Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Satu Mare (https://forum.4tuning.ro/195-satu.html)
-   -   INVITATIE 2010 DE LA OLDTIMER CLUB SATU MARE (https://forum.4tuning.ro/195-satu/165577-invitatie-2010-oldtimer-club-satu.html)

OldtimerPrinzinger 24-01-10 15:20

INVITATIE 2010 DE LA OLDTIMER CLUB SATU MARE
 
INVITATIE LA SATU MARE PENTRU TOTI PASIONATII DE MASINI DE EPOCA.

Anul 2010 vrem sa facem doua intilniri de oldtimer .

Una ar fii cum a fost anul trecut cu mai multe evenimente legate impreuna data egzacta inca nu e stabilit aici depindem de disponibilitatea aieropotului.
Dar vrem sa organizam una numai pentru masini de epoca intro atmosfera specific retro combinat cu muzica retro dans si voie duna.
Cum ati observat la noi inca nu a ajuns virusu, sint citva pasionati de oldteimer dar putin.
Cu speranta ca si la noi in oras sa gasim citi mai muti pasionanti de oldtimer vrem sa organiram acest evenimene la vara.
Avem posibilitatea sa facem de O zi sau de doua zile cu cort si rulota avem loc destul de mare inchis .
Totul depinde de voi .

DACA AVETI INTERESE, SA MA CONTACTATI CA SA VEDEM DACA PUTEM SA FACEM O INTILMIRE DE ACEST GEN .
DACA IESE BINE AM PUTEA FACE ANUAL.

OldtimerPrinzinger 25-01-10 20:18

Re: INVITATIE 2010 DE LA OLDTIMER CLUB SATU MARE
 
INVITATIE LA SATU MARE PENTRU TOTI PASIONATII DE MASINI DE EPOCA

Anul 2010 vrem sa facem doua intilniri de oldtimer .

OldtimerPrinzinger 05-02-10 12:23

Re: INVITATIE 2010 DE LA OLDTIMER CLUB SATU MARE
 
PRIMA INTILNIRE DE LA CONAC E PE DATA DE 05 IUNIE 2010

A DOUA E LA AEROPORT PE DATA DE 03 IULIE 2010

SINT ASTEPTATI TOTI PASIONTII DE OLDTIMER

PROGRAMUL SI ADRESA IN ZILELE URMATOARE


cine are interes sa dea un raspuns sa stim cit gulas ne trebuie.

OldtimerPrinzinger 07-02-10 13:50

Re: INVITATIE 2010 DE LA OLDTIMER CLUB SATU MARE
 
Buna Domnilor
Diferenta intre cele doua intilniri sint:
Prima intilnire de la conac este mai familiar numai pentru oldtimer cu un program retro
intro ambienta istorica pe care vrem sa includem in programul nostru anual .
Cealalta intilnire de la aeroport e mai mare si mixta .
Anul trecut au fost peste 8000!!! de persoane.
Cele doua intilniri nu se poate compara, una e lenta cu program si muzica de placul nostru ,celalalt e agresiv mai galagios si colorat .
Dupa parerea mea fiecare eveniment o sa fie interesant.
Despre program o sa va informez cit de curind astept inca niste raspunsuri in legatura cu participantii la program de acea nu dau inca informatii .
La cerere se va asigura si locuri de cazare.


Multumesc pentru interesul acordat si sper ca o sa ne vedem cit de curind .

Prinzinger Adalbert

OldtimerPrinzinger 31-03-10 21:22

Re: INVITATIE 2010 DE LA OLDTIMER CLUB SATU MARE
 
Programul este in felul urmator.
Totul incepe Simbata 05.05.2010 la ora 13-14 cu speranta ca au sosit toti participantii vom face cu totii turul de onoare in centrul orasului si ne intoarcem inapoi la Dorolt.
Dupa care o sa gustam Palinca de casa si Gulasul care intre timp trebuie sa fie gata.
Am planificat un program distractiv dupa care prietenul nostru Csabi o sa ne cinte slagere retro pina avem putere si chef ca sa o ascultam cu schimbu o sa ascultam si muzica din cutie .
Nu am scris intentionat ore in program, VREM SA VA SIMTITI BINE SI NU STRESAT .
Duminica dimineata gustarica discutii libere.
CINE ARE POSIBILITATE SI CHEF POATE VENI CU CORTUL SAU RULOTA.
Sau ca Malboroman cu o patura si foc deschis.
Cazarea nu e o problema numai trebuie sa stim citi sinteti?
PRETUI PENTRU CAZARE SINT,
Motel 8 camere de 80ron/camera
Hotel de lux 160ron/camera.
Toate sint in apropiere.


PENTRU PARTICIPANTII CU MASINA (fara autocar,bus si alte mijloace de transport public ) SI PERSOANELOR AFLATE IN MASINA INTRAREA E GRATUIT SI SINT ASTEPTATI CU UN GULAS SI PALINCA DIN PARTEA CLUBULUI.

PENTRU SPECTATORI INTRAREA :10 RON/PERSOANA
COPIILOR SUB 14 ANI INTRAREA E GRATUIT.

DriftManiac 29-04-10 09:42

Re: INVITATIE 2010 DE LA OLDTIMER CLUB SATU MARE
 
sper sa vina cat mai multa lume cu masini oldtime, am sa-l anunt si eu pe vecinu' meu care are un Silverstone TD 2000, a fost cu el si la mamaia exotic car show 2009 si la Chevrolet Drag Racing, 100% l-ai vazut, este si o poza cu el pusa de tine pe thread-u ala cu oldtime la drag racing. Arata exact ca acesta, doar ca e cu volan pe dreapta http://www.lifestyleautomotive.co.uk...ar_019flat.jpg

OldtimerPrinzinger 07-05-10 19:46

Re: INVITATIE 2010 DE LA OLDTIMER CLUB SATU MARE
 
Quote:

Originally Posted by DriftManiac (Post 3319721)
sper sa vina cat mai multa lume cu masini oldtime, am sa-l anunt si eu pe vecinu' meu care are un Silverstone TD 2000, a fost cu el si la mamaia exotic car show 2009 si la Chevrolet Drag Racing, 100% l-ai vazut, este si o poza cu el pusa de tine pe thread-u ala cu oldtime la drag racing. Arata exact ca acesta, doar ca e cu volan pe dreapta http://www.lifestyleautomotive.co.uk...ar_019flat.jpg

Salut
Am o rugaminte ,poti sa vorbesi cu vecinul tau pentru oldtimer .
Saptamina viitoare avem intentia sa facem un film de pronovare la conac.
Cu domnisoarele de la Inedit si Loga Dance partnerii nostrii principal si noi de la Oldtimer Club.
DA UN NR DE TEL SI VORBESC CU EL.

Mersi
Prinzinger

OldtimerPrinzinger 20-05-10 20:27

Re: INVITATIE 2010 DE LA OLDTIMER CLUB SATU MARE
 
1 Attachment(s)
Afisul

OldtimerPrinzinger 23-05-10 10:54

Re: INVITATIE 2010 DE LA OLDTIMER CLUB SATU MARE
 
Filmul de promovare Oldtimer Club Satu Mare in parteneriat cu INEDIT si LOGA DANCE.


https://www.youtube.com/watch?v=mG6eiUK0RbY

OldtimerPrinzinger 23-05-10 11:36

Re: INVITATIE 2010 DE LA OLDTIMER CLUB SATU MARE
 
Programul este in felul urmator.
Totul incepe Simbata 05.06.2010 la ora 13-14 cu speranta ca au sosit toti participantii vom face cu totii turul de onoare in centrul orasului cu o mica stationate si ne intoarcem inapoi la Dorolt.
Urmeaza o parada a modei si de dans clasic prezentat de PARTENERUL EVENIMENTULUI INEDIT si LOGA DANCE SCHOOL
Dupa care o sa gustam Palinca de casa si Gulasul care intre timp trebuie sa fie gata,dupa mincare prietenul nostru Csabi o sa ne cinte slagere retro pina avem putere si chef ca sa o ascultam cu schimbu o sa ascultam si muzica din cutie
Duminica dimineata gustarica discutii libere.
CINE ARE POSIBILITATE SI CHEF POATE VENI CU CORTUL SAU RULOTA.
Sau ca Malboroman cu o patura si foc deschis.

HOTELURI PENTRU CAZARE SINT,
Hotel CORAL str Principala nr 450 DOROLT JUD SM
Nr de contact : 0746237951
Peroana de contact:BOGDAN

Hotel CARDINAL
P-ta Eroii Revolutiei nr 5 SM
Nr de contact : 0261 706 906
PENTRU REZERVARI SUNATI LA HOTELUL ALES.


PARTENERII MEDIA


PENTRU PARTICIPANTII CU MASINA (fara autocar,bus si alte mijloace de transport public ) SI PERSOANELOR AFLATE IN MASINA INTRAREA E GRATUIT SI SINT ASTEPTATI CU UN GULAS SI PALINCA DIN PARTEA CLUBULUI.

PENTRU SPECTATORI INTRAREA :10 RON/PERSOANA
COPIILOR SUB 14 ANI INTRAREA E GRATUIT.
ttp://oldtimer-sm.forumer.ro/evenimente-sportive-si-intruniri-f7/intilnire-de-oldtimer-la-satu-mare-05062010-t46.htm#69


All times are GMT +2. The time now is 07:16.

- Copyright 2026 4Tuning