Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Satu Mare

Reply
 
Thread Tools
Old 13-07-07, 02:15   #16
Dexter Laboratory

Stage 2
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 46
Default Re: "Dimsport" acum si la Satu Mare!!!

ms ii foarte greu dar ii frumos stii ca ai suportul unor amici
Dexter Laboratory is offline   Reply With Quote
Old 13-07-07, 11:46   #17
szambi77

Stage 5
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 1,628
Talking Re: "Dimsport" acum si la Satu Mare!!!

Quote:
Originally Posted by Dexter Laboratory View Post
ms ii foarte greu dar ii frumos stii ca ai suportul unor amici
Bafta, bafta ! (suporturi sunt daca stii sa le exploatezi..... )
szambi77 is offline   Reply With Quote
Old 13-07-07, 12:55   #18
szambi77

Stage 5
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 1,628
Talking Re: "Dimsport" acum si la Satu Mare!!!

Quote:
Originally Posted by k&aTng View Post
hihihi ce te oftici mah ca nu tea uitat
nu m-am ofticat, doar ma surprind anumite lucruri ce te-au surprins si pe tine
szambi77 is offline   Reply With Quote
Old 13-07-07, 13:03   #19
szambi77

Stage 5
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 1,628
Question Re: "Dimsport" acum si la Satu Mare!!!

Quote:
Originally Posted by k&aTng View Post
hihihi
pe mine nu mah deranjeaza
.. nu stiu daca ai observat ca inafara de levi nu am cu nimeni nika
,,... poti sal intrebi pe sambi si pe cine vrei....colaboram .inpreuna dar gainarul de levi... se baga in seama in loc sa mearga la cules de capsuni
Intr-adevar, cu Florin ma inteleg bine ! una e sa colaborezi si alta e sa te calci in picioare ..... Dupa parerea voastra care varianta e mai benefica pentru toti ???
szambi77 is offline   Reply With Quote
Old 13-07-07, 16:40   #20
valineamtsm

Stage 5
 
valineamtsm's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 304
Exclamation Re: Discutii OT

Scuzele mele inca o data ... dar nu am avut intentia sa irit pe nimeni...
Si szambi sa nu te superi... dar am facut o clasificare ireala... nu am zis ca asha este... ci am scris "poate" !!! ca nu sunt analist, nici macar politic... si dexter ai dreptate in legatura cu ce face levi... are power box care se poate remapa.Dar totushi flash tuningul se face pe computerul masinii nu pe chipul anexat la computerul mashinii.... Si fiecare cu oitele lui...Apropo... dexter! Bafta cu magazinul! Si sa aveti cati mai multi clienti !
Cum am zis ... fiecare are clientii lui... de exemplu chiar si eu am clientii mei.... daca trebuie instalat un cd player intr-un yaht de lux ... respectivul o sa vina la mine cum a mai fost si alta data... daca am mai montat si la ambarcatiuni sport sau de lux sisteme dvd si tv-satelit... chestii din astea... si clientul ala numai la mine vine... e alegerea lui! Cum zicea si k&a toti avem clientii nostrii.
De concurenta nu tre sa ii fie frica la nimeni! Si nu trebuie sa ne agitam sau sa ne purtam pica unu la altu sau chestii de genu asta....
K&A daca tu zici ca levi sa bagat ca si chilotul in cur... posibil ca ai dreptate... dar totushi ne putem tolera unii pe altii.
De multe ori pe cine nu avem la suflet... incercam sa-l facem una cu pamantu... sper din tot sufletul... sa nu mai fie pe forum discutii din astea... ca rad altii de noi din pacate... Si eu am gresit... toti gresim... Important este sa ne intelegem! Noi, comunitatea 4tuning satu mare vrem sa ne avem bine unul cu altul
Pot sa aud un AMIN ?
__________________
Am o tara s-un dor greu sa ma vad o data zmeu!

Renault 19 Cabriolet & Trabant 601 Cabriolet
valineamtsm is offline   Reply With Quote
Old 14-07-07, 13:14   #21
szambi77

Stage 5
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 1,628
Talking Re: Discutii OT

Quote:
Originally Posted by valineamtsm View Post
Scuzele mele inca o data ... dar nu am avut intentia sa irit pe nimeni...
Si szambi sa nu te superi... dar am facut o clasificare ireala... nu am zis ca asha este... ci am scris "poate" !!! ca nu sunt analist, nici macar politic... si dexter ai dreptate in legatura cu ce face levi... are power box care se poate remapa.Dar totushi flash tuningul se face pe computerul masinii nu pe chipul anexat la computerul mashinii.... Si fiecare cu oitele lui...Apropo... dexter! Bafta cu magazinul! Si sa aveti cati mai multi clienti !
Cum am zis ... fiecare are clientii lui... de exemplu chiar si eu am clientii mei.... daca trebuie instalat un cd player intr-un yaht de lux ... respectivul o sa vina la mine cum a mai fost si alta data... daca am mai montat si la ambarcatiuni sport sau de lux sisteme dvd si tv-satelit... chestii din astea... si clientul ala numai la mine vine... e alegerea lui! Cum zicea si k&a toti avem clientii nostrii.
De concurenta nu tre sa ii fie frica la nimeni! Si nu trebuie sa ne agitam sau sa ne purtam pica unu la altu sau chestii de genu asta....
K&A daca tu zici ca levi sa bagat ca si chilotul in cur... posibil ca ai dreptate... dar totushi ne putem tolera unii pe altii.
De multe ori pe cine nu avem la suflet... incercam sa-l facem una cu pamantu... sper din tot sufletul... sa nu mai fie pe forum discutii din astea... ca rad altii de noi din pacate... Si eu am gresit... toti gresim... Important este sa ne intelegem! Noi, comunitatea 4tuning satu mare vrem sa ne avem bine unul cu altul
Pot sa aud un AMIN ?
AMIN !!!
szambi77 is offline   Reply With Quote
Old 14-07-07, 14:18   #22
valineamtsm

Stage 5
 
valineamtsm's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 304
Thumbs down Re: Discutii OT

Quote:
Originally Posted by szambi77 View Post
AMIN !!!
de ce nu sunt mai multi care spun amin? "amin" inseamna "asa sa fie".
Sau de ce nu spuneti amin? Vi frica? Sau numai szambi si cu mine vrem sa ne intelegem?
Doamne feri ce unitate pe comunitatea 4 tuning
Cred ca in curand ma retrag de pe comunitatea aceasta sau poate chiar din Romania daca asha stau lucrurile... Ma asteptam sa fie plin de "amin" pe thread-ul asta.... se pare ca m-am inselat
valineamtsm is offline   Reply With Quote
Old 14-07-07, 15:08   #23
holdo

Stage 5
 
holdo's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 480
Member of:
[No Limits racing team]
Default Re: Discutii OT

poate sa spuna cine ce vrea, nu suntem uniti!!! doar o parte, restu.....vorbe....asta-i parerea mea.
Numai bine!
holdo is offline   Reply With Quote
Old 16-07-07, 12:24   #24
valineamtsm

Stage 5
 
valineamtsm's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 304
Thumbs down Re: Discutii OT

Quote:
Originally Posted by holdo View Post
poate sa spuna cine ce vrea, nu suntem uniti!!! doar o parte, restu.....vorbe....asta-i parerea mea.
Numai bine!
Halal bine Holdo... Clar .... ar mai trebui sa sufere tara asta inca o revolutie ca sa ne unim... si poate nici atunci nu ne unim.... ne splitam mai degraba ... ca shobolanii Pe aia macar ii vezi ca o iau razna cand dau de apa... dar noi de ce am dat? De foc?
valineamtsm is offline   Reply With Quote
Old 22-07-07, 02:28   #25
rider on wheel

Stage 4
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 261
Default Re: masinile tari din sm....by Criwar

alex2fast4u... ai cumva o skoda octaiva 1 gri?
rider on wheel is offline   Reply With Quote
Old 22-07-07, 11:29   #26
nistea mircea

Stage 4
 
nistea mircea's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 186
Default Re: masinile tari din sm....by Criwar

Quote:
Originally Posted by wasted View Post
Poate duc lipsa de alte culori
da intradevar ducem lipsa de alte culori. de deranjaza cumva? daca da te rog sa imi spui poate o vopsesc altcumva.
de exemplu cum tiar place tie. ok? .
nistea mircea is offline   Reply With Quote
Old 22-07-07, 12:59   #27
nistea mircea

Stage 4
 
nistea mircea's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 186
Default Re: "Masina mea"

Quote:
Originally Posted by juana_man View Post
In urma cererii voastre am deschis un thread unde va puteti prezenta si descrie masinile.nu vor fi acceptate comentarii sau urari de genu... super,bafta, felicitari si din astea! va prezentati masina (date tehnice,modificari si cam atat.
domnule !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! daca pot sa-ti spun asa sau daca esti ca poate nu esti sau sigur nu esti. ai cumva ceva sau mi se pare mie. banuiesc ca tu ai sters pozele pe care eu leam adaugat. de ce??? nu merita sa le vada toata lumea sau esti invidios sau ce??? de ce??? le-ai sters. sau gresesc ???? nu tu leai sters??? nu e nici o problema daca tu asa vrei eu am sa ies de pe acest sait si poate doar in vizita am sa mai intru si doar sa privesc cum multi dintre voi daca ati putea va-ti manca unu pe celalalt. santeti multi invidiosi nu dau nume nici macar nu va cunosc pe toti dar se vede cum santeti. nu stiti sa fiti o ECHIPA sau macar asa ceva imi pare rau pentru voi.
Si la invitatia pe care mi-ai facut-o pentru vineri seara nu am putut sa merg pentru ca am plecat in Spania chiar vineri la miaza nu ca nu am vrut nu am putut. dar poate nici macar nu imi pare rau. imi pare rau pentru voi si vam mai spus nu stiti sa fiti o ECHIPA. rautatea din voi ar trebui sa o aratati in masini in curse ,la liniute , la dizain ,la tot ce inseamna tuning nu intre voi prietenii. noi intre noi nu ar trebui sa fim invidiosi caci unu de la altu invata cate ceva si asa se poate ajunge undeva sus .va doresc bine si sper ca nu am suparat pe nimeni .pa pa pa pa.
nistea mircea is offline   Reply With Quote
Old 22-07-07, 13:23   #28
Alex2Fast4U

Stage 5
 
Alex2Fast4U's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 490
Default Re: "Masina mea"

Quote:
Originally Posted by nistea mircea View Post
domnule !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! daca pot sa-ti spun asa sau daca esti ca poate nu esti sau sigur nu esti. ai cumva ceva sau mi se pare mie. banuiesc ca tu ai sters pozele pe care eu leam adaugat. de ce??? nu merita sa le vada toata lumea sau esti invidios sau ce??? de ce??? le-ai sters. sau gresesc ???? nu tu leai sters??? nu e nici o problema daca tu asa vrei eu am sa ies de pe acest sait si poate doar in vizita am sa mai intru si doar sa privesc cum multi dintre voi daca ati putea va-ti manca unu pe celalalt. santeti multi invidiosi nu dau nume nici macar nu va cunosc pe toti dar se vede cum santeti. nu stiti sa fiti o ECHIPA sau macar asa ceva imi pare rau pentru voi.
Si la invitatia pe care mi-ai facut-o pentru vineri seara nu am putut sa merg pentru ca am plecat in Spania chiar vineri la miaza nu ca nu am vrut nu am putut. dar poate nici macar nu imi pare rau. imi pare rau pentru voi si vam mai spus nu stiti sa fiti o ECHIPA. rautatea din voi ar trebui sa o aratati in masini in curse ,la liniute , la dizain ,la tot ce inseamna tuning nu intre voi prietenii. noi intre noi nu ar trebui sa fim invidiosi caci unu de la altu invata cate ceva si asa se poate ajunge undeva sus .va doresc bine si sper ca nu am suparat pe nimeni .pa pa pa pa.
sper sa nu te superi sau ceva.. nu din rautate o zic sau pt ca nu imi place masina sau pt ca nu te mai vrem pe forum, dar ideea acestui thread era ca fiecare dintre membrii comunitatii satmarene sa isi prezinte masina dupa un model dat (in cazul nostru modelul l-a dat atilla) intr-un singur post. cristi (juana_man) a luat toate posturile tale si le-a facut unul singur.. daca u nu esti de acord cu informatiile din postul de prezentare al audi-ului poti sa ii trimiti un PM lu` cristi sa modifice din date. te rog sa intelegi inca odata ca nu spun toate chestiile astea pt ca as avea vreo problema cu tine sau mai stiu io ce.. o spun pt ca nu vreau sa fie certuri din cauza unor nimicuri. Sper ca nu te-ai suparat pe mine sau ceva.. fiind ca postul meu nu avea rea-intentie..

Ms pt intelegere, si sper sa fie bine de acu incolo
@juana_man - sterge`mi postu`
__________________

.::NO LIMITS RACING TEAM::. Satu Mare
-== Omul traieste cat traieste, dar spre sfarsitul vietii... moare ==-
Alex2Fast4U is offline   Reply With Quote
Old 22-07-07, 23:11   #29
rider on wheel

Stage 4
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 261
Default Re: "Masina mea"

szambi77 ai faaan la polou tau...
rider on wheel is offline   Reply With Quote
Old 23-07-07, 12:32   #30
FantomaSM

Stage 2
 
FantomaSM's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 37
Default Re: "Masina mea"

Quote:
Originally Posted by nistea mircea View Post
domnule !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! daca pot sa-ti spun asa sau daca esti ca poate nu esti sau sigur nu esti. ai cumva ceva sau mi se pare mie. banuiesc ca tu ai sters pozele pe care eu leam adaugat. de ce??? nu merita sa le vada toata lumea sau esti invidios sau ce??? .
bai IQFighter,habar nai despre cine si maiales ce vorbesti!te iei si tu dupa vorbele oamenilor,dak chiar vrei sa sti,el e mai om cu cei ce merita si mai domn ca multi de aici dp forum.si cat despre invidie....cris poate sa fie in multe feluri,ba de multe ori un carnat increzut dar nu e invidios si rautacios!si hai sa fim seriosi, pe ce plm sa fie invidios la tine??p masina aia?dak e tuning facut de tine....asta e ,gusturile nu se discuta, iar dak e facut de alti....cineva ti-o tras o teapa,e tuning de entry-level(fenomen foarte des intalnit aici in germania la turci ),nici atat mai degreaba kitch numai k vai a aparut mircea cel care o avut opelu ala galagios care era si mai mare kich...vai...(oare aia c ti-o facut opelu ce zic???oare tu mai esti om in fata lor????) si iata k toti tre sa ne inchinam in fata ta si sa te aplaudam k super treaba ai facut!hai sa fim seriosi,copii astia cu experienta minima de tuning o sa te aplaude si o sasi viseze noaptea o masina k a ta iar restu(aia putini kre au habar) o sa taca si o sa rada,avand atat bun simt sa nu te jigneasca in fata,uite eu nam atat bun simt !sunt oameni kre au realizat in materie de tuning de 100-ori mai mult si tot nu se lauda ,(de ex gergo kre are o masina cu un potential....si mai e si un om bun si un om de afaceri si mai bun!)si nu se simt jignito doar pt k au fost cateva posturi unite sau mutate si nu sterse!


sincer ,cristi esti prost k te complici cu astfel de oameni

Last edited by FantomaSM; 23-07-07 at 12:36.
FantomaSM is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -