14-01-08, 18:13
|
#1
|
 Stage 4
Join Date: Mar 2007
Posts: 288
Member of: [PARTICIPANT CURSE]
|
Tuning & Dance 2008
16 Februarie. Tuning & Dance show.
Mai multe informati pe pagina 365hp.
http://.............
Last edited by juana_man; 25-01-08 at 13:02.
|
|
|
15-01-08, 23:17
|
#2
|
Stage 2
Join Date: May 2006
Posts: 30
|
Re: Tuning & Dance 2008
in sm va fi?
|
|
|
19-01-08, 21:13
|
#3
|
 Stage 4
Join Date: Mar 2007
Posts: 288
Member of: [PARTICIPANT CURSE]
|
Re: Tuning & Dance 2008
Da, sigur, in Satu Mare.
|
|
|
19-01-08, 22:36
|
#4
|
 Stage 5
Join Date: Jan 2006
Posts: 490
|
Re: Tuning & Dance 2008
da ceva detalii.. alea alea.. locatie.. data.. organizatori..
|
|
|
21-01-08, 12:41
|
#5
|
 Stage 4
Join Date: Mar 2007
Posts: 288
Member of: [PARTICIPANT CURSE]
|
Re: Tuning & Dance 2008
Nu sunt nici organizator si nu am nici o legatura cu organizarea sau eveniment. Si eu am aflat ......., numai am sa va atrag atentia sa stite de eveniment toti iubitorii de masini. Putin mai multe detali (pe ungureste) pe siteul de mai jos.
|
|
|
21-01-08, 12:43
|
#6
|
Stage 3
Join Date: Sep 2007
Posts: 87
Member of: [No Limits racing team]
|
Re: Tuning & Dance 2008
Quote:
Originally Posted by attilaboot
Nu sunt nici organizator si nu am nici o legatura cu organizarea sau eveniment. Si eu am aflat ......., numai am sa va atrag atentia sa stite de eveniment toti iubitorii de masini. Putin mai multe detali (pe ungureste) pe siteul de mai jos.
|
Se ofera cineva sa traduca,va rog?
|
|
|
21-01-08, 14:15
|
#7
|
 Stage 5
Join Date: Apr 2007
Posts: 456
|
Re: Tuning & Dance 2008
Traducere:
"Prima manifestare din acest an este o expozitie de tuning auto, impreuna cu concurs street dance si solo dance, organizate de SURVIVOR TEAM. Programul incepe in 16 februarie, sambata, expozitia avand startul de la ora 12.00, iar de la ora 18.00 vor incepe concursurile propriu-zise. Cele mai frumoase masini vor fi expuse in incinta Casei de Cultura a Sindicatelor, celelalte vor fi expuse in afara. Distracţia publicului va fi garantată de DJ-i renumiţi, vor fi standuri de tuning shop, si alte programe. Termenul de limită pentru inscriere atāt pentru concursul de break dance şi expo tuning este 14 februarie.
Nota traducătorului: NU AM NICI O LEGĂTURĂ CU ORGANIZAREA ACESTUI EVENIMENT. HABAR NU AM DE NIMIC, AM FĂCUT DOAR O TRADUCERE.
|
|
|
22-01-08, 10:30
|
#8
|
 Stage 5
Join Date: Nov 2006
Posts: 1,628
|
Re: Tuning & Dance 2008
Quote:
Originally Posted by gergo
Traducere:
NU AM NICI O LEGĂTURĂ CU ORGANIZAREA ACESTUI EVENIMENT. HABAR NU AM DE NIMIC, AM FĂCUT DOAR O TRADUCERE.
|
 
|
|
|
22-01-08, 20:37
|
#9
|
 Stage 5
Join Date: Nov 2006
Posts: 1,628
|
Re: Tuning & Dance 2008
Baieti, parerea mea personala e ca ar fi bine sa informati lumea cu privire la Tuning & Dance Show ce va avea loc in 16 Februarie 2008. Eu si Gergo am tinut la curent pasionatii in timp util despre Auto Tuning Show 1 Satu Mare (in calitate de organizatori) atat despre organizare cat si despre posibilitatile, regulile de participare, premii etc... Nu as dori sa fiu intzeles greshit  nu vreau sa fiu carcotas ca eu stiu ce inseamna ca cineva sa comenteze de pe margine in timp ce altii se spetesc... ba chiar admir si apreciez gestul celor care iau initiativa de a organiza un show/spectacol de acest gen si cred ca vb. si in numele lui Gergo si nu numai cand spun asta, insa orice show (atat in tzara cat si in afara) este mediatizat din timp sa stie lumea la ce sa se astepte : program, premii, locatie exacta, posibilitati si regulament de participare etc.
Succes in continuare !
|
|
|
22-01-08, 21:03
|
#10
|
 Stage 4
Join Date: Mar 2007
Posts: 288
Member of: [PARTICIPANT CURSE]
|
Re: Tuning & Dance 2008
Eu cred ca baietii (organizatorii) in veci nu a auzit de www.4tuning.ro !
Deci, cam atit.....
|
|
|
23-01-08, 07:57
|
#11
|
 Stage 5
Join Date: Apr 2007
Posts: 456
|
Re: Tuning & Dance 2008
Intr-adevār, sunt cāteva intrebări de ordin tehnic: cum vor intra masinile supertunate in interiorul Casei de Cultură. Cum vor decide, care sunt cele frumoase, si cele care vor rămāne afară. Cāte maşini īncap, fără să fie zgāriate de un eventual breaker mai acolit  ) Dacă se porneşte un motor in interiorul Casei de Cultură, in "aula" de intrare, se vor intoxica cei dinăuntru, fiindcă aerisire nu este. Ce sens are să faci tuning expo fără a mişca vreo maşină? Cam atāt.
|
|
|
23-01-08, 16:12
|
#12
|
 Stage 5
Join Date: Apr 2006
Posts: 730
Member of: [Moderators]
|
Re: Tuning & Dance 2008
bun....ma bucur ca organizeaza tuning show....da tottusi cand au de gand sa se prezinte sa stim si noi cine is domni?aaa si bine ca nu anuntza cu o saptamna inainte....is curios cine vine la acest "tuning show"
__________________
OO==[][]==OO BMW drivers get laid more than anyone else
|
|
|
24-01-08, 17:50
|
#13
|
 Stage 5
Join Date: Apr 2007
Posts: 456
|
Re: Tuning & Dance 2008
Astăzi au fost organizatorii la mine, le-am recomandat forumul şi in acest context, comunitatea locală Satu Mare. Să vedem ce se va intāmpla...
|
|
|
25-01-08, 13:05
|
#14
|
|
No Limits racing team Member
 Stage 5
Join Date: Sep 2005
Posts: 1,698
Member of: [Moderators] [PARTICIPANT CURSE] [No Limits racing team] [VW]
|
Re: Tuning & Dance 2008
pana in momentu in care voi fi contactat de organizatorii acestui event Thread-u e inchis.
|
|
|
|
|