Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Satu Mare

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 16-09-07, 23:06   #211
raul_rebelul2005
No Limits racing team Member

Stage 5
 
raul_rebelul2005's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 1,286
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[No Limits racing team]
Default Re: Organizare TuningDay in SM

salutare,foarte fain showul,mi-a placut foarte mult,au fost si spectatori multi,masini frumoase la expozitie,drifterii nota 10,numa daca era pe CP departajarea si nu pe CM ca asa am avut unii de pierdut,pt. ca eu am picat in grupa cu Domy care are 380CP si eu am 192CP,nu ii tot una,in fine o fost bine,poate pe viitor o sa fie mai atenti organizatorii......numa bine
__________________
raul_rebelul2005 is offline  
Old 16-09-07, 23:15   #212
phenomiq

Stage 2
 
phenomiq's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 49
Default Re: Organizare TuningDay in SM

A fos un show super reusit. Felicitari ... BiG ThX pentru organizatori ... in schimb grupele erau de criticat ... Zilnic vedem masini tari in oras dar nu cu toate puterile pe asfalt, deci multumesc pentru posibilitatea de a vedea asemenea lucru ... in ca odata ThX pentru organizatori! Poate data viitoare castig si eu (macar locul 2) atentie la grupe!!!
phenomiq is offline  
Old 16-09-07, 23:46   #213
athes

Stage 3
 
athes's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 105
Default Re: Organizare TuningDay in SM

SUPER SHOW!!!Felicitari pt.organizatori si participantilor a fost si vremea sa avem si noi asa ceva cred ca meritam noi toti si incodata felicitari pt. efortul depus de organizatori.
athes is offline  
Old 17-09-07, 00:15   #214
adi2aerox

Stage 2
 
adi2aerox's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 28
Default Re: Organizare TuningDay in SM

sorry daca am pus asa... rog p cnv sa le puna toate intrun singur post...
adi2aerox is offline  
Old 17-09-07, 00:17   #215
gergo

Stage 5
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 456
Default Re: Organizare TuningDay in SM

Domnilor, e 11.50 seara, nu am inca pozele şi video dar până atunci pot sa va raportez urmatoarele:

-Expo Tuning, platoul Centrului Nou plin de maşini şi vizitatori: maşini din Oradea, Baia Mare, Cluj-Napoca, Alba, vă mulţumim pentru prezenţă şi pentru performanţele estetice ce aţi oferit sătmărenilor.
-Un concurs de accelerare fără incidente, digul Someşului fiind plin de spectatori atât în manşele de calificare, cât şi in finale. Câştigătorul in categoria mare este colegul nostru Jeff din Timişoara, clubul RoadRunners cu Mitsu Evo IX, locul II subsemnatul Evo IX, iar Vajda "Bajnok" Zsolt cu Subaru Impreza, locul III. Mâine postez rezultatele la celelalte categorii!
-Drift Show, cu BMW Alpina si Toyota Hachiroku, actorii fiind aplaudaţi de public încontinuu, oferind un show adevărat pe patru benzi! Urmează filme, imagini pe ziua de mâine.

Mulţumiri pentru: Primăria Mun. Satu Mare, Poliţia Rutieră, Serviciul Ambulanţă, Serviciul Pompieri, Big Security (pază şi ordine), Radio Transilvania (Ovidiu Matioc, speaker), Musikhaus Attila (sonorizare), Fagea János si echipa RDS pentru ajutoarele prompte, Bobo, Alex2Fast4U, Tüske, Csoma, Cisu, Gabika, Zsiga, Roxi, Ramona (pentru masa imbelsugată), Claudiu, prietena lui Claudiu. Director ce concurs: Nastor Nelu, secretariat Timi, Cici, arbitrii ACR, sustinere morală: Dori, Mona. Scuze dacă am uitat pe cineva.

Sponsorii evenimentului au fost: BOMBA!, RDS-internet cu viteza luminii, Florisal SA, Complex Philadelphia, AutoTact, Edmeea Trans, House of Travel, K-A Tuning, SportMania.

Partnerei media: 4tuning.ro, Informatia Zilei, Szatmari Friss Ujsag, City Radio, Kiss FM, Radio Transilvania.

Cele mai mari mulţumiri: pentru vizitatori, expozanţi şi concurenţi!

Stimă, respect, multumiri,
mâine poze şi alte lucruri frumoase,

Gergo
gergo is offline  
Old 17-09-07, 11:41   #216
G_T_I

Stage 1
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 13
Default Re: Organizare TuningDay in SM

felicitari organizatorilor si baietilor de la clubul local din satu mare n.l.r.
cine stie detalii despre golfu galben din satu mare?c a patit la liniuta cu golfu verde??c loc o luat?
G_T_I is offline  
Old 17-09-07, 11:54   #217
attilaboot

Stage 4
 
attilaboot's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 288
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Thumbs up Re: Organizare TuningDay in SM

A fost un show foarte reusit. spectatori multi, masini bune...Felicitari !!!
Drifterii a fost senzationali mai ales Toyota Hachiroku.
Felicitari pt. efortul depus de organizatori.
attilaboot is offline  
Old 17-09-07, 12:20   #218
Rolly_k

Stage 2
 
Rolly_k's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 62
Default Re: Organizare TuningDay in SM

felicitari organizatorilor a fost un show super fain.... doar un lucru nu inteleg , dupa ce sa terminat tot show`ul aseara in sens era plin de EX-concurentzi care mai de care se aratau ce stiu dar la concurs de ce nu participa acestia ?
Rolly_k is offline  
Old 17-09-07, 12:23   #219
G_T_I

Stage 1
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 13
Default Re: Organizare TuningDay in SM

Quote:
Originally Posted by Rolly_k View Post
felicitari organizatorilor a fost un show super fain.... doar un lucru nu inteleg , dupa ce sa terminat tot show`ul aseara in sens era plin de EX-concurentzi care mai de care se aratau ce stiu dar la concurs de ce nu participa acestia ?
pt k au doar impresii in cap si figuri!!!!
G_T_I is offline  
Old 17-09-07, 12:33   #220
danny19_sm

Stage 4
 
danny19_sm's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 247
Member of:
[No Limits racing team]
Default Re: Organizare TuningDay in SM

As dori sa felicit si eu organizatorii pentru un show de zile mari ......Chiar daca a fost prima editie a fost foarte bine.......La anu poate va fi si mai si .......

In legatura cu golful galben......e al lui Juana Man si a pierdut din pacate (probleme tehnice...) cursa cu golful verde dar totusi a luat locul 2 care e ceva......
__________________
BMW FOR LIFE!!
danny19_sm is offline  
Old 17-09-07, 12:33   #221
danny19_sm

Stage 4
 
danny19_sm's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 247
Member of:
[No Limits racing team]
Default Re: Organizare TuningDay in SM

P.S...Il cunosc si personal.......de ce???
danny19_sm is offline  
Old 17-09-07, 13:03   #222
absstrakt
VW Driver

Stage 5
 
absstrakt's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 693
Member of:
[VW]
[Racing Syndicate]
Default Re: Organizare TuningDay in SM

felicitari pt show. a meritat sa bat atata drum. locatia excelenta...drifterii din Ungaria ca de obicei la inaltime. mi-au placut CRX-urile, BMW COX, Lancerele, Wrx STI. pacat de acea intarziere de la inceput dar a iesit bine pana la urma.
absstrakt is offline  
Old 17-09-07, 13:40   #223
Stefannya

Stock
 
Stefannya's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 5
Default Re: Organizare TuningDay in SM

am si eu " niste " poze si nu stiu cum sa le postez ... ma ajuta cineva?
Stefannya is offline  
Old 17-09-07, 13:48   #224
Badmarkus22

Stage 1
 
Badmarkus22's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 23
Default Re: Organizare TuningDay in SM

Pai ca sa postezi poze dai la GO ADVANCED si la Additional Options ai Attach Files si dai Manage Attachments
Badmarkus22 is offline  
Old 17-09-07, 15:07   #225
gergo

Stage 5
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 456
Default Re: Organizare TuningDay in SM

Salutare, un reyumat reusit al evenimentului este pe: www.erdon.ro, este un articol in limba maghiară, click pe iconul "video" dreapta jos, merită văzut! Mai sunt si niste imagini frumoase!

In curând: imagini artistice black and white!
gergo is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -