Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Satu Mare

Reply
 
Thread Tools
Old 29-04-06, 20:28   #286
ben23half

Stage 3
 
ben23half's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 97
Default Re: Satu Mare ?

ghinion criwar...asa e viata de vitezoman...ai masina...ai chef..nu ai cu cine! du-te si ia o camera daca ai chef de funn..ia un amic..si arde cauciuc si el filmeaza...eu stiu...ti-am dat o idee! dar totusi sfat...drive safely and responsably..si nu purta centura! :P
__________________
THE FASTEST MAN !!!!!!!!!!!!!
ben23half is offline   Reply With Quote
Old 30-04-06, 09:41   #287
Criwar

Stage 5
 
Criwar's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 449
Default Re: Satu Mare ?

Mah...ce am auzit ieri...ati citit Gazeta de NV de sambata? cica ma duc pana la mujdeni aseara...si imi zice un preten...ai vazut k te-o pus in ziar? Cica m-au scris k am facut intoarceri cu frana de mana si k unde ii politia k nu vede...knd am auzit gata am fost...bine k numah nr meu l-o retinut...bagami-as poola...de ma phoote politia ii phoot si eu pe ei...amu tre sa ma cumintesc ...sau lasa ...azi noapte am venit cu 200 de la Mujdeni ...dupa ce am ramas impotmolit si m-am chinuit 1 ora sa scot masina din noroi ...asa ii faina viata...mai vb...sal2all
__________________
Zambeste...maine poate fi mai rau...
Criwar is offline   Reply With Quote
Old 30-04-06, 14:09   #288
Criwar

Stage 5
 
Criwar's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 449
Default Re: Satu Mare ?

m-am mai linistit...acuma am citit articolul...e de rasu lumii ...stai k vi-l postez:

"Piruete in fata Catedralei

Unul dintre smecherasii Satmarului si-a aratat caii putere ai masinii sale scumpe taman in Duminica Mare. Cu frina de mina trasa, acesta s-a invirtit, pe timp de seara, de cel putin cinci ori in parcarea din fata Catedralei Romano Catolice. Cu motorul turat la maxim si cu cauciucurile ‘’in flacari’’, lumea admira spectacolul oferit de pilotul autoturismului Ford Mondeo cu numarul SM 05 AEY. Dupa piruetele cu masina, smecherasul s-a coborit la povesti cu citiva din public. Si de aceasta data politistii au lipsit cu desavirsire de pe sensul giratoriu din Piata Libertatii, care tot mai des este confundat de smecherasi cu o pista de formula 1."
Criwar is offline   Reply With Quote
Old 30-04-06, 17:11   #289
ben23half

Stage 3
 
ben23half's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 97
Default Re: Satu Mare ?

LOL..ai ajuns in ziar...beton..si EU VREU..ma chinui si o sa ajung...lasa ca e de bine...esti pilot frate! asa te-au facut astia! te-o dat in gat unu de pe acolo! fain...AI AJUNS IN ZIAR! sa-ti traiasca mondeo-ul ca e fain! si data viitoare vrem sa te vedem in INFORMATIA!:P
ben23half is offline   Reply With Quote
Old 30-04-06, 19:15   #290
Snoopy

Stage 5
 
Snoopy's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 522
Member of:
[Moderators]
[No Limits racing team]
Default Re: Satu Mare ?

Lol Criwar si mie nu imi zici nimica...Smecherasule .Numa sa nu te contacteze politia.. Ce vad eu ca vorbiti..ceva intalnire..si eu nu stiu .
Ce de complimente tio adus astia de la informatia
Numa bine
Snoopy is offline   Reply With Quote
Old 30-04-06, 19:26   #291
ben23half

Stage 3
 
ben23half's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 97
Default Re: Satu Mare ?

deci criwar..tu nu recunosti nimik...nu are ce sa iti faca politia daca ei nu te-au vazut....ghinionul lor...sa fii atent data viitoare....si macar da-ti numerele jos inainte de ceva prajitura de cauciucuri...asa ca masura de precautie pt turnatorii astia de 2 lei!
ben23half is offline   Reply With Quote
Old 30-04-06, 21:16   #292
SoundIdentity

Stage 5
 
SoundIdentity's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,526
Member of:
[Moderators]
[VW]
Default Re: Satu Mare ?

salutare satu mare!!!!la modu cel mai serios am nevoie de niste sfaturi de la voi!!!???miercuri data de 03-05-06 vin in orasul vostru pentru inchirierea unui spatiu sa va fac un magazin beton in domeniul sound....daca ma ajutati raspundeti-mi la cateva chestii:::
1.care zone sunt mai rele ce nu mi le recomandati?(cartier)
2.cei care cunoasteti care traseu imi recomandati catre satu mare care e si circulabil?
3.la voi in oras aveti meseriasi in domeniu sound ???chip tuning???tuning (bari praguri eleroane pragurietc si accesorii)?
4.in domeniu de alarme auto aveti instalatri multi???

va multumesc anticipat!!!cei care au timp si vor sa dea o mana de ajutor nr meu este 0722-378-512 sandu ma numesc....
va incalzesc un pic ofertele mele:
1.difuzoare de toate tipurile si marimile de la ieftin la scump
2 .amplificatoare
3.condensatoare
4.basi si incinte de basi
5.accesorii audio(cabluri papuci mufe conectica de toate tipurile)
6.casetofoane cd player mp3 minidisc monitoare plafon tetiere parasolare cu monitare dvd playere de toate tipurile
7.distantiere ptr. difuzoare sau casetofoane ''originale''

acesasta oferta e un mic dejun pe langa ce va voi putea oferi!!!intentia mea e sa va consult piata si daca cat de cat imi este rentabil voi incerca sa colaborez cu voi pentru un tuning show la voi in oras si sa aduc o mare majoritate din masinile tunate din romania(oradea arad timisoara cluj brasov bucuresti constanta etc)...sa vedem ce va iesi!!!!sper sa ma primiti printre voi...pana acuma am mai spus ca vin dar acuma sunt foarte ferm hotarat si in principiu daca nu mi se acorda un sprijin din partea niciunuia atunci va voi comunica aici pe forum locatia inchiriata .....numele magazinului va fi:AUTO-HIFI&TUNING CENTER-INSTALATII SI REPARATII-BY SOUND IDENTITY!!!va salut!!!
__________________

AUTO HI-FI&TUNING CENTER STR.ADY ENDRE NR 45/A VANZARI REPARATII DECODARI SI INSTALARI AUDIO VIDEO
PERSONALIZAM INSTALATII AUDIO CONSTRUIM MASINI DE EXPOZITII SI CONCURSURI LA STANDARDE COMPETENTE
SoundIdentity is offline   Reply With Quote
Old 30-04-06, 22:21   #293
Criwar

Stage 5
 
Criwar's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 449
Default Re: Satu Mare ?

mah voi nu ati inteles......am crezut k pe mine m-au pus k asa mi-a zis asta aseara...dar m-am linistit ...nu e numarul meu :P...si ala a facut in fata la catedrala si noi am fost la strand...deci nu e stres......si benny unde ai vazut mondeo meu? ...nr meu e SM 87 VLD...deci...rock on
Criwar is offline   Reply With Quote
Old 30-04-06, 22:23   #294
Criwar

Stage 5
 
Criwar's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 449
Default Re: Satu Mare ?

Sandule...tu hai si vezi...e bine sa te convingi dupa ce vezi cu ochii tai...oricum bafta...
Criwar is offline   Reply With Quote
Old 01-05-06, 08:50   #295
SoundIdentity

Stage 5
 
SoundIdentity's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 2,526
Member of:
[Moderators]
[VW]
Default Re: Satu Mare ?

Quote:
Originally Posted by juana_man
iti multumim sandule k vrei sa ne ajuti orasu dar......avem deja multe magazine si bine dotate si........cat despre tuning.......avem noi de toate dar bafta dak vrei s vii!

aveti magazine bine dotate in sound????da-mi ceva adrese sa ma duc sa vad ce aveti si dupa aia iti spun de ma rusinez sau nu... in principiu in oradea ma pot numi cel mai dotat magazin de hifi.....si aici este concurenta nu gluma....sunt magazine si instalatori in toate cartierele si toti dotati si cu marfa si cu experienta in domeniu....acuma sa vedem de va place poweru in muzica sa va bubuie cartierele....am inteles de la niste prieteni care ii am in s.m. ca la voi un singur magazin de sound exista si ala e cam hmmm slabut.....nu vreau sa jignesc pe nimeni dar o muzica tre sa o stii sa o faci.....vinde stie oricine orice dar instala sa si sune e mai greu.....infine....astept pareri de la voi ca hotarat sunt si raman ferm .....
SoundIdentity is offline   Reply With Quote
Old 01-05-06, 11:29   #296
Snoopy

Stage 5
 
Snoopy's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 522
Member of:
[Moderators]
[No Limits racing team]
Default Re: Satu Mare ?

Sal. Mai baietzilor nici o miscare de 1 mai? .Din cate stiu juana_man lucreaza azi? .In fine ii cam trecuta ziua de azi..
Snoopy is offline   Reply With Quote
Old 01-05-06, 11:59   #297
Criwar

Stage 5
 
Criwar's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 449
Default Re: Satu Mare ?

ba...miscare nationala......sta lumea si se odihneste dupa ziua de ieri
Criwar is offline   Reply With Quote
Old 01-05-06, 12:37   #298
Snoopy

Stage 5
 
Snoopy's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 522
Member of:
[Moderators]
[No Limits racing team]
Default Re: Satu Mare ?

Lol...azi ziua de odihna..nu si pentru mine. .
Snoopy is offline   Reply With Quote
Old 01-05-06, 14:14   #299
Criwar

Stage 5
 
Criwar's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 449
Default Re: Satu Mare ?

dic mai...om normal.....nu ai avut ce lucra? sau era prea inflacarat?
Criwar is offline   Reply With Quote
Old 01-05-06, 14:42   #300
Snoopy

Stage 5
 
Snoopy's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 522
Member of:
[Moderators]
[No Limits racing team]
Default Re: Satu Mare ?

Lol juana.Brrr...totusi vineri a fost destul de cald...samabata sa stricat putin vremea.Ia zile Criwar ce ai facut tu? )
Snoopy is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -