Go Back   Forum 4Tuning > Curse > LifeStyle & (I)legale & intalniri

LifeStyle & (I)legale & intalniri top speed, cerculete, fum, semafoare, stradute dosnice, parcari, vise - viata de noapte

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 26-11-05, 15:30   #1
flipper

Stage 5
 
flipper's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 987
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[Fanatik MotorSport]
Default Suntem chiar un pericol public???

Gaborii ne considera un pericol public, dar de ce? Nu spargem banci, nu dam in cap pe strada, ci pur si simplu ne intalnim sa vorbim si sa ne mai intrecem din cand in cand. Dar de fiecare data nu periclitam siguranta altora, deoarece traseele sunt alese cu grija si sunt foarte ferite de pietoni, sau alti soferi. Fiecare are o manie si nimeni nu are de comentat ceva, iar cand vine vorba de noi(maniaci ai soselelor), se lasa cu scantei........DE CE?
De exemplu columbofililor(exemplul asta mi-a venit in cap....cam pueril daca stau sa ma gandesc, dar a fost primul lucru la care m-am gandit) le-a zis cineva ceva? Va spun eu ....NU. Atunci cu noi ce tot au, de ce nu ne lasa in pace? Si oare cati gabori au porumbei si participa la concursuri, sau cresc pur si simplu pasari pentru ca au o pasiune? Multi, cred ca asta ar fi raspunsul.
Oare chiar suntem un pericol public?
Voi ce credeti???

RESPEKT!!!
__________________
Pasiunea nu are limite, iar noi stim cel mai bine acest lucru ... www.ambreiaje-custom.mht.ro

AMBREIAJE CUSTOM, ambreiaje reconditionate, service auto, diagnoza auto la cele mai mici preturi...Execut evacuari, trasee intercoolere la cele mai mici preturi. 0732.952.851 / 0761.596.290


flipper is offline  
Old 26-11-05, 18:46   #2
Lucian

Stage 5
 
Lucian's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 5,034
Member of:
[Streetline-CCC]
Default

Fara suparare dar tu cine esti ? Ce masina ai ? Ca nu stiu de unde sa te iau .. nu de alta .
Lucian is offline  
Old 27-11-05, 08:25   #3
MaF|OtU
Midnight Racers Member

Stage 4
 
MaF|OtU's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 217
Member of:
[Midnight Racers]
Default

Nu cred ca conteaza cine e sau ce masina are . Chiar daca e participant ,chiar daca e spectator tot asa e privit in ochii gaborilor.
Raspunsul este : INCALCAM LEGEA ! Asta este motivul . Dar si gaborii sunt oameni deci te poti intelege cu ei .
Va salut !
__________________
MaF|OtU is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -