spus destul de clar unde si la ce ora!!!

Santos & Co. (baietii din Bucuresti): dati un telefon cand ajungeti in Craiova sa stabilim unde si cand ne vedem.

Numai bine!
__________________
DelSol D13Z6
Gabi is offline  
Old 29-06-04, 19:47   #77
COObra

Stage 5
 
COObra's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 1,460
Default

bai ce rau imi pare ca nu vin
nam nici bani de gaz si maine dimineata tre sa fiu la munca
baieti imi pare rau ca no sa va cunosc
cel putin nu de data asta
aveti grija de voi
drum bun santos & co.
COObra is offline  
Old 29-06-04, 22:37   #78
B|shOp-VR6

Stage 5
 
B|shOp-VR6's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 3,142
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Anonymous Motorsport ]
Default

Si mie imi pare super rau.. dar cum zice si coobra.. unii mai au si servici.. dak era pe vineri sau in weekend... era prea bine
B|shOp-VR6 is offline  
Old 30-06-04, 06:15   #79
AvataR

Stage 3
 
AvataR's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 150
Default cursa de la craiova

super curse azi noapte pe aeroportul din craiova.initial am fost intro localitate dar din pacate a venit garda f repede si nu sa mai alergat acolo(vreo 3 masini si 4 dube am numarat eu - bine ca veneau pe rand si mai plecau) , insa coloana interminabila de masini s-a indreptat catre aeroport dupa ce sa discutat cu politia. io a trebuit sa plec la 2 ca am bacu acus.uitati-va pe national tv la stiri ca am vazut ca au filmat.
oricum nu pot sa apreciez exact nr de masini insa erau intinse pe cativa km si pe aceasta cale as vrea sa multumesc ca spectator lui cioara care s-a gandit sa organizeze asa ceva si celor care au facut act de prezentza aseara.hai ca nu va spun eu tot ca sa mai zica si altii .pa.
__________________
IN CURAND! DIAGNOZA ELECTRONICA PENTRU PENTRU POSESORII DE ROVER MG TOATE MODELELE SI LAND-ROVER TOATE MODELELE PANA IN 2005 - CU TESTER ORIGINAL REPREZENTANTA DEDICAT ROVER MG LAND ROVER - ROVER MG LAND ROVER DEDICAT PENTRU TOATA GAMA ROVER-MG SI LAND-ROVER pana 2005!

Rover-MG Club Romania!
AvataR is offline  
Old 30-06-04, 08:36   #80
Ford_V6

Stage 5
 
Ford_V6's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 2,103
Member of:
[MERCEDES]
[FORD]
Default

Nu am cuvinte sa descriu cea ce a fost aseara in Craiova . . . .

Bucurestiul ar trebui sa invete si sa lase deoparte gastile si bisericutele. Acolo sunt toti o mare familie. Si se vede ce pot face daca sunt uniti.


Respect pentru Cioara si Gabi (bafta la BAC) pentru ca ne-au facut sa ne simtim ca acasa . . . va multumim ! ! !

10 x pentru toti baietii de acolo pe care din pacate nu i-am cunoscut.
Sunteti tari de tot.

Keep it real.
__________________
punktsidelacapat.ro
Ford_V6 is offline  
Old 30-06-04, 08:40   #81
Mondeo
Extreme Racing Member

Stage 5
 
Mondeo's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 1,273
Member of:
[Extreme Racing]
[PARTICIPANT CURSE]
[Opel]
Default

marfa!!!!!!!!!! multe mashini aseara la craiova, multumim baietilor din tzara care au venit, s-a demonstrat inca o data ca politzia sucks (au notat toate numerele de masini care au fost, shi cam atat), bravo cioara, pacat ca nu au existat mashini cu care sa te dai shi tu pe bune ,
numai bine
__________________
leh
Mondeo is offline  
Old 30-06-04, 08:49   #82
COObra

Stage 5
 
COObra's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 1,460
Default

bai ma faceti sa-mi bag unghia in gat
aud numai vorbe frumoase
astept poze & filme
daca intr-adevar a fost coloana de kilometri si sute de insi - repect fratilor ca ati dat rushine la bucuresti
COObra is offline  
Old 30-06-04, 08:54   #83
TYE

Stage 4
 
TYE's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 297
Default

Bravo voua .... si bafta in continuare.

Ford_V6: Din ce am auzit sa stii ca asa era si in bucuresti acum 2-3-4 ani ... toata lumea era unita ... multe masini la curse. Exact ca la Craiova.
DAR ... (exista un dar) ... lucrurile se schimba. Eu, SINCER, sper sa nu se schimbe si la Craiova ... dar oamenii sunt oameni ...

Succes in continuare ...
__________________
I didn\'t fight my way to the top of the food chain to be a vegetarian.
------------
Dacia Solenza Scala
TYE is offline  
Old 30-06-04, 10:53   #84
alex_maxx

Stage 5
 
alex_maxx's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 1,201
Member of:
[4 Speed Squad]
[FORD]
Default

Ford_V6 astept sa ne intalnim joi in Spring sa ne povestesti cum a fost!!
alex_maxx is offline  
Old 30-06-04, 11:01   #85
alex_maxx

Stage 5
 
alex_maxx's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 1,201
Member of:
[4 Speed Squad]
[FORD]
Default

...aaa si Respect pt baietii de acolo ar trebui sa luam exemplu..
alex_maxx is offline  
Old 30-06-04, 11:08   #86
tekno

Stage 5
 
tekno's Avatar
 
Join Date: Jun 2003
Posts: 4,482
Member of:
[Old School Cars]
Default

faina treaba mai oamini...
Va admir... de-ar fi asha shi la noi la cluj....
RESPECT FRATZILOR
la mai mare...
tekno is offline  
Old 30-06-04, 11:17   #87
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,416
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

asha sa va povestesc... ieri la 12 am aflat si eu l-am sunat pe ford v6... am vb cu el... a luat un mertz e-klasse `89 2500 diesel l-am sunat pe ozn_cristi... a zis ca vine... dupa care au inceput telefoanele.. am dat cam 10 telefoane.. din 10 , 3 mi-au zis ca vin... dupa care au mai urmat 10 ca sa stabilim.. cum mergem cum cand.. oricum... am plecat la 7 30 din buc... la 8 30 iesisem din buc... aa... daca ne lua politia acolo nu era problema.. revizia nu o avea din '95 , semnalul stanga fata nu era , faza lunga cucu.... claxon deja era lux claxonu`.... cert e ca am luat-o noi tip til tip til pe dreaq i-a dat bajatu` 140 ... viteza medie... asta pana cand s-a inserat ... dupa care au inceput ***urile.... bai nene... iti apareau la 20 de m in fata biciclisti pe mijlocu` strazii... si nu-i vedeai ca nu aveau ochi de pisica NIMIK>... mergeau ca idiotii pe mijlocu` strazii.... dupa care nu am mai suportat ne-am oprit am fumat o tigara... acolo se pare ca mi-am perdut si buletinu` am facut niste chestii si asa ,
dupa care m-am suit in spate unde speram sa nu-mi mai inghetze inima , amorteasca picioarele and shit la fazele cu cainii pe sosea... biciclistii... tzaranii din \"saturile\" prin care treceam...asa mergem ce mergem ajungem in cr.. la inceput cum intrai ) politia... cu 6 masini oprite.. erau 4 gabori in vento faceau economie , dupa care am ajuns noi intr-o benzinarie ... omv parca haha reclama asa .. unde erau cateva masini... nush 4-5-6 nush... domnu` gabitza ne astepta ne-au primit super marfa le multumim din tot sufletu` ptr aceea calduroasa primire pe dracu` ca iti inghetza curu` acolo... asa baaai G-SPOTT sa-mi dai dreaq geaca asa , dupa care am luat-o pe nijte drumuri de ... buruieni de 2 metri pe langa... pana mea... cert e ca am ajuns la o benzinarie nush cum dreaq se chema... un nume ciudat oricum... eram o grmd
trece un vento cu girofarurile aprinse... ptr cred ca 1 min... nu mai mijca nimeni dupa care trece vento... parcam acolo in benzinarie.. si sa mor eu bai ziceai ca s-a spart conducta cu masini... nu mai aveau loc in benzinarie.... parcau pe strada... marfa rau de tot o sa vedeti in poze ce ati perdut... filma lumea... cand au inceput sa vina masinile de politie ca lumea... a inceput sa fuga ceva lume insa... baietii destepti tipau la ei sa stea.. ehh unii au ramas unii au fugit cu coada intre picioare... ford v6 cauta pretexte ca el e din buc si ca se duce la rovinari sa vada o masina... si ca s-a oprit ca nu stia ce era ) pana mea... oricum cert e ca MULTA LUME FRATE MULTA RAU.... nu mai stiau gabori ce faceau.... nu prea puteau sa dirijeze circulatia... a luat nrle... la toti... asta e .. life goes on...dupa care... politia vazand ca NU MAI PUTEA frate sa-i controleze adica nu ca nu putea probabil daca voia putea.. dar... nush... cert e ca am inteles ca a venit seful politiei... asta am inteles eu... si ne-a trimis pe un aeroport care nu se mai folosea o pista bunicica... si acolo s-a dat lumea... a fost spectaculos vedeai numai stopuri marfa rau de tot
s-a dat lumea... normal cativa au fost opriti cand am iesit de pe pista... asta e... dupa care am mers mai multi la o benzinarie... am stat acolo am fumat cateva tigari asteptam pe cineva.. cine stie stie... asa
au venit am mers intr-un bar nush ce naiba era oricum frumusel .. imi placea ca pe usa separeului (era o camera separata) scria salon nefumatori nush daca erau 2 nefumatori din 20 de oameni care erau acolo.. restu toti fumau oricum marfa... am vb a fost oricum... marfa rau de tot... va jur ca nu am cuvinte... pe la 4 30 parca sau 5 30 am plecat din cr .. am dat noroace cu bajetzii... am plecat... aooleooo iar m-a stresat asta 160- 150 ... in curbe reducea... la 110-120... bajat destept ... din 5 curbe la 1 sigur scartaiau rotiile... amicu` meu mc mate... facea ...
aooleo ce mertz scartaie la 80 la ora in curba... si curbe grave tata nu gluma... el zicea ca scartaie la 80 si masina avea 110... oricum cert e ca ne-am distrat de ne-am *** pe noi de ras... cateva vorbe expresii de care am ras.. --- mc mate vb cu nush cine la tel.. ii zicea de \"saturile\" nu satele asa :P saturile prin care treceam , eu ziceam ca sunt cu \"nervii intinsi la pamant\" muream de ras ma dispera ford v6... ii dadea angro.. cred ca am riscat mult.. dar se pare ca a iesit cum trebuie... oricum la intoarcere a fost marfa... rau... am ajuns pe la 8 in buc or sumthin`... a fost bestial cu 350.000 de lei m-am distrat... cum nu ma distram in buc cu 800.000 de lei... asa acum sa aruncam cu respecte...
ptr craioveni : fulger , avatar , g-pott , normal gabi.. :P cioara... etc si etc. toti... pe cuvantul meu de onoare.. lucru pe care l-am regretat urat de tot a fost ca nu m-am vazut cu kitana... am vb cu ea.. dar nu o lasa mamika sa iasa din kasa... fata mea.. tu care erai atat de begoasa si de smechera pe forum ma asteptam sa .. i-o faci si u ei.. ziceai ca te duci la NET ceva gaseai tu... eu le-am zis ca ma duc la petrecere la o colega de liceu de a lui ozn_cristi ... banii ptr motorina si ptr ce am mai luat au fost de fapt (cica) banii ptr cadoul lu aia a fost marfa... mai revin cu detalii ... momentat statusul meu e asta , de dormit nu am dormit de ieri de la 12 adica de 24 de nenorocite de ore.. de STRES m-a omorat ala pe drum asa... nu am mai mancat cam tot de 24 de ore... pe cuvant.. sunt mort acum mi se inchid ochii probabil ca dupa compunerea asta bag ceva la stomac si somn pana diseara adica nush cand m-oi scula... :P peace 2 all of u guys.. si hai cu filmele si pozele...
__________________
EvLSant0S is offline  
Old 30-06-04, 11:20   #88
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,416
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"alex_maxx\"
...aaa si Respect pt baietii de acolo ar trebui sa luam exemplu..
respekt??? un camion de plin cu respekt kois... gabi si ink nush cati ... au avut azi bacu` in pana mea.. la mate.. si ei aseara .. au facut efortul ... de a sta cu noi de a ne astepta si etc. super marfa ... danke mult dde tot bajetzilor din cr ... extraordinar...
EvLSant0S is offline  
Old 30-06-04, 11:48   #89
TheSinner

Stage 2
 
TheSinner's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 63
Default

.. frumoasa povestea lui Santos.. nu pot decat sa ma oftic ca n-am fost si noi (cei din Iasi) acolo... bravo Craiova.. si la mai mare
===
v-a dus politia pe un aeroport sa va dati? .. asta e prea frumos .. abia astept sa apara pozele si o detaliere a evenimentului
__________________
-= IQ before MPH =-
TheSinner is offline  
Old 30-06-04, 11:53   #90
tekno

Stage 5
 
tekno's Avatar
 
Join Date: Jun 2003
Posts: 4,482
Member of:
[Old School Cars]
Default

Sant0se, din ce zici tuh a fost foarte mishto... se pare ca baetzii din craiova shtiu cel mai bine cum sa o comita... Respect Fratzilor, Bafta la Bac!...
BTW oare la cluj nu e un aeroport deala?
oricum... potzi sa zici ca shi garda a fost cat de cat corecta...

PS
catzi km is de la CJ la CR?
__________________
tekno is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -