Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Buzau

Reply
 
Thread Tools
Old 01-07-10, 18:46   #1411
wsn_asf

Stage 5
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 630
Lightbulb Re: Diverse Discutii

pai noi am ramas un grup mic de prieteni care ne intalnim in fiecare seara aproape si mai iesim prin oras,in rest intalniri slabutz spre deloc.

P.S. sambata nu pot din pacate
__________________
wsn_asf is offline   Reply With Quote
Old 01-07-10, 18:51   #1412
Rotty

Stage 5
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 332
Default Re: Diverse Discutii

Asta asa e keemo ... la noi nu or sa fie intalniri ca la ploiesti niciodata din mai multe motive ...

Dar totusi ar trebui sa ne organizam si noi un grup asa de seara ... acum cum e cald afara ... nu ar strica sa ne intalnim prin parcare la kaufland sau stiu eu ...
Rotty is offline   Reply With Quote
Old 02-07-10, 10:02   #1413
banditubz

Stage 1
 
banditubz's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 18
Default Re: Diverse Discutii

daca stabiliti vreo intalnire postati aici sa poata veni si cei care nu va cunosc dar detaliati ce cum si la ce ora si mai ales unde si ma ales cum se pot integra si cei din 'afara' celor care se cunosc deja
asa ar fi frumos din partea voastra .
cat pentru cei cu acel club din buzau powerteam mai multa publicitate ca nu stie lumea de voi organizati ceva sunt multi doritori in buzau

ps: ma scuzati ca vb asa dar asta e realitatea daca faceti ceva faceti calumea
banditubz is offline   Reply With Quote
Old 02-07-10, 12:51   #1414
MariusMKV
VW Driver

Stage 5
 
MariusMKV's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 895
Member of:
[VW]
[2 Roti]
Default Re: Diverse Discutii

poate nu stii tu de acel club dar suntem multi care il stim si ce rezultate a avut pana acum.. nu cred ca au nevoie de nici un fel de reclama
MariusMKV is offline   Reply With Quote
Old 02-07-10, 16:34   #1415
banditubz

Stage 1
 
banditubz's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 18
Default Re: Diverse Discutii

Quote:
Originally Posted by MariusMKV View Post
poate nu stii tu de acel club dar suntem multi care il stim si ce rezultate a avut pana acum.. nu cred ca au nevoie de nici un fel de reclama
poate ai dreptate eu am fost plecat 2 ani din buzau si probabil deaia nici nu mai stiu si nu am mai auzit nimic insa parerea mea despre reclama ramane aceasi ( nici macar nu le merge site-ul)
banditubz is offline   Reply With Quote
Old 02-07-10, 16:41   #1416
banditubz

Stage 1
 
banditubz's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 18
Unhappy Re: Diverse Discutii

inca o data imi cer scuze daca deranjez pe cineva cu intrebarile si reply-urile pe care le dau dar dupa mine cam asta e realitatea cu buzaul nostru
banditubz is offline   Reply With Quote
Old 02-07-10, 17:05   #1417
Rotty

Stage 5
 
Join Date: Dec 2009
Posts: 332
Default Re: Diverse Discutii

Asa e ... eu de de o luna ma duc pe la ploiesti mai in fiecare vineri/sambata ... si vreau sa zic ca e foarte multa lume ... si super tare atmosfera ... multe masini ... acum 2 saptamani au venit si baietii din bucuresti a fost super misto ... era o groaza de lume nu aveai unde sa parchezi masina ) ...
Rotty is offline   Reply With Quote
Old 02-07-10, 17:05   #1418
MariusMKV
VW Driver

Stage 5
 
MariusMKV's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 895
Member of:
[VW]
[2 Roti]
Default Re: Diverse Discutii

Nu deranjezi pe nimeni cu aceste intrebari.. Parerea mea este ca nu au nevoie de reclama din moment ce au masini foarte potente.. Anul trecut la tulcea ricky a avut cel mai bun timp , razvan a lasat pe multi cu gura cascata cu ibiza , dragos s`a descurcat destul de bine cu coupe`ul si MUP`ul din ce stiu a avut ceva probleme. Si acesta este unu din multele evenimente unde au facut impresie prea buna. Incearca sa rasfoiesti putin forumul pe la sectiunea provocari si evenimente si sigur o sa gasesti ceva.. sau incearca sa vii pe la legale
MariusMKV is offline   Reply With Quote
Old 03-07-10, 09:20   #1419
TIGER Cupra/GTC

Stage 5
 
TIGER Cupra/GTC's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 487
Default Re: Diverse Discutii

asa ca o idee, fiatul coupe galben al lui dragusu si seatul MUP sunt la dragracing la Satu Mare,cde era de preferat sa ne intalnim la Finante la o samnata, si sa intrebam unde schimb un far?
TIGER Cupra/GTC is offline   Reply With Quote
Old 03-07-10, 09:20   #1420
banditubz

Stage 1
 
banditubz's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 18
Default Re: Diverse Discutii

Quote:
Originally Posted by Rotty View Post
Asa e ... eu de de o luna ma duc pe la ploiesti mai in fiecare vineri/sambata ... si vreau sa zic ca e foarte multa lume ... si super tare atmosfera ... multe masini ... acum 2 saptamani au venit si baietii din bucuresti a fost super misto ... era o groaza de lume nu aveai unde sa parchezi masina ) ...
da din cate am inteles se tine la sala sporturilor sau cam asa ceva dar ai detalii cumva despre ora sau zi exacta
banditubz is offline   Reply With Quote
Old 03-07-10, 09:23   #1421
banditubz

Stage 1
 
banditubz's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 18
Default Re: Diverse Discutii

stie cineva ceva de legale in buzau in viitorul apropiat ? sau alt ceva ?
banditubz is offline   Reply With Quote
Old 03-07-10, 10:49   #1422
AnduGTR

Stage 5
 
AnduGTR's Avatar
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 924
Member of:
[MACS]
[FORD]
Default Re: Diverse Discutii

Curse legale pe 402m cam greu de facut in Buzau din cauza ca este foarte greu sa inchizi un drum public pentru asa ceva, fiind nevoie de niste aprobari foarte greu de obtinut (de pe la ministerul transporturilor si alte nebunii). Daca aveam aeroport sau o pista privata era alta treaba. Plus ca mai trebuie indeplinite conditii de genul acesta: https://forum.4tuning.ro/192-buzau/10...-buzoiene.html
__________________
Real car guys respect other car guys !
AnduGTR is offline   Reply With Quote
Old 03-07-10, 19:51   #1423
banditubz

Stage 1
 
banditubz's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 18
Default Re: Diverse Discutii

Quote:
Originally Posted by AnduGTR View Post
Curse legale pe 402m cam greu de facut in Buzau din cauza ca este foarte greu sa inchizi un drum public pentru asa ceva, fiind nevoie de niste aprobari foarte greu de obtinut (de pe la ministerul transporturilor si alte nebunii). Daca aveam aeroport sau o pista privata era alta treaba. Plus ca mai trebuie indeplinite conditii de genul acesta: https://forum.4tuning.ro/192-buzau/10...-buzoiene.html
ok am inteles in buzau nu se poate organiza ceva de genul ms de raspuns anduGTR
banditubz is offline   Reply With Quote
Old 05-07-10, 20:27   #1424
19tdi

Stage 5
 
19tdi's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 456
Member of:
[Fiat]
Default Re: Diverse Discutii

salutare baieti am si eu o intrebare:
stiti cumva unde se pot repara parbrize?? mi-a sarit o piatra in parbriz si sa ciobit si am inteles ca exista oameni cu scule si cu cunostinte necesare de a repara ciobitura ca sa nu plece crapaturile pe tot parbrizu...
__________________
powered by TDI,HTP and JTD
19tdi is offline   Reply With Quote
Old 06-07-10, 08:46   #1425
giubau_v8


Stage 5
 
giubau_v8's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 5,787
Member of:
[Moderators]
[4Tuning International]
[MACS]
Default Re: Diverse Discutii

din cate am inteles te costa destul de mult sa repari si exista riscul sa reapara ciobitura
daca afli unde se repara intreaba de pret dar intreaba si cat te-ar costa un parbriz nou
giubau_v8 is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -