Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Satu Mare

Reply
 
Thread Tools
Old 19-04-07, 09:25   #1
Just Fun

Stock
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 9
Thumbs up In Atentia Tuturor ....

Buna ziua dragii mei ... sunt nou dar nu pt mult timp ... mi-am facut user doar pt simplu fapt sa fac un mic comentariu la tot ce se intampla aici pe acest forum..Sunteti de toata mandra pwla.... Sunteti un grup deprieteni... care in fiecare vineri va vedeti in mare parte ... Stiti sa stati de vorba... insa pe forum cum va fwteti nu se fwte nimeni...Efectiv aveti niste comentarii .., daca ar intra altii...si sunt sigur ca intra si altii pe aici nu numai din Satu Mare...plus ca suntem un orash de cacao in unele chesti..insa voi il faceti de kakat ...Vreti tuning ??? De ce naiba nu va uniti??? Daca n-are unu , are altu...si tot as.a..da-ti intre voi ... faraalte discutii si certuri...
Sa incep cu ce-i 2 ...nu stiu cum sa va numesc....dar nu va pot judeca...decat sa va spun ca ... sunteti...catastrofa...-K&A Tuning ...am sa-ti zic doar Cristi ... si Lewy...In primu rand Cristi daca ai fi putin destept...ai da si tu niste explicatii mai frumoase...nu de genu "nu ma mai obosi" nu stiti sa va faceti imagine, iar tu Lewy nu-i frumos sa urasti unele firme cu care lucreaza la ora actuala Cristi..deoarece sa nu uitam ca si tu ai plecat de unde...de jos...cu aceleasi firme...de MNC ....sau ma insel ??Lewy tu esti cu un pas inaintea lu Cristi , aici ma refer ca ai de mai demult aceasta firma de Studio sa zic asa....de ce nu te pui sa-i dai unele sfaturi lu Cristi fara sa-i sari in cap cu MNC-ul .... si cu JBL-ul...de ce nu colaborati ??? n-ai tu , are Cristi...n-are Cristi ai tu ...in acest curs pe care-l faceti voi...tuningu pwlii din Satu Mare nu va fi ce stiu eu ce....Oare de ce acel Wild nu vrea la Satu Mare sa-si puna muzica??? Ete na....ca l-ati scapat pe baiat ... pleaca la Oradea stie sigur ca primeste ceva bun, de calitate, fara scandaluri....de genu "de ce nu la mine si de ce la Lewy" sau "de ce nu la mine si de ce la K&a Tuning"....ati vazut...asa va pierdeti...deci inainte sa puneti in pagina forumului ceva ganditi bine ....Cristi si Lewy voi cand va scrieti unu la altu...nu numai voi vedeti ... va vad toti cei care-s curios de munca voastra si ce ganduri isi fac ei despre voi ???La felu cum va comportati intre voi....mai lipseste sa trageti si de clienti...Frumos...Aplauze pt voi baieti.....Dati-va nota....Puteti ?? Ca mie mi-ar fi rushine ....
Cristi ti se pare cunoscut ? : "N-ai tu bani de asa ceva.Mai tre sa cante tziganii mult si bine la bar".Nu-i frumos s-o zici nici din gluma....si tu ai fost candva ...plecat dincolo...nu zic unde stii bine....si tu de jos ai plecat....nu uita niciodata....asta....

Sa continui la cei mai micutzi ...ma refer nu la firme..ci la cei independenti

1 la mana Raul_rebelul2005; stii bate din gura ... aiurea " Vlade atata sti mintii " ...parca e vb ta nu??? Daca acest Vlad stie minti ...nu stiu exact in ce privinta...Atunci tu spune-i lu Mutulica....cum ai intrat in acel panou de la Electrica...cu 50Km/h....cred ca si tu ai muscat-o...bun e treaba ta..nu te condamn...cu cat ai intrat ...de mine si pe jos de intrai..imi era tot una...nu vb de altu...inainte sa te uiti la tine...asta era ideea...
2 la mana am o rugaminte la Juana_Man.... eu cred ca rubricile ce nu le mai folositi sa le stergeti, OT`urile sa zboare ....daca vreti rubrica de "Laude si Amintiri" deoarece pe Raul il deranjeaza amintirile lu Vali si Vlad, baieti stergeti o rubrica de care nu mai aveti nevoie...si deschideti rubrica speciala pe "Laude si Amintiri" sunt si altii care au asa ceva pe suflet...si au degand sa povesteasca , nu baieti ??
3 la mana unele Sfaturi....nu le dati pe "Auto Hifi Studio Satu Mare + Xenon Center " aceasta rubrica...este rubrica "discutii Satu Mare"e ok acolo ... de ce nu faceti ceva sa fie OK?? Poate eu caut ceva anume despre....o fata frumoasa din Satu Mare am vazut ca aveti rubrica....si poate dau de ea la rubrica...Bazar.,....ii ceva Ok dupa voi baieti ???
4 la mana la rubrica "Masinile si userii nostrii" sunteti foarte bestiali....in loc sa faceti ce vi se cere...voi bagati alta raca (bete`n roata) intre voi ...
5 la mana. .. nu dau nume nu dau exemplu....dar daca cineva zice ceva la adresa unui user....ceva ce nu are legatura...cu ce s-a vb ... dau un exemplu pe mine si pe Juana sa zicem: Juana scrie ceva anume, eu sar cu gura intr-un alt sens...iar el din nou ma ia pe sus...in felu lui ...aiurea...obraznic....nepoliticos....asta faceti si voi....dar de ce nu faceti alcumva....si asa reduceti si spatiu din rubrica..si nici scanteie nu mai iese EX:Juana scrie ceva anume, eu sar cu gura intr-un alt sens, Juana imi zice frumos cu calm "nu te supara m-ai inteles gresit nu ma refeream la ce anume ai spus tu acuma" si pct....alte discutii nu mai sunt...uitati`va la toate rubricile...mai peste tot vedeti cate una de asta....din nou la aceatsa rubrica cu "Masinile si userii nostrii" voi v-ati gasit subiect de discutie. ...spalarea drumurilor ....
Deci baieti nu stiu ce sa va zic...dar eu cand am intrat prima dat...si am luat pe rand fiecare rubrica...si fiecare pagina din fiecare rubrica...m-am crucit...mai ales 2007 jos palaria....e de toata rushinea...ati intrat in UE si vreti voi cu manutzele voastre sa va faceti de rushine ????
Atat am avut de zis....de sunt ceva comentarii astept mesaje pe privat....dar ganditi de 2 ori inainte sa-mi dati un comentariu acestui..."roman" scris de mine ....si fara "tu cine pwla mea mai esti" deci fara obscenitati ...ca daca vad si astfel de mesaje .... da-ti dovada de niste baieti din jungla, needucati ceea ce la unele concursuri ...nu se accepta asa ceva ...doar "far play" ....
Multa Bafta In Continuare Baieti ...
Just Fun is offline   Reply With Quote
Old 19-04-07, 09:43   #2
juana_man
No Limits racing team Member

Stage 5
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 1,698
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[No Limits racing team]
[VW]
Default Re: In Atentia Tuturor ....

. . . sper k bagati in minte randurile astea !


sper k aceste randuri nu sunt ultimele c auzim de tine.dak tot ti-ai facut user ar fi cazul sa te si prezinti! cat despre OT...incerc sa sterg cat pot fara a supara p cineva!

Last edited by juana_man; 19-04-07 at 09:47.
juana_man is offline   Reply With Quote
Old 19-04-07, 11:42   #3
Calibrata

Stage 1
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 20
Default Re: In Atentia Tuturor ....

UUuuuUUU oare vor fi ceva schimbari la aceste RANDURI scrie de Just Fun ?? Frumos Frumos... ) in sf unu care gandeste cu capu` si nu cu... ups` ))
Calibrata is offline   Reply With Quote
Old 19-04-07, 14:34   #4
Criwar

Stage 5
 
Criwar's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 449
Default Re: In Atentia Tuturor ....

nice speech...
sincer...dak ai citit cu atentie am spus aproape aceleasi chestii...dar cam tot asa mult am fost bagat in seama...
Ideea e ca daca suntem o comunitate trebuie sa ne purtam ca atare...dar mai avem mult pana acolo...
Oricum sa vedem ce ne aduce viitoru...poate va fi mai bine...sa speram...
__________________
Zambeste...maine poate fi mai rau...
Criwar is offline   Reply With Quote
Old 19-04-07, 16:13   #5
veveve

Stage 5
 
veveve's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 730
Member of:
[Moderators]
Default Re: In Atentia Tuturor ....

sincer,cam are dreptate just fun.cand am vazut si eu cum se cearta nustiu cine cu nustiu cine ca daca are ala brabus pe masina sau nu are mam crucit.am un an de cand postez pe forum da decat sa ma cert cu careva mai bine ma abtin.pa pa
__________________
OO==[][]==OO BMW drivers get laid more than anyone else
veveve is offline   Reply With Quote
Old 19-04-07, 18:50   #6
A2racer(Ovi)

Stage 4
 
A2racer(Ovi)'s Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 265
Member of:
[Oltcit]
[Nissan]
[Mitsubishi]
Default Re: In Atentia Tuturor ....

Nice speach, sper sa-l citeasca toti
A2racer(Ovi) is offline   Reply With Quote
Old 19-04-07, 19:06   #7
Byrons13

Stage 4
 
Byrons13's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 190
Default Re: In Atentia Tuturor ....

@Just Fun : tot ai deschis subiectul, ce anume ai vrea sa povestim? nu avem destule oi sa discutam face to face asa ca tastam aici ca niste tocilari adevarati. M-ai vazut pe mine sa bag vreo replica interesanta de cind am plecat din SM?
Byrons13 is offline   Reply With Quote
Old 19-04-07, 19:07   #8
Byrons13

Stage 4
 
Byrons13's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 190
Default Re: In Atentia Tuturor ....

doar cit fac "pontaj".....
Byrons13 is offline   Reply With Quote
Old 19-04-07, 19:14   #9
Just Fun

Stock
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 9
Default Re: In Atentia Tuturor ....

Quote:
Originally Posted by Byrons13 View Post
@Just Fun : tot ai deschis subiectul, ce anume ai vrea sa povestim? nu avem destule oi sa discutam face to face asa ca tastam aici ca niste tocilari adevarati. M-ai vazut pe mine sa bag vreo replica interesanta de cind am plecat din SM?
uite cum sari ... degeaba... aici nu era vb de tine...nu te simti aiurea...deja ai facut un pas gresit...na-m deshis aceasta rubrica pt alte comentarii...ci doar in sesnu de a va deschide ochii pana nu vi scoateti intre voi ...alte comenatrii nu mai am
Deci nu am scris acest roman la adresa ta...am scris acest roman la adresa celor care se simt cu musca pe caciula si care ar trebui sa indrepte unele chestii....
Just Fun is offline   Reply With Quote
Old 19-04-07, 20:03   #10
szambi77

Stage 5
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 1,628
Thumbs up Re: In Atentia Tuturor ....

szambi77 is offline   Reply With Quote
Old 19-04-07, 22:04   #11
raul_rebelul2005
No Limits racing team Member

Stage 5
 
raul_rebelul2005's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 1,286
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[No Limits racing team]
Default Re: In Atentia Tuturor ....

salut Just Fun,referitor la ce am scris eu "Vlade atata sti minti eu" eu am glumit,Vlad stie treaba asta pt.ca il cunosc de multa vreme si el stie cand glumesc eu asa ca nu trebuia sa sari una doua cu replica ta absurda,zici de noi ca sarim unul la celalalt da vad ca tu te-ai ambalat la faza respectiva,in al doilea rand tu de unde sti cu cat am intrat eu in panoul electric din parc???ai fost cumva cu mine in masina,nu,atunci de ce vb in vant?si nu ma lua cu texte ieftine ca sa ma uit la mine inainte de a vb de altul,pt.ca de Vlad nu am vb de rau,ok?da si chestia cu laudele daca topicul a fost deschis cu titlul cutare stie eu care a fost de ce atatea laude,posturi in plus,dupa parerea ta nu ar trebui deschis un al topic cu titlul sa zic pe care l-ai zis si tu si sa ne rezumam cu posturile la titlul topicului.......ca pana acuma ne-ai criticat pe toti ca facem OT....nu?
__________________
raul_rebelul2005 is offline   Reply With Quote
Old 19-04-07, 22:14   #12
raul_rebelul2005
No Limits racing team Member

Stage 5
 
raul_rebelul2005's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 1,286
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[No Limits racing team]
Default Re: In Atentia Tuturor ....

si cica eu stiu bate din gura,prima data sa te uiti la altii cat posteaza si cat OT fac si dupa aia se te iei de mine,ok?si cand am povestit la unu altu cu cat am intrat in panou eu am zis cu aproximatie cat am avut,eu stiam ca nu am avut mai mult de 50km,cauciucurile pe spate imi erau cam sterse deja si faza o fost ca am bruscat de volan in curba si de aia am derapat asa ca nu stiu de ce te iei de mine cu faza asta daca nu stii,vezi te-ai bagat si tu in seama numa sa te aflii in treaba si sa te iei de mine pt.un post pe care l-am facut la adresa lui Vlad,din tantar ai facut armasar.....hai pa.
raul_rebelul2005 is offline   Reply With Quote
Old 19-04-07, 22:34   #13
toyoman

Stage 5
 
toyoman's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 359
Member of:
[No Limits racing team]
Default Re: In Atentia Tuturor ....

In general la nivel de natiune asa sta treaba cu ''intepaturile'' pe forum si asta nu numai pe 4tuning la comunitatea satu mare.Eu activez pe 5 forumuri din tara si pe 3 din afara si credeti-ma pe toate forumurile sint astfel de discutii, indiferent de domeniu sau cauza.
Pina la urma cred ca e o problema legata de frustrarile fiecarui membru in parte si pe care intr-un mod sau altul si le poate''muncii la greu'' pe forum.
Chiar nu inteleg ''duelurile'' on-line si mai ales nu inteleg rostul temelor superinteligente pe marginea carora se face atita scandal.

La munca!
toyoman is offline   Reply With Quote
Old 20-04-07, 00:14   #14
lewy_82

Stage 3
 
lewy_82's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 93
Default Re: In Atentia Tuturor ....

Fratilor, si d-l sau d-na Just Fun citeste te rog la "all about sound" pagina 6 #84 cam asa incepe "ioi iar nu ai loc de mine levy? hai sa iti rasp.. pe scurt dupa care vreau sa terminam cu discutia,...unu la mana stiu ce ai facut cu cele 2 the rock.. sincer e naspa cutia...aici mai aveti de invatat......", nu stiu cine a inceput sa ia de celalalt si sa arunce cu cuvintele, si continua asa "si nu mah fa sati fac niste reclama proasta ca am date concrete si baeti care au venit la mine de la tine ... ". Eu n-am facut amenintari. Deci nu eu am fost acela care a inceput cearta. Iar acel Wild daca vrea sa-si faca muzica in oradea, n-are decat sa mearga, si noi avem clienti din alte orase pt. xenoane, echipari taxi, muzica etc, de exemplu am avut masina pt. echipare taxi din Constanta.
A, si eu nu urasc unele firme, eu doar am zis parerea mea despre anumite produse, cum au spus si altii care au lucrat cu aceste produse.
Iar daca vrei comentari la acest "roman", n-ar trebuie sa le ceri in privat, cred ca avem tot dreptul sa citim si noi comentariile, doar despre noi este vorba in acest "roman".
N-am dreptate baietii???

A, si tu vorbesti "deci fara obscenitati", cine a inceput "romanul" lui cu "Sunteti de toata ***mandra pwla*** .... Sunteti un grup deprieteni... care in fiecare vineri va vedeti in mare parte ... Stiti sa stati de vorba... insa pe forum cum va ***fwteti*** nu se ***fwte*** nimeni...", si asa mai departe, deci nu stiu cine "da-ti dovada de niste baieti din jungla".
Iti dau dreptate intr-un singur punct "....dar nu va pot judeca...", si te rog tine-te de chestia asta, acesta este un forum care a fost inventat pt. discutii.

Multumesc pt. atentia acordata.
lewy_82 is offline   Reply With Quote
Old 20-04-07, 00:17   #15
lewy_82

Stage 3
 
lewy_82's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 93
Default Re: In Atentia Tuturor ....

Da, si cum a zis Juana Man ar fi bine sa te prezinti sa stim si noi cu cine stam de vorba, cred ca toata lumea vrea sa stie cine esti. Sau n-am dreptate baietii??????
lewy_82 is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -