Go Back   Forum 4Tuning > Curse > LifeStyle & (I)legale & intalniri

LifeStyle & (I)legale & intalniri top speed, cerculete, fum, semafoare, stradute dosnice, parcari, vise - viata de noapte

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 25-06-04, 17:29   #31
AvataR

Stage 3
 
AvataR's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 150
Default

cat despre faptul ca am zis acolo ora aia nuti face probleme ca oricum trece garda aproape in fiecare seara pe acolo
AvataR is offline  
Old 25-06-04, 17:29   #32
Gabi
Super Moderator

Stage 5
 
Gabi's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,537
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
Default

COObra: pentru politia din Craiova, nici Daewoo, nici Isalnita nu mai constituie ceva necunoscut. Ei stiu de unde, cum, cand \"sa-i ridice\" pe cei care vin la curse...
Gabi is offline  
Old 25-06-04, 17:45   #33
IS 18 BOG

Stage 5
 
IS 18 BOG's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 913
Default

loool
mai inteligentilor da voi aveti impresia ca este bine sa spuneti aici ... in vazut tuturor ?
de unde stiti ca nu este vre-un gabor ce are nikcul \"xyz\" ?????

va dati de gol ashaceva se spune numai pe private si se dau telefoane .... spuneti mai fratilor ca sa va vedem la TV .....
__________________
Moldovean incurabil si ma mandresc cu asta !
IS 18 BOG is offline  
Old 25-06-04, 17:47   #34
IS 18 BOG

Stage 5
 
IS 18 BOG's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 913
Default

la noi in Iasi s-au prins gaborii la faptul ca faceam intalniri doar ... si se plimbau de rupeau stilu pe langa noi .. si voi la curse va dati de gol ? asta e cam grav ...
IS 18 BOG is offline  
Old 25-06-04, 17:53   #35
AvataR

Stage 3
 
AvataR's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 150
Default

asa cum a zis si gabi ,daewoo nu mai e un loc strain si deja se plimba garda in fiecare seara si oricum neau vazut si unde ne intalnim si se plimba si pe acolo non stop asa ca nu mai e nimic grav .insa sunt baieti buni si nu iese mare scandal.
__________________
IN CURAND! DIAGNOZA ELECTRONICA PENTRU PENTRU POSESORII DE ROVER MG TOATE MODELELE SI LAND-ROVER TOATE MODELELE PANA IN 2005 - CU TESTER ORIGINAL REPREZENTANTA DEDICAT ROVER MG LAND ROVER - ROVER MG LAND ROVER DEDICAT PENTRU TOATA GAMA ROVER-MG SI LAND-ROVER pana 2005!

Rover-MG Club Romania!
AvataR is offline  
Old 25-06-04, 18:26   #36
yonutz

Stage 2
 
yonutz's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 73
Default

asa trebuie sa iasa totul bine si gaborii sa se mai faca ca inchid ochii.llloooooool ...
yonutz is offline  
Old 25-06-04, 19:01   #37
Carmen

Stage 5
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 492
Member of:
[Extreme Racing]
Default

Ideea cu topicul de pe #craiova a fost sa se stranga cat mai multi.Stati voi linistiti ca nu de pe mirc afla militistii unde si cand se face ceva.Dau telefoane aia de la Petrom-de ex,unde eram cand a tipat una ca suna la politie ca \"iar se adunara aia\".Asa ca cei care n`au idee despre ce vb sa se mai abtina!Opinions are like assholes... Everyone's got one, and they stink !Ideea lui Cioara e super,dar asta nu`i va opri,oricat de umiliti ar fi...N`o sa stea politia niciodata sa se uite la liniutze..sa fim seriosi.Cred ca ar trebui gasit un drum BUN in afara Craiovei unde sa nu deranjam pe nimeni...Trebuie impacata si capra si varza,nu?
Carmen is offline  
Old 25-06-04, 21:14   #38
AvataR

Stage 3
 
AvataR's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 150
Default

mda ma gandeam unde ar fi mai liber si cel mai liber drum posibil cred ca e cel spre ... care din pacate e ingust si plin de gropi.
e buna ideea sa fim mai multi dar nush cat de buna e metoda cu mircu.pana la urma cine se intereseaza poate afla cand sunt.poate ca mai merge sa anunti cativa insa nu pe canale gen craiova pe dastea mai restranse daca totusi vrea cineva neaparat sa anunte alte persoane prezente acolo.eu unul nu sunt adeptul acestei idei.
AvataR is offline  
Old 25-06-04, 21:32   #39
Al3xius

Stage 5
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 3,299
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

cioara : multa bafta ! daca e sapt asta eu n-o sa fiu prezent pt. ca plec la mare ! ...deh asta e norocu meu ...cand a fost \"cupa KOS-u\" am fost plekt in nush ce *** de excursie ...acu sunt la mare ! GHINION
__________________
Many Hearts But One Soul - ACS Ghost Racing Team !
Al3xius is offline  
Old 25-06-04, 22:32   #40
yonutz

Stage 2
 
yonutz's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 73
Default

distractie placuta Al3xius.........
yonutz is offline  
Old 25-06-04, 22:40   #41
Al3xius

Stage 5
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 3,299
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

mersi mult da tot cu gandu la ce fac nebunii astia o sa fiu sa dea Domnu` sa se faca peste 2 sapt !
Al3xius is offline  
Old 25-06-04, 22:43   #42
Al3xius

Stage 5
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 3,299
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"Carmen\"
Ideea cu topicul de pe #craiova a fost sa se stranga cat mai multi.Stati voi linistiti ca nu de pe mirc afla militistii unde si cand se face ceva.Dau telefoane aia de la Petrom-de ex,unde eram cand a tipat una ca suna la politie ca \"iar se adunara aia\".Asa ca cei care n`au idee despre ce vb sa se mai abtina!Opinions are like assholes... Everyone's got one, and they stink !Ideea lui Cioara e super,dar asta nu`i va opri,oricat de umiliti ar fi...N`o sa stea politia niciodata sa se uite la liniutze..sa fim seriosi.Cred ca ar trebui gasit un drum BUN in afara Craiovei unde sa nu deranjam pe nimeni...Trebuie impacata si capra si varza,nu?

afla de pe www ....de ce sa nu afle si de pe mirc ?


cine era ala dat in ***** masii de il injura pe paznicu de la isalnita acu ktva timp in urma ? ....de-aia vine garda....acu poate il injura si pe baiatu de la federal de era la daewoo miercuri si care a fost super de treaba
Al3xius is offline  
Old 26-06-04, 09:25   #43
Mondeo
Extreme Racing Member

Stage 5
 
Mondeo's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 1,273
Member of:
[Extreme Racing]
[PARTICIPANT CURSE]
[Opel]
Default

sa iti bagi picioarele in politzishtii lu peste, aseara treceam intamplator spre daewoo in cautarea unui loc linistit hehe, duba la automatica care se uita ciudat la mashina mea, pasat cu camera infrared in spoiler se plimba prin fatza la petrom, iar mai sus in fatza la daewoo o dacie cu girofare aprinse, ce pana mea numai poti sa te plimbi spre ieshire din orash ; asta aproape de ora 24, adevarul ca am disperat rau garda in ultimele saptamani, se fac aproape zilnic liniutze :P (daca ai mashina sport shi ziua se dau la tine), iam imprumutat mashina unui amic shi dupa un control de rutina facut de un oarecare de la circulatie, a urmat intrebarea \"domne voi va ducetzi pe la curse , nu?\" iar asta ca sa scape \" Nu domne, poate proprietarul \" :P
__________________
leh
Mondeo is offline  
Old 26-06-04, 14:12   #44
Al3xius

Stage 5
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 3,299
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

loooooooo
Al3xius is offline  
Old 26-06-04, 18:30   #45
CeReS

Vicepresedinte CTA Anonymous MotorSport

Stage 5
 
CeReS's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 546
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

bun prieten ai si de incredere
CeReS is offline  
Closed Thread



- Copyright 2024 4Tuning -