Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Satu Mare

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 02-09-07, 13:11   #121
mrjoe

Stage 5
 
mrjoe's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 376
Member of:
[No Limits racing team]
Default Re: Organizare TuningDay in SM

Pe geamurile din spate sa punem afisul
mrjoe is offline  
Old 02-09-07, 14:06   #122
Snoopy

Stage 5
 
Snoopy's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 522
Member of:
[Moderators]
[No Limits racing team]
Default Re: Organizare TuningDay in SM

Se pot face afise mai multe?Trebuie lipite pe panouri sa stie cat mai multa lume despre eveniment.Eu unul ma inscriu sa ajut la capitolu asta.
Snoopy is offline  
Old 02-09-07, 14:14   #123
mrjoe

Stage 5
 
mrjoe's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 376
Member of:
[No Limits racing team]
Default Re: Organizare TuningDay in SM

Nu trebe aprobare pentu sa lipei afise pe panouri?
Eu asa stiu ca trebe sa ceri aprobare de la primaria
mrjoe is offline  
Old 02-09-07, 14:34   #124
raul_bogdan_2005

Stage 2
 
raul_bogdan_2005's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 73
Default Re: Organizare TuningDay in SM

Si eu ma inscrius la capitolul de pus afise pe panouri sau prin oras sa impartim
raul_bogdan_2005 is offline  
Old 02-09-07, 20:16   #125
gergo

Stage 5
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 456
Default Re: Organizare TuningDay in SM

Afise: o să avem nevoie de contribuţia Voastră, eu aş delimita cāteva nivele: 1. puncte strategice auto: magazine piese auto, spălătorii, staţii benzină, service auto, incinta RAR, despre care vom pregăti o listă, un traseu să fie mai eficiente (să nu treci podul de 10 ori)
2. puncte de circulaţie intensă, cafenele, baruri, respectiv locuri de afişaj. Nu vom face afişaj "electoral", numai in locurile legale.
3. Baia Mare, Oradea, Cluj, vor primi afişe şi pliante colegii noştri de pe forum, colegii noştri de la liniuţe. Nu aş vrea īnsă să fie cursă de accelerare a băimărenilor sau a fraţilor noştri exilaţi īn Italia cu maşinile lor īnchiriate, să fie o cursă a sătmărenilor, cu scopul de a promova tuningul şi distracţia LEGALĂ īn cursele auto-moto, pe plan local. Să nu vă supăraţi, cititori ne-sătmăreni.

Mai este intrebarea distribuţiei pliantelor, despre care vom posta mai tārziu. Oricum, această campanie vom īncepe numai cu o săptămānă inaintea evenimentului, să fie mai intensă.

Acum suntem īn aşteptarea răspunsurilor sponsorilor, dar ceea ce este deja bătut īn cuie: drift show maşină germană contra maşină japoneză, hohoooo, astadaaaa ))
gergo is offline  
Old 02-09-07, 22:08   #126
raul_bogdan_2005

Stage 2
 
raul_bogdan_2005's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 73
Default

gergo cum am scris mai sus ... "Si eu ma inscrius la capitolul de pus afise pe panouri sau prin oras sa impartim"

aaa si am uitat am vorbit cu un prieten care lucreaza la o firma sa vorbeasca cu sefi lui daca sponsorizeaza. maine seara aflu rezultatu

Last edited by juana_man; 04-09-07 at 09:26.
raul_bogdan_2005 is offline  
Old 03-09-07, 00:57   #127
szambi77

Stage 5
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 1,628
Wink Re: Organizare TuningDay in SM

Quote:
Originally Posted by mrjoe View Post
Nu trebe aprobare pentu sa lipei afise pe panouri?
Eu asa stiu ca trebe sa ceri aprobare de la primaria
Avem aprobarea In numele Tuning & Sound identity putem lipi afise in oras in vederea promovarii acestui eveniment Dupa cum a zis si Gergo, acest lucru se va efectua incepand cu sapt. asta conform unui plan determinat... Daca cineva se ofera sa lipeasca afise in oras, acela va detine o copie de pe aprobarea respectiva
szambi77 is offline  
Old 03-09-07, 01:00   #128
szambi77

Stage 5
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 1,628
Default Re: Organizare TuningDay in SM

Baietii !!! in legatura cu sponsorizarea, daca aveti idei, as avea rugamintea sa va miscati repede ca timpul ne preseaza si trebuie sa cunoastem in timp util detaliile privind publicitatea !
szambi77 is offline  
Old 03-09-07, 08:57   #129
attilaboot

Stage 4
 
attilaboot's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 288
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Organizare TuningDay in SM

O intrebare de DRIFT SHOW, unde o sa fie organizat? Ma bucur foarte mult ca o sa fie si Drifting, dar pe drum drept ? Hmmm....
attilaboot is offline  
Old 03-09-07, 09:03   #130
gergo

Stage 5
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 456
Default Re: Organizare TuningDay in SM

Nu avem altundeva decāt pe B-dul Transilvania, am comunicat cu drifterii faptul că drumul este ingust, vor pregăti un program pentru patru linii )
gergo is offline  
Old 03-09-07, 11:01   #131
szambi77

Stage 5
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 1,628
Cool Re: Organizare TuningDay in SM

Quote:
Originally Posted by attilaboot View Post
O intrebare de DRIFT SHOW, unde o sa fie organizat? Ma bucur foarte mult ca o sa fie si Drifting, dar pe drum drept ? Hmmm....
Da..... Ideal ar fi sa fie organizat atat drfitingul cat si show-ul in sine pe o pista gen Hungaroring dar noi nu avem asa ceva, nu-i asa ?....
Apropo, si noi ne bucuram ca va fi drift show
szambi77 is offline  
Old 03-09-07, 11:23   #132
attilaboot

Stage 4
 
attilaboot's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 288
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

Hai sa facem o si noi o pista ca Hungaroring. Mare lucru? Poate si terminam pina in 16 septembrie...

Cit se fura din bani ptr construiri si reparatii drumuri ....linistit sar putea construi si amenaja deja o pisata de racing standard european.
__________________
http://www.365hp.ro

Last edited by juana_man; 04-09-07 at 09:27.
attilaboot is offline  
Old 03-09-07, 12:07   #133
Snoopy

Stage 5
 
Snoopy's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 522
Member of:
[Moderators]
[No Limits racing team]
Default Re: Organizare TuningDay in SM

In legatura cu afisele si publicitatea mai bine sa vorbim in detaliu vineri.Eu unul,fiind membru NLR,ma angajez si cred ca vor mai fi cativa voluntari.Cu cat sunt mai multi e mai bine..merge mai repede.Apropo la radio sa vorbit? sau in ziar.. acuma depinde si cum e cu bugetu dar e bine sa fie cat mai mediatizat evenimentul.

Last edited by juana_man; 03-09-07 at 12:19.
Snoopy is offline  
Old 03-09-07, 13:34   #134
athes

Stage 3
 
athes's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 105
Default

gergo si eu ma angajez ca voluntar la lipit panouri cu multa placere numa totul sa fie bine.Doamne ajuta!!!

Apropo si pe masina noastra personala putem lipi?

Last edited by juana_man; 04-09-07 at 09:25.
athes is offline  
Old 03-09-07, 17:26   #135
Norbbi77

Stage 2
 
Norbbi77's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 74
Default Re: Organizare TuningDay in SM

Quote:
Originally Posted by gergo View Post
Nu avem altundeva decāt pe B-dul Transilvania, am comunicat cu drifterii faptul că drumul este ingust, vor pregăti un program pentru patru linii )
Era fain in centrul vechi,in jurul parcului...sunt si curbe,este si spatiu.Dar imi dau seama ca nu si-ar fi dat acordul primaria.
Norbbi77 is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -