Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Satu Mare

Reply
 
Thread Tools
Old 19-10-06, 10:24   #1
juana_man
No Limits racing team Member

Stage 5
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 1,698
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[No Limits racing team]
[VW]
Exclamation concurs de indemanare

dupa un timp de.....repauz vreau sa pun ceva la cale.vreau sa organizez un concurs de indemanare auto si pt asta vreau sa aud 1data parerile si ideile voastre.dak stiti locuri publice sau private unde s-ar putea organiza un astfel de eveniment atunci........va astept cu idei si sfaturi si nu in ultimu rand cu ajutor.
juana_man is offline   Reply With Quote
Old 19-10-06, 17:50   #2
holdo

Stage 5
 
holdo's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 480
Member of:
[No Limits racing team]
Default Re: concurs de indemanare

nu e o idee rea dar unde te-ai gandit s-o faci in oras sau la periferie?
holdo is offline   Reply With Quote
Old 19-10-06, 17:56   #3
Alex2Fast4U

Stage 5
 
Alex2Fast4U's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 490
Default Re: concurs de indemanare

undeva la periferie ar fi cel mai indicat.. mishto ideea.. in sfarsit ar fi ceva miscare si la noi.. numai bine..
Alex2Fast4U is offline   Reply With Quote
Old 19-10-06, 23:10   #4
raul_rebelul2005
No Limits racing team Member

Stage 5
 
raul_rebelul2005's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 1,286
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[No Limits racing team]
Default Re: concurs de indemanare

Baieti la noi stiti ce lipseste,un teren nu foarte mare dar sa fie macar asfalt calumea pe el,dar sa nu fie numa in lungime ci si in latime maricel sa zic asa....spre Noroieni era pista aia la iesire din oras pe dreapta cum se termina casele,era destul loc pt.indemanare dar nu mai este asfalt acolo,sa cam fwtut treaba pe acolo,mai este o pista dupa aia,putin mai in fata pe stanga numa ca aia ii mai mica dar ar merge niste jaloane pe-acolo,mai filmam mai stiu eu.....un copac cevaglumeam....vb si vedem unde,ce si cum.....sall.
raul_rebelul2005 is offline   Reply With Quote
Old 20-10-06, 09:51   #5
juana_man
No Limits racing team Member

Stage 5
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 1,698
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[No Limits racing team]
[VW]
Default Re: concurs de indemanare

acel teren a fost pana anu trecut, la madaras, unde s-a tinut etapele de rally sprint dar....s-a neglijat pista si concurentii au refuzat sa-si mai distruga masinile pe terenul ala super mega accidentat!idea mea ar fi urmatoru : compensarea acelui gol lasat de zilele automobilistice satmarene cu un concurs de indemanare organizat de nlr si acr satu mare.deocamdata sunt in tratative cu acr-u dar din pacate sunt prea multi kre din comoditate sau dezinteres fata de sportul cu motor ne baga numai in iluzii!dac aveti voi idei inafara de pista acr despre locuri unde putem organiza un astfel de eveniment, ar fi de mare ajutor!si bineinteles dak cuoasteti vreo sursa de sponzorizare kre ar fi interesat...
juana_man is offline   Reply With Quote
Old 20-10-06, 10:02   #6
Byrons13

Stage 4
 
Byrons13's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 190
Default Re: concurs de indemanare

parcul industrial din Curtuius de cine apartine? ar fi o ocazie buna si pentru cel care are firma acolo sa isi faca reclama, iar cine vrea sa se dea, poate gasi o varianta in care sa incapa masinile pe acolo.
Byrons13 is offline   Reply With Quote
Old 20-10-06, 10:12   #7
juana_man
No Limits racing team Member

Stage 5
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 1,698
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[No Limits racing team]
[VW]
Default Re: concurs de indemanare

nu cunosc acel parc industrial, dar tin cont de orice ideie si la un final vom hotara cutotii!
juana_man is offline   Reply With Quote
Old 20-10-06, 10:15   #8
Byrons13

Stage 4
 
Byrons13's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 190
Default Re: concurs de indemanare

e parcul industrial care s-a construit la iesirea spre aeroportul SM, pe dreapta.
Byrons13 is offline   Reply With Quote
Old 20-10-06, 10:28   #9
juana_man
No Limits racing team Member

Stage 5
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 1,698
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[No Limits racing team]
[VW]
Default Re: concurs de indemanare

eu as prefera pista acr deoarece e destul de mare.lucru c ma retine e lipsa de experiente de a organiza un concurs de indemanare!nu vreau k chiar prima sa fie un esec!
juana_man is offline   Reply With Quote
Old 21-10-06, 21:38   #10
raul_rebelul2005
No Limits racing team Member

Stage 5
 
raul_rebelul2005's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 1,286
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[No Limits racing team]
Default Re: concurs de indemanare

vezi juana ca nu prea ii interesat nimeni sa faca ceva si la noi in oras,sa organizam si noi un eveniment cum sa organizat si in alte orase,chiar nici ACR-ul nu prea isi da interesul cum facea odinioara ce sa mai vb de primar,asa ca ar trebui noi personal sa mergem si sa facem treaba,sa facem rost de autorizatie ca putem face ceva in oras,doar de cateva semnaturi ar fi nevoie de la oficiali.....asa ma gandesc eu,iar de sponsori sa nu vb.....cine ar fi dispus sa bage ceva bani,eu nu cunosc pe nimeni si ar trebui cativa lei si pe-acolo....mai vedem...si vb..
raul_rebelul2005 is offline   Reply With Quote
Old 23-10-06, 09:05   #11
juana_man
No Limits racing team Member

Stage 5
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 1,698
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[No Limits racing team]
[VW]
Default Re: concurs de indemanare

nu e chiar asa de usor sa faci rost de autorizatiile necesare + k mai tre sa asiguri paza + salvare + pompieri, ceace inseamna $$$$.am ramas prost impresionat cat de putin ajutor mi sa oferit din partea oficialilor(primarie, consiliu, admin drumurilot, acr ....etc) am consumat peste 30$ numai pt telefoane!!!!si se mira lumea dc se organizeaza curse ilegale!
@raul .... cat despre primar....el a fost singuru kre nu mi-a refuzat idea si ma sfatuit cui sa ma adresez si ink un info hot : nu s-a depus nici o cerere la primarie pt organizarea concursului de viteza in cadrul zilelor automobilistice satmarene.deci ....ii urez un mare FUCK organizatorilor!
juana_man is offline   Reply With Quote
Old 23-10-06, 18:28   #12
holdo

Stage 5
 
holdo's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 480
Member of:
[No Limits racing team]
Default Re: concurs de indemanare

si noi inca il ....pe primar cand colo nici nu avea nimeni de gand sa organizeze ceva. rusine pt ei si..----....!!!! sper ca in viitor sa ne intarim si sa fim si noi bagati in seama si sa schimbam lucrurile. abia astept
__________________

No LIMITS RACING TEAM Satu Mare
holdo is offline   Reply With Quote
Old 23-10-06, 23:17   #13
raul_rebelul2005
No Limits racing team Member

Stage 5
 
raul_rebelul2005's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 1,286
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[No Limits racing team]
Default Re: concurs de indemanare

bine si de fapt atunci cine ii de vina pt.ca nu s-a facut concurs si la noi....organizatorii??care is aia?
raul_rebelul2005 is offline   Reply With Quote
Old 24-10-06, 09:27   #14
Byrons13

Stage 4
 
Byrons13's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 190
Default Re: concurs de indemanare

daca asteptam dupa altii ne maninca porcii. Juana, spuneai ca te-ai interesat si ca toate astea costa bani. Ai pus cumva suma pe hirtie? hai sa vedem daca reusim sa colectam un spirit automobilistic de pe la dealerii auto din oras, si sa aiba ocazia la reclama. asta daca e prea mult pentru cei dintre noi care suntem interesati direct de "joaca".
Byrons13 is offline   Reply With Quote
Old 24-10-06, 09:35   #15
juana_man
No Limits racing team Member

Stage 5
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 1,698
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[No Limits racing team]
[VW]
Default Re: concurs de indemanare

nam pus p hartie, dar e ce-a mai mic problema,chiar crezi k ne-ar ajuta cineva?toti si-au prezentat bolizii de zilele auto sm
juana_man is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -