Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Satu Mare

Reply
 
Thread Tools
Old 01-08-08, 23:05   #16
Ovi407
VW Driver

Stage 5
 
Ovi407's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 1,749
Member of:
[VW]
[RENAULT]
[PEUGEOT]
Default Re: Pasul nr. 2 !

vorbiti voi dar dracushor a reinviat forumul asta .....
Ovi407 is offline   Reply With Quote
Old 01-08-08, 23:33   #17
Dracushor

Stage 5
 
Dracushor's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 410
Member of:
[Opel]
Default Re: Pasul nr. 2 !

Bine daca voi ziceti ca nu am zis nimik... de astazi nu mai scriu pe forum.
De altfel eu nu stiu ce vam facut si mai ales de ce sariti asa cu gura.
Si daca am 19 ani care e treaba vostra?
__________________
Dracushor is offline   Reply With Quote
Old 02-08-08, 11:59   #18
gergo

Stage 5
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 456
Default Re: Pasul nr. 2 !

Nimeni nu a spus să nu mai scrii, şi nu ne-am legat de vārsta ta.
Doar, fiindcă este un forum liber, unii şi-au exprimat părerea că ai un stil deosebit, (da, imi place, vai, ce super, si eu mă duc, cānd o să am maşină o să mă duc, nu am mai ajuns ) Această omniprezenţă pe forum ar trebui să aibă şi o finalitate īn viaţa reală. Suntem curioşi.
gergo is offline   Reply With Quote
Old 02-08-08, 12:19   #19
attilaboot

Stage 4
 
attilaboot's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 288
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Thumbs up Re: Pasul nr. 2 !

Nimeni nu are nimic ca ai tu 19 ani, chiar sunt "invidios"
Si veizi ca daca tu nu erai (chiar asa cum scrie Ovi) ca pe forum nimeni nu mai scria... si chiar acum avem despre ce scrie....
Stii ce Dracushor? Mai bine scrii tu in continuare si ramai aici pe forum si eu nu mai scriu nimic aici. Cer scuze daca cumva te am jignit, pina la urma ajungem la parera ca fac pe 4tuning sabotaj...

P.: citez pe Dracushor: "De altfel eu nu stiu ce vam facut"
Auzi Dracushor, sa stai putin si gandestette la propzitia de mai sus, si daca est destept o sa aflii unde e problema. Te ajut un pic, punel accentul pe cuvintul "facut"
__________________
http://www.365hp.ro
attilaboot is offline   Reply With Quote
Old 03-08-08, 23:26   #20
veveve

Stage 5
 
veveve's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 730
Member of:
[Moderators]
Default Re: Pasul nr. 2 !

vedeti ... de cand nu mai scrie dracusor ce liniste ii pe aici
veveve is offline   Reply With Quote
Old 04-08-08, 10:22   #21
Devi

Stage 3
 
Devi's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 148
Member of:
[No Limits racing team]
Default Re: Pasul nr. 2 !

cam da... liniste totala...
Devi is offline   Reply With Quote
Old 04-08-08, 11:18   #22
toyoman

Stage 5
 
toyoman's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 359
Member of:
[No Limits racing team]
Default Re: Pasul nr. 2 !

Quote:
Originally Posted by veveve View Post
vedeti ... de cand nu mai scrie dracusor ce liniste ii pe aici
Asa e! o sa ne lipseasca...
toyoman is offline   Reply With Quote
Old 04-08-08, 11:54   #23
szambi77

Stage 5
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 1,628
Talking Re: Pasul nr. 2 !

se discuta o problema si uite unde am ajuns ....
Dracushor : faptul ca lumea glumeste cu tine nu inseamna ca trebuie sa te bosumfli si sa nu mai scrii ca e un forum liber pentru toti. Oricum, parerea mea e ca ar trebui deschis un topic in care sa ne putem lua unul de altul, bine-nteles fara suparare, sa ne luam putin la misto ca poate ne mai dezmortim o leaca Pana atunci, revin cu intrebarea : "anyone?" (ca la Virtual Tuning... dar acolo nu prea imi permit sa postez ca nu-s bun si mai bine "imi tin gura" )
szambi77 is offline   Reply With Quote
Old 06-08-08, 10:40   #24
szambi77

Stage 5
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 1,628
Default Re: Pasul nr. 2 !

BAHHHHH !!! face cineva ceva sau o lasam in mortii m....i ?!?
szambi77 is offline   Reply With Quote
Old 06-08-08, 13:44   #25
Devi

Stage 3
 
Devi's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 148
Member of:
[No Limits racing team]
Default Re: Pasul nr. 2 !

asa se pare ca ne vom alatura de un alt club... din alt judet...
Devi is offline   Reply With Quote
Old 20-08-08, 13:33   #26
szambi77

Stage 5
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 1,628
Unhappy Re: Pasul nr. 2 !

Si revenind la oile noastre, observ ca in SM nu se gaseste o persoana care sa-si dedice 1 - 2 ore/zi pentru a fonda ceva concret vis-a-vis de tuning Bine-nteles ca unii nu pot datorita anumitor factori. Unii au un loc de munca ce-i stoarce de vlaga, altii activeaza deja ca tuneri printr-o societate comerciala indiferent de profil ceea ce nu le permite sa conduca totodata si un club sau diverse alte probleme... e de inteles, dar restul ?!? Eu tot nu pot intelege de ce in alte orase se poate si la noi nu ?!? Se pare ca la noi sunt prea putini tuningati adevarati Noi in schimb avem oameni care se limiteaza la iesirea in evidentza incearcand sa-si ridice masina pe doua roti in sensul giratoriu noapte de noapte ...
szambi77 is offline   Reply With Quote
Old 20-08-08, 22:24   #27
raul_rebelul2005
No Limits racing team Member

Stage 5
 
raul_rebelul2005's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 1,286
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[No Limits racing team]
Default Re: Pasul nr. 2 !

n-ai ce face szambi.....nu isi da nimeni interesul,pana cand nu o sa fie din nou unu ca tine sau gergo care sa ia initiativa,se teme lumea parca sau nu stiu ce sa zic,fiecare isi vede de-ale lui.....numa ca asa nu o sa se faca nimik la noi,daca ar fi o comunitate stransa si ne-am ajuta intre noi atunci ar fi altceva,dar asa......
__________________
raul_rebelul2005 is offline   Reply With Quote
Old 20-08-08, 22:50   #28
Dracushor

Stage 5
 
Dracushor's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 410
Member of:
[Opel]
Default Re: Pasul nr. 2 !

Eu zic ca vinerea asta sa ne adunam toti si sa vorbim acolo. Sa facem si noi o adunare mare si vedem acolo ca multi au pareri dar nu si le zic
Dracushor is offline   Reply With Quote
Old 21-08-08, 09:23   #29
veveve

Stage 5
 
veveve's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 730
Member of:
[Moderators]
Default Re: Pasul nr. 2 !

si eu sunt de parere cu tine.HAI sa ne strangem TOTI vinerea asta.
P.S daca ne strangem mai multi de 5 dau eu o bere pentru toti,daca nu voi imi da-ti mie )
__________________
OO==[][]==OO BMW drivers get laid more than anyone else
veveve is offline   Reply With Quote
Old 22-08-08, 09:21   #30
szambi77

Stage 5
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 1,628
Red face Re: Pasul nr. 2 !

Quote:
Originally Posted by raul_rebelul2005 View Post
n-ai ce face szambi.....nu isi da nimeni interesul,pana cand nu o sa fie din nou unu ca tine sau gergo care sa ia initiativa,se teme lumea parca sau nu stiu ce sa zic,fiecare isi vede de-ale lui.....numa ca asa nu o sa se faca nimik la noi,daca ar fi o comunitate stransa si ne-am ajuta intre noi atunci ar fi altceva,dar asa......
"Comunitate stransa"... Analizand aceste cuvinte imi aduc aminte ca am vrut odata sa fim alaturi de un tuningat de al nostru care avea probleme grave la un moment dat si personal am convocat o sedintza cu toti tuningatii din oras sa vedem cum il putem ajuta. La prima sedintza au aparut, curiosi fiind despre ce e vorba, aprox. 30 persoane. Apoi, la a doua au aparut in jur de 8 persoane si totodata au aparut si discutiile din partea unor carcotasi care in loc sa ajute s-au straduit din rasputeri sa bage betze in roate... Intr-un final, scopul caritabil si bunul simt al celor prezenti la a doua sedinta au facut ca surpriza momentului sa aduca bucurie in sufletul celui care avea probleme dar si satisfactia sufleteasca a celor care au fost langa el.
Ceea ce am vrut sa zic prin toata chestia asta, e faptul ca unii oameni chiar ar trebui sa se abtina cand vine vorba de "comunitate stransa" ... (imi cer scuze pt. libera exprimare).
szambi77 is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -