Go Back   Forum 4Tuning > Curse > LifeStyle & (I)legale & intalniri

LifeStyle & (I)legale & intalniri top speed, cerculete, fum, semafoare, stradute dosnice, parcari, vise - viata de noapte

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 29-06-04, 11:20   #61
GG_HAIOS

Stage 1
 
GG_HAIOS's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 15
Default

O dovada de respect din partea celor care l-au cunoscut shi faptul ca nimeni nu a uitat ce a insemnat Kosu pentru Craiova shi nu numai, ar fi ca inainte de cursa toata lumea adunata sa mearga la parinti.Cred ca ar fi foarte impresionant(mai ales pentru dinshii) sa vezi citeva zeci de mashini in fata blocului adunate cu un scop, acela de al comemora pe cel mai tare dintre noi - KOSU
GG_HAIOS is offline  
Old 29-06-04, 11:42   #62
EvlSantoS

Stage 2
 
EvlSantoS's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 69
Default

da corect dar asta ar insemna automat sa blochezi strada... si cat stai acolo ... se mai gaseste unu sa dea un burn tot din respect si... uite asa esti followed si faci getaway in Craiova
__________________
EvlSantoS is offline  
Old 29-06-04, 13:26   #63
AvataR

Stage 3
 
AvataR's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 150
Default

am fost cu totii la locul accidentului cu parintii.Nu vom uita niciodata ce a insemnat KOSu pt cursele din craiova.
Dumnezeu sa-l odihneasca!
AvataR is offline  
Old 29-06-04, 13:43   #64
Mondeo
Extreme Racing Member

Stage 5
 
Mondeo's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 1,273
Member of:
[Extreme Racing]
[PARTICIPANT CURSE]
[Opel]
Default

Sunt Cioara !Am fost cu parintii lu' Kos...Cursa este in seara aceasta la ora 23.45 la iesirea din Cosoveni,drept inainte de la Daewoo, cam' 7Km pana vedeti masini parcate(e un peco acolo)...E bine sa nu o luati pe la Daewoo ci pe la borcan(Metro),dreapta spre Carcea si dupa ce se termina strada stanga...Incearca sa spui la toata lumea sa vina pe Carcea pt ca e mai bine(sa nu ne vada)...daca nu se descurca merceti pe la Daewoo...Sper sa gasiti,mai intrebati intre voi...Va rog sa veniti cu cit mai multe masini posibil,daca se poate cate unu in fiecare masina...Vin masini de la Valcea,Slatina,Tg.jiu si Bucuresti M3,Corado,Gsi,Calibre,multe masini...Va rog in cazul in care apare politia sa nu fugiti, sa stati pe loc,pt. ca daca suntem uniti nu au ce sa ne faca!!!!Dupa aceasta cursa urmeaza un mars, grupati prin Craiova,dupa care urmeaza marea cursa prin oras cu poltia(cine vrea).Va astept in numar cit mai mare!!!!!!
__________________
leh
Mondeo is offline  
Old 29-06-04, 13:58   #65
Mondeo
Extreme Racing Member

Stage 5
 
Mondeo's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 1,273
Member of:
[Extreme Racing]
[PARTICIPANT CURSE]
[Opel]
Default

Sunt tot Cioara!!!Va las un nr de tel unde puteti obtine informatii...nu raspund eu, vorbiti cu un prieten de-al meu(cunoscut).Sper sa nu sune garda ....NR. este 0 7 4 5 5 8 1 1 0 3.Prezentati-va inainte!!!Va astept!!!Am plecat ca mai am multe de facut pana la noapte ca sa fie bine!!!!!!!!!Va salut pe toti si va astept in numar cat mai mare!!!!Caracal, va stept si pe voi(am primit mail de acolo, se pare ca vin si ei)dar nu 2-3 maisini 20-30macar...hahahah!!!!
Mondeo is offline  
Old 29-06-04, 14:02   #66
EvlSantoS

Stage 2
 
EvlSantoS's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 69
Default

avem si noi o mare problema... ajungem in craiova dar acolo suntem fii ploii .... dati-ne si noua un tel... cu care sa vorbim ne ajute pe private mesage.... plzzzz cati km sunt pana in cr? din buc pana acolo 250 nu? mooama macar de anuntati cu o zi inainte ... incercam sa venim ... adica venim dar.. care e din buc si vrea sa vina pm me plzzzzz
EvlSantoS is offline  
Old 29-06-04, 14:07   #67
Mondeo
Extreme Racing Member

Stage 5
 
Mondeo's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 1,273
Member of:
[Extreme Racing]
[PARTICIPANT CURSE]
[Opel]
Default

Sa nu uitati aparate foto si camere video!!!!!Sa nu pozati si sa filmati numere ca nu e frumos si ne certam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Turnatorii sa se abtina macar de data asta ca raman fara masini!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mondeo is offline  
Old 29-06-04, 14:22   #68
GG_HAIOS

Stage 1
 
GG_HAIOS's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 15
Default

pt evilsantos:
sunt 222 de km de la metro craiova pina in militari
cobotzi panta de la metro shi o sa ajungetzi la un omv pe calea bucuresti
Acolo la 11 00 - 11 15 va intilnitzi cu noi vreo 6 mashini shi mergem unde trebuie
Drum bun!
GG_HAIOS is offline  
Old 29-06-04, 14:29   #69
EvlSantoS

Stage 2
 
EvlSantoS's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 69
Default

da sa traitzi... am vb cu cineva din cr.. nici nu stiu cu cine sper sa fie p bune treaba caci am dat pana acum 8 telefoane... dintre care 6 au zis nu (baieti de treaba) si 1 a zis ca vine 1 ca nushtie.... deci venim si noi ... de abia astept... peace si n vedem diseara... GABI CUM Mama dreaq dau de tine ca vreau sa vb .... peace
EvlSantoS is offline  
Old 29-06-04, 14:56   #70
AvataR

Stage 3
 
AvataR's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 150
Default

evlsantos 0740930116 sunama cat poti de rpd sau dami un bip sau sms cu nr tau si vb
pa.drum bun!
p.s. dai si de gabi aici
AvataR is offline  
Old 29-06-04, 15:03   #71
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,416
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

ar mai fi un loc... care mai vrea sa vina cu noi 250.000 de motorina mertz e-klasse sa va vedem...
EvLSant0S is offline  
Old 29-06-04, 16:13   #72
GG_HAIOS

Stage 1
 
GG_HAIOS's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 15
Default

Mah nush' cu cine vorbishi tu da treaba e pe bune ,intzelesai ca deja vorbiratzi cu prietenu meu Avatar shi stitzi cum e treaba Ne vedem deseara la OMV
GG_HAIOS is offline  
Old 29-06-04, 16:13   #73
GG_HAIOS

Stage 1
 
GG_HAIOS's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 15
Default

Mah nush' cu cine vorbishi tu da treaba e pe bune ,intzelesai ca deja vorbiratzi cu prietenu meu Avatar shi stitzi cum e treaba Ne vedem deseara la OMV
GG_HAIOS is offline  
Old 29-06-04, 16:15   #74
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,416
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

hehe se pare ca unii preferea sa stea in cur acasa... nu toti.. unii... nu vreau sa jignesc pe nimeni dar cam asa e... asteptati filmarea.... eu am dat azi 15 telefoane si am vb cu bajetzi din buc din cr... super de treaba bajetzii din cr.... a ramas sa merem... de abia astept sa ajung sper sa merite 400 de mii de lei... chiar daca nu osa merite ma bucur ca ma duc pana acolo... oricum vreau sa-i multumesc foarte mult celui care ne duce pana acolo stie el care... mc mate ne vedem acolo la ora stabilita.... peace brotha`z peace
__________________
EvLSant0S is offline  
Old 29-06-04, 16:25   #75
ozn_cristi

Stage 1
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 17
Default

salut bajeti. vin si eu diseara cu mc mate si cu evlsantos. da abia astept sa ajung in craiova. va salut si v respect pe toti din craiova , gg haios , cioara, avatar , gabi de abia astept sa ne cunoastem ... stiu ca o sa iasa ceva frumos !! pace si respekt ptr voi
ozn_cristi is offline  
Closed Thread



- Copyright 2024 4Tuning -