Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Satu Mare

Reply
 
Thread Tools
Old 24-01-10, 15:20   #1
OldtimerPrinzinger

Stage 3
 
OldtimerPrinzinger's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 123
Default INVITATIE 2010 DE LA OLDTIMER CLUB SATU MARE

INVITATIE LA SATU MARE PENTRU TOTI PASIONATII DE MASINI DE EPOCA.

Anul 2010 vrem sa facem doua intilniri de oldtimer .

Una ar fii cum a fost anul trecut cu mai multe evenimente legate impreuna data egzacta inca nu e stabilit aici depindem de disponibilitatea aieropotului.
Dar vrem sa organizam una numai pentru masini de epoca intro atmosfera specific retro combinat cu muzica retro dans si voie duna.
Cum ati observat la noi inca nu a ajuns virusu, sint citva pasionati de oldteimer dar putin.
Cu speranta ca si la noi in oras sa gasim citi mai muti pasionanti de oldtimer vrem sa organiram acest evenimene la vara.
Avem posibilitatea sa facem de O zi sau de doua zile cu cort si rulota avem loc destul de mare inchis .
Totul depinde de voi .

DACA AVETI INTERESE, SA MA CONTACTATI CA SA VEDEM DACA PUTEM SA FACEM O INTILMIRE DE ACEST GEN .
DACA IESE BINE AM PUTEA FACE ANUAL.
OldtimerPrinzinger is offline   Reply With Quote
Old 25-01-10, 20:18   #2
OldtimerPrinzinger

Stage 3
 
OldtimerPrinzinger's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 123
Default Re: INVITATIE 2010 DE LA OLDTIMER CLUB SATU MARE

INVITATIE LA SATU MARE PENTRU TOTI PASIONATII DE MASINI DE EPOCA

Anul 2010 vrem sa facem doua intilniri de oldtimer .

Last edited by veveve; 26-01-10 at 09:14.
OldtimerPrinzinger is offline   Reply With Quote
Old 05-02-10, 12:23   #3
OldtimerPrinzinger

Stage 3
 
OldtimerPrinzinger's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 123
Default Re: INVITATIE 2010 DE LA OLDTIMER CLUB SATU MARE

PRIMA INTILNIRE DE LA CONAC E PE DATA DE 05 IUNIE 2010

A DOUA E LA AEROPORT PE DATA DE 03 IULIE 2010

SINT ASTEPTATI TOTI PASIONTII DE OLDTIMER

PROGRAMUL SI ADRESA IN ZILELE URMATOARE


cine are interes sa dea un raspuns sa stim cit gulas ne trebuie.
OldtimerPrinzinger is offline   Reply With Quote
Old 07-02-10, 13:50   #4
OldtimerPrinzinger

Stage 3
 
OldtimerPrinzinger's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 123
Default Re: INVITATIE 2010 DE LA OLDTIMER CLUB SATU MARE

Buna Domnilor
Diferenta intre cele doua intilniri sint:
Prima intilnire de la conac este mai familiar numai pentru oldtimer cu un program retro
intro ambienta istorica pe care vrem sa includem in programul nostru anual .
Cealalta intilnire de la aeroport e mai mare si mixta .
Anul trecut au fost peste 8000!!! de persoane.
Cele doua intilniri nu se poate compara, una e lenta cu program si muzica de placul nostru ,celalalt e agresiv mai galagios si colorat .
Dupa parerea mea fiecare eveniment o sa fie interesant.
Despre program o sa va informez cit de curind astept inca niste raspunsuri in legatura cu participantii la program de acea nu dau inca informatii .
La cerere se va asigura si locuri de cazare.


Multumesc pentru interesul acordat si sper ca o sa ne vedem cit de curind .

Prinzinger Adalbert
OldtimerPrinzinger is offline   Reply With Quote
Old 31-03-10, 21:22   #5
OldtimerPrinzinger

Stage 3
 
OldtimerPrinzinger's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 123
Default Re: INVITATIE 2010 DE LA OLDTIMER CLUB SATU MARE

Programul este in felul urmator.
Totul incepe Simbata 05.05.2010 la ora 13-14 cu speranta ca au sosit toti participantii vom face cu totii turul de onoare in centrul orasului si ne intoarcem inapoi la Dorolt.
Dupa care o sa gustam Palinca de casa si Gulasul care intre timp trebuie sa fie gata.
Am planificat un program distractiv dupa care prietenul nostru Csabi o sa ne cinte slagere retro pina avem putere si chef ca sa o ascultam cu schimbu o sa ascultam si muzica din cutie .
Nu am scris intentionat ore in program, VREM SA VA SIMTITI BINE SI NU STRESAT .
Duminica dimineata gustarica discutii libere.
CINE ARE POSIBILITATE SI CHEF POATE VENI CU CORTUL SAU RULOTA.
Sau ca Malboroman cu o patura si foc deschis.
Cazarea nu e o problema numai trebuie sa stim citi sinteti?
PRETUI PENTRU CAZARE SINT,
Motel 8 camere de 80ron/camera
Hotel de lux 160ron/camera.
Toate sint in apropiere.


PENTRU PARTICIPANTII CU MASINA (fara autocar,bus si alte mijloace de transport public ) SI PERSOANELOR AFLATE IN MASINA INTRAREA E GRATUIT SI SINT ASTEPTATI CU UN GULAS SI PALINCA DIN PARTEA CLUBULUI.

PENTRU SPECTATORI INTRAREA :10 RON/PERSOANA
COPIILOR SUB 14 ANI INTRAREA E GRATUIT.
OldtimerPrinzinger is offline   Reply With Quote
Old 29-04-10, 09:42   #6
DriftManiac

Stock
 
DriftManiac's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 7
Wink Re: INVITATIE 2010 DE LA OLDTIMER CLUB SATU MARE

sper sa vina cat mai multa lume cu masini oldtime, am sa-l anunt si eu pe vecinu' meu care are un Silverstone TD 2000, a fost cu el si la mamaia exotic car show 2009 si la Chevrolet Drag Racing, 100% l-ai vazut, este si o poza cu el pusa de tine pe thread-u ala cu oldtime la drag racing. Arata exact ca acesta, doar ca e cu volan pe dreapta http://www.lifestyleautomotive.co.uk...ar_019flat.jpg

Last edited by DriftManiac; 29-04-10 at 09:48.
DriftManiac is offline   Reply With Quote
Old 07-05-10, 19:46   #7
OldtimerPrinzinger

Stage 3
 
OldtimerPrinzinger's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 123
Default Re: INVITATIE 2010 DE LA OLDTIMER CLUB SATU MARE

Quote:
Originally Posted by DriftManiac View Post
sper sa vina cat mai multa lume cu masini oldtime, am sa-l anunt si eu pe vecinu' meu care are un Silverstone TD 2000, a fost cu el si la mamaia exotic car show 2009 si la Chevrolet Drag Racing, 100% l-ai vazut, este si o poza cu el pusa de tine pe thread-u ala cu oldtime la drag racing. Arata exact ca acesta, doar ca e cu volan pe dreapta http://www.lifestyleautomotive.co.uk...ar_019flat.jpg
Salut
Am o rugaminte ,poti sa vorbesi cu vecinul tau pentru oldtimer .
Saptamina viitoare avem intentia sa facem un film de pronovare la conac.
Cu domnisoarele de la Inedit si Loga Dance partnerii nostrii principal si noi de la Oldtimer Club.
DA UN NR DE TEL SI VORBESC CU EL.

Mersi
Prinzinger
OldtimerPrinzinger is offline   Reply With Quote
Old 20-05-10, 20:27   #8
OldtimerPrinzinger

Stage 3
 
OldtimerPrinzinger's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 123
Default Re: INVITATIE 2010 DE LA OLDTIMER CLUB SATU MARE

Afisul
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	OTYT final web.jpg
Views:	146
Size:	717.5 KB
ID:	1480507  
OldtimerPrinzinger is offline   Reply With Quote
Old 23-05-10, 10:54   #9
OldtimerPrinzinger

Stage 3
 
OldtimerPrinzinger's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 123
Default Re: INVITATIE 2010 DE LA OLDTIMER CLUB SATU MARE

Filmul de promovare Oldtimer Club Satu Mare in parteneriat cu INEDIT si LOGA DANCE.


https://www.youtube.com/watch?v=mG6eiUK0RbY
OldtimerPrinzinger is offline   Reply With Quote
Old 23-05-10, 11:36   #10
OldtimerPrinzinger

Stage 3
 
OldtimerPrinzinger's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 123
Default Re: INVITATIE 2010 DE LA OLDTIMER CLUB SATU MARE

Programul este in felul urmator.
Totul incepe Simbata 05.06.2010 la ora 13-14 cu speranta ca au sosit toti participantii vom face cu totii turul de onoare in centrul orasului cu o mica stationate si ne intoarcem inapoi la Dorolt.
Urmeaza o parada a modei si de dans clasic prezentat de PARTENERUL EVENIMENTULUI INEDIT si LOGA DANCE SCHOOL
Dupa care o sa gustam Palinca de casa si Gulasul care intre timp trebuie sa fie gata,dupa mincare prietenul nostru Csabi o sa ne cinte slagere retro pina avem putere si chef ca sa o ascultam cu schimbu o sa ascultam si muzica din cutie
Duminica dimineata gustarica discutii libere.
CINE ARE POSIBILITATE SI CHEF POATE VENI CU CORTUL SAU RULOTA.
Sau ca Malboroman cu o patura si foc deschis.

HOTELURI PENTRU CAZARE SINT,
Hotel CORAL str Principala nr 450 DOROLT JUD SM
Nr de contact : 0746237951
Peroana de contact:BOGDAN

Hotel CARDINAL
P-ta Eroii Revolutiei nr 5 SM
Nr de contact : 0261 706 906
PENTRU REZERVARI SUNATI LA HOTELUL ALES.


PARTENERII MEDIA


PENTRU PARTICIPANTII CU MASINA (fara autocar,bus si alte mijloace de transport public ) SI PERSOANELOR AFLATE IN MASINA INTRAREA E GRATUIT SI SINT ASTEPTATI CU UN GULAS SI PALINCA DIN PARTEA CLUBULUI.

PENTRU SPECTATORI INTRAREA :10 RON/PERSOANA
COPIILOR SUB 14 ANI INTRAREA E GRATUIT.
ttp://oldtimer-sm.forumer.ro/evenimente-sportive-si-intruniri-f7/intilnire-de-oldtimer-la-satu-mare-05062010-t46.htm#69
OldtimerPrinzinger is offline   Reply With Quote
- Copyright 2026 4Tuning -