Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Satu Mare

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 01-08-07, 21:12   #16
Spark
Suzuki Driver

Stage 5
 
Spark's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 3,139
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[4Rally]
[Suzuki]
Default Re: Organizare TuningDay in SM

pai ... dan cate stiu eu ...
No Limits Racing Team e club cu acte in regula asa ca sper sa se poate face asta
Juana ... un verdict
Spark is offline  
Old 02-08-07, 13:08   #17
Byrons13

Stage 4
 
Byrons13's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 190
Default Re: Organizare TuningDay in SM

Salutare!
Juana nu va va raspunde, pentru ca el nu mai posteaza pe SM.
Imi permit in schimb sa raspund eu.
NLR nu este o entitate juridica, adica: nu suntem o companie. INCA!
Urmeaza in cursul lunii septembrie sa creem aceasta entitate juridica. pina atunci putem planifica totul in detaliu, pentru ca aprobarile si ok-urile care pica in sarcina NLR sa fie singura problema care ne va tine in stand-by.
Pian atunci, spor la munca.
Byrons13 is offline  
Old 02-08-07, 15:07   #18
Byrons13

Stage 4
 
Byrons13's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 190
Default Re: Organizare TuningDay in SM

Am povestit cu Juana si mai exista o posibilitate: avem o firma care poate sa organizeze, iar NLR poate contribui cu premii.
Byrons13 is offline  
Old 02-08-07, 20:55   #19
szambi77

Stage 5
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 1,628
Exclamation Anunt !

ANUNT !

Bine baietii ! a venit momentul adevarului cel putin din punctul de vedere al celor prezenti pe acest forum ... Dupa discutii si discutii (vorbesc de discutiile preliminare) sunt persoane care sunt dispuse sa contribuie la organizarea unui tuning-show in Satu Mare ceea ce va implica mai multe activitati. Cand zic organizare ma refer la organizarea propriu-zisa si nu la contributii de genul "eu voi zice la toata lumea" sau "vin si eu" sau "prezent si eu" sau "sunt de acord" etc.... este vorba de putina munca, oboseala, alergatura etc.. Suntem cateva persoane care dorim sa realizam lucrul acesta si nu va fi deloc usor. Nu zic ca va fi imposibil dar nici usor nu va fi. Nu-i chestia ca organizatorii trebuie sa scoata bani decat daca vor si daca au posibilitatea, ramane la latitudinea lor, fiind o optiune ! Deci repet, nu-i vorba de banii din buzunarul vostru !!!
In concluzie, avem nevoie de persoane dispuse sa se implice in aceasta organizare ceea ce implica si raspunderea persoanelor respective opozabila activitatii pe care o vor desfasura in cadrul organizarii. Ca o mica paranteza, aceste persoane se vor pregati sufleteste ca in urma evenimentului vor fi muuuuuuulti "nemultumiti" de pe "margine" ca asa e "normal"...
Dupa cum stie toata lumea, maine (Vineri) seara avem intalnire. Deci, pana maine seara (orele 21.00) persoanele care vor sa participe la organizare sa se gandeasca si maine sa faca tot posibilul si sa vina la intalnire ca sa putem discuta. Daca totusi sunt persoane care vor sa se implice dar nu pot veni maine la intalnire (din diferite motive intemeiate) vor putea sa-mi dea un telefon pt. detalii.
Trebuie sa va spun ca cine nu se implica nu va fi huiduit de nimeni si nu va fi dat la o parte de catre nimeni niciodata ! Mai trebuie sa va spun ca nu vom trage de nimeni sa se implice in organizare ! Cine vrea, vrea iar cine nu, nu si punct !
In cazul in care vor fi persoane doritoare de colaborare in sensul celor de mai sus, vom discuta cu acestea pe parcurs si fiecare dintre noi vom avea sarcini indreptate spre un anumit domeniu in organizare, ceea ce vom discuta pe parcurs in functie de lista prioritatilor ce urmeaza sa o elaboram !

Toate cele bune !
szambi77 is offline  
Old 05-08-07, 10:07   #20
gergo

Stage 5
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 456
Default Re: Organizare TuningDay in SM

Okay, după succesul neaşteptat cred că putem inchide lista! ))
gergo is offline  
Old 05-08-07, 13:13   #21
Spark
Suzuki Driver

Stage 5
 
Spark's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 3,139
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[4Rally]
[Suzuki]
Default Re: Organizare TuningDay in SM

cam asa ceva ...
din nefericire nu stiu daca o sa organizeze ceva pe aici foarte curand
cu toata parerea de rau

oricum sa auzim de bine pe viitor
Spark is offline  
Old 05-08-07, 18:45   #22
szambi77

Stage 5
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 1,628
Wink Re: Organizare TuningDay in SM

Quote:
Originally Posted by Spark View Post
cam asa ceva ...
din nefericire nu stiu daca o sa organizeze ceva pe aici foarte curand
cu toata parerea de rau

oricum sa auzim de bine pe viitor
Cu tot respectul Spark, la faza asta cred ca te inseli ! (s-ar putea ca unele vesti sa-ti schimbe parerea in bine )

Vedeti voi, baieti, cand zicea Gergo ca in afara de "bafta in contiunare" si "bravo" etc. nu se face nimic, lumea s-a cam suparat pe el dar acum cand e cazul sa faca cineva ceva fara bani (ca pana acuma banii erau "problema") nu multa lume s-a ingramadit dintre cei care se bat in piept ca reprezinta comunitatea tuning satmareana ... ma rog... nu vreau sa supar pe nimeni si nu m-am referit la nimeni anume doar vreau sa va spun ca sunt totusi persoane care vor face tot posibilul in vederea organizarii evenimentului respectiv. Efortul nu va fi vizibil bine-nteles deoarece sacrificiul va fi resimtit doar de cei efectiv implicati, insa sunt curios cate persoane de pe margine, "reprezentanti ai tuningului satmarean", vor critica rezultatul... (numai eu cunosc vreo 2 )
In concluzie, nu am nimic cu nimeni si ma repet ca nu m-am referit la nimeni anume, nu am nominalizat pe nimeni si nici aluzie nu am facut la cineva anume, singura obiectiune fiind ca daca vrei sa iesi in fatza nu-i totuna cum o faci, provocand impresie sau provocand depresie
szambi77 is offline  
Old 05-08-07, 18:48   #23
szambi77

Stage 5
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 1,628
Thumbs up Re: Organizare TuningDay in SM

Quote:
Originally Posted by gergo View Post
Okay, după succesul neaşteptat cred că putem inchide lista! ))
szambi77 is offline  
Old 05-08-07, 19:38   #24
Spark
Suzuki Driver

Stage 5
 
Spark's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 3,139
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[4Rally]
[Suzuki]
Default Re: Organizare TuningDay in SM

Quote:
Originally Posted by szambi77 View Post
Cu tot respectul Spark, la faza asta cred ca te inseli ! (s-ar putea ca unele vesti sa-ti schimbe parerea in bine ) ...
deci eu ciar as spera sa ma insel dar nah`
sincer sa fiu nici weekendu` asta nu s-a pomenit nimic despre asta
trimite un pm eventual
sa stiu in ce anume m-as putea baga si daca ma pot baga cu ceva
nu vreau sa zic ca da ... si dupa aia sa nu fac nimic
Spark is offline  
Old 06-08-07, 00:10   #25
gergo

Stage 5
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 456
Default Re: Organizare TuningDay in SM

Domnilor,
la "momentul adevărului" am rămas patru: Samby, Bobo, Csongor şi subsemnatul, care plec mâine dimineata in concediu.
Evenimentul am planificat pentru 2 septembrie, duminica, in Centrul Nou. Programul, in linii mari: expozitie de maşini modificate pe platou, după masa un concurs de indemânare, jaloane, figuri, iar de la ora 18.00 incep preselectiile pentru liniutza de seara.
Mediatizarea vom incepe din 19 august, dar pe Voi, viitori concurenţi, expozanţi vă vom ţine la curent prin intermediul forumului, voi o să ne uraţi baftă, mult noroc, multă sănătate, să ţinem tot aşa, pentru care mulţumim anticipat )
gergo is offline  
Old 06-08-07, 20:05   #26
jason

Stage 3
 
jason's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 115
Default Re: Organizare TuningDay in SM

Salutari
castigatorul din categoria 1600cm3 va primi d la mine un polish gratuit
jason is offline  
Old 06-08-07, 21:03   #27
Devi

Stage 3
 
Devi's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 148
Member of:
[No Limits racing team]
Default Re: Organizare TuningDay in SM

Cum v-am zis deja, si eu ajut in ce pot, la lucru am program "scurt" deci daca doriti, cand se vorbeste de organizare anuntatima si pe mine. Va pot ajuta in publicitate (am lucrat la friss ujsag si la hirlap).
Devi is offline  
Old 07-08-07, 16:27   #28
Snoopy

Stage 5
 
Snoopy's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 522
Member of:
[Moderators]
[No Limits racing team]
Default Re: Organizare TuningDay in SM

Si noi..astia mai "mici" am putea ajuta.La urmatoarea intalnire sper sa se vb mai detailat despre organizare.
Numai bine.
Snoopy is offline  
Old 07-08-07, 18:42   #29
holdo

Stage 5
 
holdo's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 480
Member of:
[No Limits racing team]
Default Re: Organizare TuningDay in SM

szambi, gergo, bobo... cand va intalniti sa discutati de detalii anuntati-ma si pe mine sa fiu in tema cu lucrurile si sa vedem ce si cum facem.Daca mai aveti undeva nevoie de ajutor anuntati-ma poate pot sa ajut.

Gergo... concediu placut!
__________________

No LIMITS RACING TEAM Satu Mare
holdo is offline  
Old 08-08-07, 01:11   #30
jason

Stage 3
 
jason's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 115
Default Re: Organizare TuningDay in SM

Salutari baieti
cand va intalniti sa discutati de detalii anuntati-ma si pe mine, dac credeti c e o ideie buna.
jason is offline  
Closed Thread



- Copyright 2024 4Tuning -