Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Buzau

Reply
 
Thread Tools
Old 14-09-10, 23:55   #1
maxtheghost

Stage 3
 
maxtheghost's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 102
Default Posesori Dacia-buzau

Salutare tuturor deschid un nou topic numit Dacia care se adreseaza in special posesorilor de dacii din buzau dar nu numai

Ar fii ideal ca pt fiecare marca de masina(sau grupuri de marci) sa existe un topic local,judetean pt a ne cunoaste dar nu in ultimul rand pt a ne ajuta intre noi cu piese,pareri,ajutor mecanic spun asta ca de o luna ma plang si pe topicul masinii si pe alte topicuri de ceva ajutor din partea celor din buzau cu niste prese de arcuri si pana acum nu m-a auzit nimeni(simplu exemplu)

Sper sa ne intalnim pe topicul asta si sa ne fim de folos unu altuia

Daca topicul nu este incadrat corespunzator sau subiectul nu este destul de puternic rog un operator sa il mute sau sa il stearga

Multumesc pt intelegere.
maxtheghost is offline   Reply With Quote
Old 15-09-10, 11:00   #2
Gycone

Stage 5
 
Gycone's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 492
Default Re: Posesori Dacia-buzau

Sunt de acord sa va ajut cu ce pot.
Gycone is offline   Reply With Quote
Old 19-09-10, 00:25   #3
maxtheghost

Stage 3
 
maxtheghost's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Posts: 102
Default Re: Posesori Dacia-buzau

am sa incep cu o intrebare parerea apropiatilor referitor la ideile si aplicabilotatea lor fata de masina
eu unu sunt cam singuratic in a da cu presupusul si a avea discutii de genu ``ce-ar fii daca`` pt ca daca incep o discutie primesc numa raspunsuri de genu ai innebunit ,las-o draq,daca io mai skimbi si pasta pici din ea,si spre uimirea lor eu continui sa imi pun in practica ideile usor si sigur si dovedesc ca singur fac cat toti cei cu pareri mai sus amintite
maxtheghost is offline   Reply With Quote
Old 01-01-11, 17:03   #4
hashu_1985

Stage 5
 
hashu_1985's Avatar
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 513
Smile Re: Posesori Dacia-buzau

Iti imprumut eu presa de arcuri...daca mai esti interesat,lasa-mi un PM cu nr tau de tel si te sun eu.
hashu_1985 is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -