Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Buzau

Reply
 
Thread Tools
Old 09-08-11, 14:41   #76
tuner-man

Stage 5
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 1,441
Default Re: Good Tuning/Bad Tuning in Buzau

da intradevar nici mie nu imi place interiorul dar ce sa zic daca o tineam nu ramanea asa , si nici suspensia e mult prea rigida pentru gustul meu in fine per total la 1200 de euro e o masina buna poate daca mai iese cineva sambata ajung si eu cu buburuza !
tuner-man is offline   Reply With Quote
Old 14-05-12, 00:27   #77
tuner-man

Stage 5
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 1,441
Default Re: Good Tuning/Bad Tuning in Buzau

daca cunoasteti cumva soarta opelului corsa anuntati-ma mi-a adus propietarul fiscalul si nu mai dau de baiatul care a cumparat-o de la mine , eventual ma intereseaza sa o cumpar inapoi !
tuner-man is offline   Reply With Quote
Old 14-05-12, 08:28   #78
wsn_asf

Stage 5
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 630
Lightbulb Re: Good Tuning/Bad Tuning in Buzau

Quote:
Originally Posted by tuner-man View Post
daca cunoasteti cumva soarta opelului corsa anuntati-ma mi-a adus propietarul fiscalul si nu mai dau de baiatul care a cumparat-o de la mine , eventual ma intereseaza sa o cumpar inapoi !
Ai mare noroc, masina este la un bun prieten in curte in Vrancea care este tinichigiu. Masina e la reparat, se revopsesc barile fata spate si tot ce mai e necesar si chiar e posibil sa fie gata. Proprietarul se numeste Iulian ai aici numarul lui de telefon 0764185318 si chiar te roaga sa il suni !
__________________
wsn_asf is offline   Reply With Quote
Old 04-07-12, 11:11   #79
floryano_zmp

Stage 5
 
floryano_zmp's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 434
Default Re: Good Tuning/Bad Tuning in Buzau

Quote:
Originally Posted by tuner-man View Post
uitati-o si pe a mea , pacat ca nu o pot tine (vremurile astea) sper sa va placa masina !
tuning specific buzoian...M POWER..croame la schimbator...tavita gaurita de boxe..afara vopsit gardul in interior LEOPARDUl..
cu toate astea sa o stapanesti sanatos..
floryano_zmp is offline   Reply With Quote
Old 04-07-12, 13:23   #80
giubau_v8


Stage 5
 
giubau_v8's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 5,787
Member of:
[Moderators]
[4Tuning International]
[MACS]
Default Re: Good Tuning/Bad Tuning in Buzau

Quote:
Originally Posted by floryano_zmp View Post
tuning specific buzoian...M POWER..croame la schimbator...tavita gaurita de boxe..afara vopsit gardul in interior LEOPARDUl..
cu toate astea sa o stapanesti sanatos..
Ce te face sa crezi ca e specific buzoian?
giubau_v8 is offline   Reply With Quote
Old 04-07-12, 17:39   #81
tuner-man

Stage 5
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 1,441
Default Re: Good Tuning/Bad Tuning in Buzau

Ai vorbi ca sa te afli in treaba , masina asa a venit de afara , deci ce sa iti mai spun daca vroiai sa jignesti Buzaul macar fa-o ca un barbat si zi direct ce ai de zis , asa ca no bine ma omule veziti de treburile tale !
tuner-man is offline   Reply With Quote
Old 05-07-12, 11:31   #82
floryano_zmp

Stage 5
 
floryano_zmp's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 434
Default Re: Good Tuning/Bad Tuning in Buzau

Quote:
Originally Posted by tuner-man View Post
Ai vorbi ca sa te afli in treaba , masina asa a venit de afara , deci ce sa iti mai spun daca vroiai sa jignesti Buzaul macar fa-o ca un barbat si zi direct ce ai de zis , asa ca no bine ma omule veziti de treburile tale !
sincer nu am vrut sa jignesc pe nimeni..ptr ca si eu sunt buzoian...si eu am avut "tuning''pe dacie..doar sper ca lucrurile sa se indrepte..bafta multa
__________________
The Power of Dreams
floryano_zmp is offline   Reply With Quote
Old 05-07-12, 15:44   #83
tuner-man

Stage 5
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 1,441
Default Re: Good Tuning/Bad Tuning in Buzau

Ok scuzele mele daca am fost impulsiv , dar masina chiar asa a fost adusa , in buzau sunt cateva masini care sunt chiar superbe , si e pacat sa jignim munca propietarilor !
tuner-man is offline   Reply With Quote
Old 08-07-12, 17:36   #84
maryna maya

Stage 5
 
Join Date: Nov 2011
Posts: 386
Default Re: Good Tuning/Bad Tuning in Buzau

Quote:
Originally Posted by floryano_zmp View Post
sincer nu am vrut sa jignesc pe nimeni..ptr ca si eu sunt buzoian...si eu am avut "tuning''pe dacie..doar sper ca lucrurile sa se indrepte..bafta multa
A, nebunule ai aruncat si tu asa o vorba,nu...???


Nota moderator : Te rog scrie fara prescurtari, si limbaj de chat de acum . Multumesc

Last edited by giubau_v8; 08-07-12 at 17:54.
maryna maya is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -