Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Satu Mare

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 18-09-07, 12:05   #271
szambi77

Stage 5
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 1,628
Thumbs up Re: Organizare TuningDay in SM

Multumim celor care au apreciat eforturile noastre si speram ca data viitoare sa facem un show si mai tare
Nu stiu daca vom mai reusi sa obtinem locatia respectiva (dar totusi nu vad de ce sa nu putem), nu stiu daca personal voi mai avea timpul si energia necesara cat am avut acum dar cu ajutorul si sustinerea unora speram ca anul viitor prin luna Mai sa aiba loc "AUTO - TUNING SHOW 2 SATU MARE"
szambi77 is offline  
Old 18-09-07, 12:06   #272
szambi77

Stage 5
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 1,628
Wink Re: Organizare TuningDay in SM

Ce zic baietii ? mai facem un "scandal" in centrul orasului si la anul ?
szambi77 is offline  
Old 18-09-07, 12:19   #273
wasted
Honda Driver

Stage 5
 
wasted's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 661
Member of:
[Honda]
Default Re: Organizare TuningDay in SM

Da! Pana atunci o fac masina ca sa particip si io
wasted is offline  
Old 18-09-07, 12:22   #274
juana_man
No Limits racing team Member

Stage 5
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 1,698
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[No Limits racing team]
[VW]
Default Re: Organizare TuningDay in SM

Quote:
Originally Posted by szambi77 View Post
ca cei din Oradea (WSR), care au un cuvant greu de spus in domeniul tuning national, cei din Baia Mare (Prostreet Tuning), cei din Timisoara (RoadRunners), intr-un cuvant leaderii in acest domeniu, !!!

ai uitat cumva de leadreii locali kre au fost si ei prezenti??? ??????hmmmm?
juana_man is offline  
Old 18-09-07, 12:22   #275
phenomiq

Stage 2
 
phenomiq's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 49
Lightbulb Re: Organizare TuningDay in SM

Eu cu intarziere (scuze) dar ma ofer sa pregatesc o pagina web a tuning showului satmarean in cazul in care nu exista deja sau nu s-a oferit inca nimeni. In PM astept mesaj referitor la tema asta
phenomiq is offline  
Old 18-09-07, 12:46   #276
Norbbi77

Stage 2
 
Norbbi77's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 74
Default Re: Organizare TuningDay in SM

Quote:
Originally Posted by valineamtsm View Post
Multi Eroi dupa razboi Pakat! pacat ca mi-am scos motorul de 140 cp si
l-am bagat cel de 90 cp! Dar grupele mai degraba puteau fi facute dupa cai putere nu dupa capacitatea cilindrica.

Buna poanta! Si cum ai face?
-Nu va suparati,cati cai ziceti ca are masina dumneavoastra?
Sau ai pune fiecare masina pe tester cand se inscrie?

In orice caz,trebuie sa stii si sa pierzi!
Norbbi77 is offline  
Old 18-09-07, 13:06   #277
athes

Stage 3
 
athes's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 105
Default Re: Organizare TuningDay in SM

Sa dea dumnezeu sa avem si la anul un"scandal" si siguranta o sa fie si mai reusit si eu asa zic (parerea mea)ca si la anul tot acolo ari trebui sa se organizeze mai ales pt. public, cum o zis si DOMY sa simtit ca pe o pista de formula1!!!
athes is offline  
Old 18-09-07, 14:06   #278
KOREZO

Stock
 
KOREZO's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 7
Default Re: Organizare TuningDay in SM

o fost o placere sa concurez si eu si daca am fost eliminat dupa primele doua curse , abia astept si data viitoare
KOREZO is offline  
Old 18-09-07, 14:10   #279
adi2aerox

Stage 2
 
adi2aerox's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 28
Default Re: Organizare TuningDay in SM

deci super show... mai ales evo 9 de la ger bog !! si M5 ... super... sper sa fie si la anu asa...
adi2aerox is offline  
Old 18-09-07, 17:57   #280
W35T
VW Driver

Stage 5
 
W35T's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 813
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
Default Re: Organizare TuningDay in SM

Quote:
Originally Posted by szambi77 View Post
Nu m-ai ranit tati, dar ar fi trebuit sa-ti dai seama, daca tot ti-ai exprimat in felul acesta nemultumirea, ca daca nu era nici un show nici nu ai fi avut macar ocazia sa fii nemultumit !!!...
Poate nemultumirea ta isi gasea rezolvare pe moment daca nu pe mine m-ai fi cautat ci pe directorul de concurs ! Nu cred ca putem fi criticati pt. limita de timp de care eu si Gergo am dispus in timpul show-ului, in fond si la urma urmei am fost 2 organizatori, nu 10 !!!
In legatura cu faptul ca ai lipit 2 afise, ai asteptat sa fii TU cautat pentru organizare si ai lipit stickere cu NLR, arat ca tocmai asta e ceea ce ma deranjeaza, adica unii se bat cu caramida-n piept ca au contribuit la organizare dar nici macar nu realizeaza ca organizarea la ceea ce ati luat parte a durat saptamani intregi, pline, de dimineata de la 8.00 - 9.00 pana ...........
Nu stiu ce tot ai cu caramida in piept de tot explici de implicare... sincer mie nu imi suna.. eu am postat daca pot ajuta si nimeni nu mi`a spus sa fac nimic... eram disponibil dupa ora 17 dar asta e... las`o moarta... ca n`are rost sa izbucneasca o cearta pentru un aproape nimic pot sa spun... sau mai nou un om nu are voie sa isi spuna parerea se pare... din cate stiu... in fine, sa vada lumea Am Pierdut..Asta e...Poate pan` la anu schimb masina si o bag pe aia sa vad ce poate...si: NU MAM BAGAT IN ORGANIZARE !! AM AJUTAT CU CE AM PUTUT (fac referire la ce mi`a adresat juana_man in numele clubului) !
Scuze Again` !
W35T is offline  
Old 18-09-07, 18:00   #281
W35T
VW Driver

Stage 5
 
W35T's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 813
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
Thumbs up Re: Organizare TuningDay in SM

Quote:
Originally Posted by juana_man View Post
stiti c sunteti voi???sunteti niste viermi!!!!chiar voi satmarenii va apucati sa criticati si sa dati cu pietre?!?!?!data viitoare punetiva si organizati voi ceva mai bun dak tot sunteti asa de experti!!!!!culmea e k numai laude se aud din alte orase si toata lumea ii felicita p otganizatori iar voi "satmarenii" kre nu ati contribuit cu nimk dati din gura aiurea si va mirati k dc sunt asa de rar astfel de showuri.un singur lucru nu inteleg?!care sunt motivele voastre???ce nu vo convenit?pt k nu ati luat locul 1 la ceva doar pt k sunteti satmareni??sau pt k nu ati luat locu 1 k sunteti smecheri in sens sau k ati mai stabilit ink un record la NFS ??asta este ,mergeti in parcarea galbena si mai visati un pic!!!!acolo sunteti makr "cineva"!!!!

se zice k lumea din greseli invata dar voi veniti doar cu critici ,laude si lingasei si singurul motiv pt kre nu va sterg posturile este k vreau sa le las k organizatorii sasi deie seama de cateva lucruru ref la satmareni


in numele clubului NLR iti multumim pt ajutor si speram k acel NLr dp masina ta va ramane e vreme buna acolo!
Am Ajutat cu cea mai mare placere...si alta data daca mai e nevoie de ceva ! In acelasi timp FELICITARI Tuturor Celor din NLR pentru rezultate, oricare ar fi ele... si la anu sa fie de 2 ori mai bune ! Numai bine !
W35T is offline  
Old 18-09-07, 18:22   #282
W35T
VW Driver

Stage 5
 
W35T's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 813
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
Thumbs up Felicitari

Felicitari pentru organizare , a fost show..au fost curse, drift, ce mai.. de toate.. la cat mai multe szambi77 !
W35T is offline  
Old 18-09-07, 19:34   #283
athes

Stage 3
 
athes's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 105
Default Re: Organizare TuningDay in SM

Amin!!!
athes is offline  
Old 18-09-07, 19:49   #284
demian

Stage 4
 
demian's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 269
Default Re: Organizare TuningDay in SM

In loc sa ne bucuram ca Auto-Tuning-Show I Satu-Mare 16.09.2007 a fost foarte reusit vremea a tinut cu noi, a fost multa lume tuning expo reusit etc si slava domnului nu sa intamplat nici un accident.Aveti grija de voi si conduceti prudent
demian is offline  
Old 18-09-07, 21:05   #285
sorin ups

Stage 1
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 20
Default Re: Organizare TuningDay in SM

ceao scz ca va incurc dar am si eu o intrebare .ce trebuie sa fac ca sa ma inscriu si eu la anu la concurs ?
sorin ups is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -