Go Back   Forum 4Tuning > Curse > LifeStyle & (I)legale & intalniri

LifeStyle & (I)legale & intalniri top speed, cerculete, fum, semafoare, stradute dosnice, parcari, vise - viata de noapte

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 24-06-04, 10:30   #16
cioara

Presedinte EXTREME RACING CLUB

Stage 2
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 40
Member of:
[Moderators]
[Extreme Racing]
Default

Am primit mailuri din multe orase!!!Merci mult baieti!!!
cioara is offline  
Old 24-06-04, 15:29   #17
AvataR

Stage 3
 
AvataR's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 150
Default

aseara a fost slabutz dar miau placut jantele aluia pe passat. am primit mailul.
AvataR is offline  
Old 24-06-04, 16:41   #18
COObra

Stage 5
 
COObra's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 1,460
Default

Daca banu de benzina nu ar fi o problema cred ca ar primi mailuri de ar trebui sa-si cumpere harduri de 200 de giga.
Atata timp cat nu suntem baieti de bani gata si fiecare trage pentru fiecare banut care il baga in masina fiecare va avea cate un motiv sa nu vina.Ma refer la motive reale nu sefeuri. Caucioace, benzina, etc.De asemenea e frumos sa mergi cu altii in masina da nici nu vrei sa alerge garda dupa tine si tu sa ai 5 in masina.Dar o data pe an sa ne vedem pe o campie vro cateva mii de masini ar fi frumos.
COObra is offline  
Old 24-06-04, 20:39   #19
cioara

Presedinte EXTREME RACING CLUB

Stage 2
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 40
Member of:
[Moderators]
[Extreme Racing]
Default

COOBRA>Marfa ideea ta!!!Motociclistii fac lucru' asta noi de ce nu am face!?!?!?Da-mi un mail cu nr tau si te sun eu sa vorbim...
O sa vina baieti de la Bucuresti si la Craiova acum..Eu incerc sa fac in asa fel incat sa nu fie problema cu garda pentru ceva timp,apoi cine vrea sa se alerge cu ei...merge cu mine...nu e neaparat nevoie...am un loc bine pus unde e loc pentru multe masini....,si cu loc de scapare...
cioara is offline  
Old 24-06-04, 20:41   #20
cioara

Presedinte EXTREME RACING CLUB

Stage 2
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 40
Member of:
[Moderators]
[Extreme Racing]
Default

Gata cu detaliile!!!!!!!!!!!Astept mail!
cioara is offline  
Old 24-06-04, 21:08   #21
EvLSant0S
BMW Driver

Stage 5
 
EvLSant0S's Avatar
 
Join Date: Jan 2004
Posts: 12,416
Member of:
[BMW]
[Anonymous Motorsport ]
[FOTO]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

cioara.... frate... tot respektu` sa-mi bag ceva... incerci sa faci ceva frumos.... hai sa vb in h... astia din buc.. poate e vreunu dispus sa faca drumul asta...eu incep sa-mi strang bani... pt benzina poate gasex p cineva care vrea sa mearga la cr.... mai stii... vb si noi maine si iti dam mail okay dude... ?
__________________
EvLSant0S is offline  
Old 24-06-04, 21:42   #22
CataNOS

Stage 5
 
CataNOS's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 1,376
Default

Ultima data cand am fost in craiova si m-au vazut aia cu nr de Bucuresti i-am auzit zicand - ia uite frate bucuresteni bulangii #%$#%@ mama in #@!. Si nu era un caz izolat - un prieten s-a trezit cu cauciucurile taiate in Craiova..... Najpa..



Io nu vin clar
CataNOS is offline  
Old 25-06-04, 00:24   #23
MC Mate

Stage 5
 
MC Mate's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 3,358
Member of:
[Moderators]
[NoSpeedLimit Romania Club]
[Nissan]
Default

Nici eu nu m-am gandit sa facem REVOLUTIE,dar am demonstra ca nu putem fi opriti si ar demonstra k suntem uniti toti raceri din toate orasele.Am pune toata garda pe jar intr-o singura zi.K si la noi in buc ce se aduna in H e 50% din ce exista in Buc dar cei din DR. T nu vin si din alte cartiere.Respekt
__________________
SABLARE SI POWDERCOATING

EX BMW E30 325i 175 CP || EX posesor BMW E36 COUPE 2.5 24v 193 cp
MC Mate is offline  
Old 25-06-04, 07:51   #24
COObra

Stage 5
 
COObra's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 1,460
Default

nono
za aidea is not gud
o cloceste baiatu si va da o idee mai buna
deja mam gandit la ceva
da vb face to face
cioara exact la aia cu motociclisti ma gandeam si daca tii minte la aia cand se intalnesc vin si din germania si din ungaria la noi in tzara.
dar noi daca ne intalnim macar astia din tzara cred ca-i umilim numeric.
oricum mai vb si nu mai cere numere de tel ca din craiova si cu 15 posturi sigur o sa til dau.
mai era unu paici cu un singur post care mantreba daca io eram ala care facea curse ilegale noaptea.
COObra is offline  
Old 25-06-04, 09:31   #25
AvataR

Stage 3
 
AvataR's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 150
Default

sunt convins ca de data asta cei care vin din buc nu o sa aiba probleme cu spartul cauciucurilor si alte chestii pt ca o sa fie numai pasionati (cu sau fara masini tari tot pasionati sunt) si cred ca in cursele de strada nui can fotbal.oricum am inteles ca ne intalnim cu totii inainte asa ca daca reusiti sa veniti ar fi f bine.iar daca vreti ca o data pe an sa ne intalnim cat mai multi din tara ar fi ceva extraordinar si cred ca iar mai inmuia si pe politisti o astfel de manifestare numai sa gasim locul potrivit si eventual poate reusim sa facem asa ceva chiar din vara asta.
__________________
IN CURAND! DIAGNOZA ELECTRONICA PENTRU PENTRU POSESORII DE ROVER MG TOATE MODELELE SI LAND-ROVER TOATE MODELELE PANA IN 2005 - CU TESTER ORIGINAL REPREZENTANTA DEDICAT ROVER MG LAND ROVER - ROVER MG LAND ROVER DEDICAT PENTRU TOATA GAMA ROVER-MG SI LAND-ROVER pana 2005!

Rover-MG Club Romania!
AvataR is offline  
Old 25-06-04, 10:36   #26
Mondeo
Extreme Racing Member

Stage 5
 
Mondeo's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 1,273
Member of:
[Extreme Racing]
[PARTICIPANT CURSE]
[Opel]
Default curse ilegale

idee super, vin f multe masini dar se dau doar cateva, restul asteapta doar semnalul de \"garda\" shi alearga disperati :twisted: parerea mea ar fi mai multa discretie pt un spectacol fara surprize
__________________
leh
Mondeo is offline  
Old 25-06-04, 10:50   #27
aicad

Stage 5
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 719
Member of:
[REDACTOR 4TUNING]
Default

pai in vara asta va asteptam pe 10 iulie in Bucuresti pe toti cu paine si cu sare
aicad is offline  
Old 25-06-04, 10:55   #28
AvataR

Stage 3
 
AvataR's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 150
Default

oricum vine garda ca se gaseste cineva din trafic sa o anunte sau vreun paznic.
eu zic ca e bine sa vina si spectatori ca sengroase randurile la plecare realizand astfel un haos din care pot scapa cu totii basma curata.(parerea mea).totusi nici orice spectatori ca nu se stie cine vine sau sentampla ca acum ceva timp cand era topic pe mirc am inteles pe #craiova sau nush pe ce canal ceva de genul deseara la 11.30 la daewoo curse si au venit f multi care nu mai fusesera niciodata si nu cunosteau cum sta treaba si odata cu ei pe la 11.20 a venit si garda f multi reusind performanta sa se blocheze in parcare.bafta lor ca sa luat garda dupa un saab si au avut timp sa plece.
bine ca si garda sia tras teapa ca cei care intradevar faceau curse nu venisera inca dar veneau.am reusit totusi sa ne oprim toti pe la automatica si sai anuntam.
AvataR is offline  
Old 25-06-04, 15:33   #29
COObra

Stage 5
 
COObra's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 1,460
Default

bravo tata
baga mare
spune locuri de intalnire, ore, canalu pe care se stabilesc, baga acolo.
pentru cine zicea de gasit un loc - io ziceam la fel ca motociclistii frate-pe un camp.nu pe strada sa zica aia ca \"drumuri publice\". la toamna eventual dupa seceris vorbim cu un tzaran de pe linga noi sa ne dea un hectar de pamant sa parcam masinile sa facem un mic si o miutza.
pis on iu tu
COObra is offline  
Old 25-06-04, 17:24   #30
AvataR

Stage 3
 
AvataR's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 150
Default

sper ca ai inteles ca eu critic faptul ca alfa cate un \"destept\" si anunta toata craiova.vreau sa ajung si eu pe 10 iulie in buc sper sa nu ma retina astia cu intrarea pe la fac dosare examene etc...
AvataR is offline  
Closed Thread



- Copyright 2024 4Tuning -