Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Satu Mare

Reply
 
Thread Tools
Old 12-07-07, 22:42   #1
lewy_82

Stage 3
 
lewy_82's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 93
Default Discutii OT - cosul de gunoi

Quote:
Originally Posted by valineamtsm View Post
In sfarsit o firma care aduce flash tuningul in satu mare! Bafta multa va doresc si cat mai multe comenzi Remapari cat mai multe si cat mai evoluate(chiar si la stage 3)!

Toate cele bune echipei K&A tuning!
Salut pe toate lumea.

Apropo nu e prima firma care aduce flash-tuningul in satu mare, deja este o firma care face, reprezentantul unei firme din germania si are preturi mai rezonabile ca la dimsport.

Va doresc si eu bafta si multi clienti.
__________________
AUTO HIFI STUDIO SATU MARE + XENON CENTER
Str. Toamnei 19, Satu Mare, 440067, Romania

lewy_82 is offline   Reply With Quote
Old 12-07-07, 23:53   #2
valineamtsm

Stage 5
 
valineamtsm's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 304
Thumbs up Re: "Dimsport" acum si la Satu Mare!!!

Quote:
Originally Posted by lewy_82 View Post
Salut pe toate lumea.

Apropo nu e prima firma care aduce flash-tuningul in satu mare, deja este o firma care face, reprezentantul unei firme din germania si are preturi mai rezonabile ca la dimsport.

Va doresc si eu bafta si multi clienti.
Io stiam ca faci chip tuning... dar nah.. e okey .... Levi sper sa nu te fi suparat pe mine ca am zis ca e prima firma care face flash tuning din sm ca eu stiam ca tu faceai chip tuning,,,.... poate ca nu am inteles eu bine... oricum pe piata satmareana a tuningului este loc foarte mult... si daca ar fi inca 10 firme de tuning tot nu ar fi de ajuns.... cu timpul oricum cei mai buni vor ramane pe pozitii si restu care vor fi mai neseriosi ... vor iesi din bransha tuningului
Eu vad k&a si orice alta firma care se ocupa de tuning ca si firme care cu timpul isi vor spune cuvantul doar intr-un anumit segment din piata tuning!
Oricum... se va face o selectie de catre clienti... si se va stii dupa un timp mai indelungat care ii cel mai bun in tuningul pe un anumit segment! Poate cel mai bun segment la tine sunt statiile radio si alarmele si servesti cel mai bine clientela pe acest segment!K&a poate serveste cel mai bine clientela in domeniul sound, szambi poate serveste cel mai bine clientela cand e vorba de tuning la motoare, gergo (gerbog) poate serveste cel mai bine clientela cand e vorba de anvelope sau jenti! Si incet incet se contureaza fiecare.... pt ca nimeni in lumea asta nu poate sa fie bun sau extra bun la toate
Oricum fiecare are clientela lui destul de bine definita!
Respectele mele domnu Levi si sper sa nu te superi pe mine... daca am gresit cer iertare...
Toate cele bune
__________________
Am o tara s-un dor greu sa ma vad o data zmeu!

Renault 19 Cabriolet & Trabant 601 Cabriolet
valineamtsm is offline   Reply With Quote
Old 13-07-07, 00:31   #3
k&aTng

Stage 4
 
k&aTng's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 186
Default Re: "Dimsport" acum si la Satu Mare!!!

Quote:
Originally Posted by valineamtsm View Post
Io stiam ca faci chip tuning... dar nah.. e okey .... Levi sper sa nu te fi suparat pe mine ca am zis ca e prima firma care face flash tuning din sm ca eu stiam ca tu faceai chip tuning,,,.... poate ca nu am inteles eu bine... oricum pe piata satmareana a tuningului este loc foarte mult... si daca ar fi inca 10 firme de tuning tot nu ar fi de ajuns.... cu timpul oricum cei mai buni vor ramane pe pozitii si restu care vor fi mai neseriosi ... vor iesi din bransha tuningului
Eu vad k&a si orice alta firma care se ocupa de tuning ca si firme care cu timpul isi vor spune cuvantul doar intr-un anumit segment din piata tuning!
Oricum... se va face o selectie de catre clienti... si se va stii dupa un timp mai indelungat care ii cel mai bun in tuningul pe un anumit segment! Poate cel mai bun segment la tine sunt statiile radio si alarmele si servesti cel mai bine clientela pe acest segment!K&a poate serveste cel mai bine clientela in domeniul sound, szambi poate serveste cel mai bine clientela cand e vorba de tuning la motoare, gergo (gerbog) poate serveste cel mai bine clientela cand e vorba de anvelope sau jenti! Si incet incet se contureaza fiecare.... pt ca nimeni in lumea asta nu poate sa fie bun sau extra bun la toate
Oricum fiecare are clientela lui destul de bine definita!
Respectele mele domnu Levi si sper sa nu te superi pe mine... daca am gresit cer iertare...
Toate cele bune
sal tinere vezi ce vb ca poate te ia d..ul levi la batae...) ce interesant ca eu nu am auzit inca de flash tuning la satu mare oficial..nu prin beci si pe dupa blocuri ..)
na asta e mah bacur ca a venit d..nul levi din vacanta ca daca nu se baga in seama se crapa cerul..asa e cu tanga mai intra si in f.....nd
k&aTng is offline   Reply With Quote
Old 13-07-07, 01:32   #4
szambi77

Stage 5
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 1,628
Talking Re: "Dimsport" acum si la Satu Mare!!!

Quote:
Originally Posted by valineamtsm View Post
.........Eu vad k&a si orice alta firma care se ocupa de tuning ca si firme care cu timpul isi vor spune cuvantul doar intr-un anumit segment din piata tuning!
Oricum... se va face o selectie de catre clienti... si se va stii dupa un timp mai indelungat care ii cel mai bun in tuningul pe un anumit segment! Poate cel mai bun segment la tine sunt statiile radio si alarmele si servesti cel mai bine clientela pe acest segment!K&a poate serveste cel mai bine clientela in domeniul sound, szambi poate serveste cel mai bine clientela cand e vorba de tuning la motoare, gergo (gerbog) poate serveste cel mai bine clientela cand e vorba de anvelope sau jenti! Si incet incet se contureaza fiecare.... pt ca nimeni in lumea asta nu poate sa fie bun sau extra bun la toate
Oricum fiecare are clientela lui destul de bine definita!..........
Ce ne-ai clasificat, mah .......
szambi77 is offline   Reply With Quote
Old 13-07-07, 01:43   #5
k&aTng

Stage 4
 
k&aTng's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 186
Default Re: "Dimsport" acum si la Satu Mare!!!

hihihi ce te oftici mah ca nu tea uitat
k&aTng is offline   Reply With Quote
Old 13-07-07, 01:45   #6
k&aTng

Stage 4
 
k&aTng's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 186
Default Re: "Dimsport" acum si la Satu Mare!!!

Quote:
Originally Posted by szambi77 View Post
Ce ne-ai clasificat, mah .......
auzi da levi se ocupa cu tuning?
) ca eu nu stiam.. vali la bagat printre meseriasi )
na asta e mai greseste si vali
k&aTng is offline   Reply With Quote
Old 13-07-07, 01:54   #7
Dexter Laboratory

Stage 2
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 46
Default Re: "Dimsport" acum si la Satu Mare!!!

asta cu prima firma ii cam drept dar el aduce power box reprogramabil nu face resoftarea calc masinii si surpriza dexters tuning shop wiil open soon da io nu vreu sa fiu primul la flash tuning io ultimu vreu sa fiu, jmecher ha bafta baietii
sa auzim de bine si pacat ca ii biza intre voi
Dexter Laboratory is offline   Reply With Quote
Old 13-07-07, 01:58   #8
k&aTng

Stage 4
 
k&aTng's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 186
Default Re: "Dimsport" acum si la Satu Mare!!!

Quote:
Originally Posted by Dexter Laboratory View Post
asta cu prima firma ii cam drept dar el aduce power box reprogramabil nu face resoftarea calc masinii si surpriza dexters tuning shop wiil open soon da io nu vreu sa fiu primul la flash tuning io ultimu vreu sa fiu, jmecher ha bafta baietii
sa auzim de bine si pacat ca ii biza intre voi
sal tinere biza? intre mine si el pai.. nu vezi cum sa iritat de ce a zis vali .. pai si nu e gainar?il intapa ... cred ca iar nu are loc da am o promisiune sai fac so tina tot asa si o sai bag chilotul bine in fund sa nul mai scoata altu deacolo,..ca se baga ca si chilotul in fund in seama
k&aTng is offline   Reply With Quote
Old 13-07-07, 01:58   #9
Dexter Laboratory

Stage 2
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 46
Default Re: "Dimsport" acum si la Satu Mare!!!

Si Cupi Si Florin Scuze Cam Zis De Firma Mea Pe Threatul Vostru Nu Vreau Sa Imi Fac Relama
Dexter Laboratory is offline   Reply With Quote
Old 13-07-07, 01:59   #10
Dexter Laboratory

Stage 2
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 46
Default Re: "Dimsport" acum si la Satu Mare!!!

Hahahahahhahahahhahahahhqhahhahahhahahhahaha
Dexter Laboratory is offline   Reply With Quote
Old 13-07-07, 02:01   #11
k&aTng

Stage 4
 
k&aTng's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 186
Default Re: "Dimsport" acum si la Satu Mare!!!

Quote:
Originally Posted by Dexter Laboratory View Post
Hahahahahhahahahhahahahhqhahhahahhahahhahaha
hihihi
pe mine nu mah deranjeaza
.. nu stiu daca ai observat ca inafara de levi nu am cu nimeni nika
,,... poti sal intrebi pe sambi si pe cine vrei....colaboram .inpreuna dar gainarul de levi... se baga in seama in loc sa mearga la cules de capsuni
k&aTng is offline   Reply With Quote
Old 13-07-07, 02:02   #12
Dexter Laboratory

Stage 2
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 46
Default Re: "Dimsport" acum si la Satu Mare!!!

Sper Sa Fiu Cu Voi Ca Si Pin Acum Io Nu Va Consider Concurenta Pt Mine Sinteti Aceeasi Cupi Si Florin Si Sper Sa Veniti Pe La Mine Incurind Sa Mai Pov La Magazin
Dexter Laboratory is offline   Reply With Quote
Old 13-07-07, 02:04   #13
k&aTng

Stage 4
 
k&aTng's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 186
Default Re: "Dimsport" acum si la Satu Mare!!!

Quote:
Originally Posted by Dexter Laboratory View Post
Sper Sa Fiu Cu Voi Ca Si Pin Acum Io Nu Va Consider Concurenta Pt Mine Sinteti Aceeasi Cupi Si Florin Si Sper Sa Veniti Pe La Mine Incurind Sa Mai Pov La Magazin
eu nu consider pe nimeni din oras concurent ..fiecare are clientela lui si se dezvolta cum poate ... asa ca nu avem ce sa ne schimbam atata timp cat nu ne vb urat si nu ne lucri pe la spate suntem prieteni.....
k&aTng is offline   Reply With Quote
Old 13-07-07, 02:10   #14
Dexter Laboratory

Stage 2
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 46
Default Re: "Dimsport" acum si la Satu Mare!!!

Frumos Va Doresc Bafta Si Spor La Munca
Dexter Laboratory is offline   Reply With Quote
Old 13-07-07, 02:11   #15
k&aTng

Stage 4
 
k&aTng's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 186
Default Re: "Dimsport" acum si la Satu Mare!!!

Quote:
Originally Posted by Dexter Laboratory View Post
Frumos Va Doresc Bafta Si Spor La Munca
ms la fel ati doresc ssi bafta multa ca e nevoie la inceput
k&aTng is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -