Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Buzau

Reply
 
Thread Tools
Old 25-03-08, 18:47   #721
adrian46

Stage 4
 
adrian46's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 209
Default Re: Ajutor in trafic

Eu cred ca ar merge o speciala de raliu Magura-Patarlagele...prea tare drumu pacat ca e DN10
adrian46 is offline   Reply With Quote
Old 03-04-08, 22:32   #722
giubau_v8


Stage 5
 
giubau_v8's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 5,787
Member of:
[Moderators]
[4Tuning International]
[MACS]
Default Re: "I have a dream!" dar deocamdata nu posed decat asta:

o sa mut eu offtopicul la diverse discutii dar mai tarziu....

mai fabuleaza oamenii...trebuie sa il intelegem..si motor m3 pisic diesel? poate nu sunt eu la zi cu informatiile))))...
giubau_v8 is offline   Reply With Quote
Old 03-04-08, 22:38   #723
bz_22_fxf
Banned

Stage 4
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 269
Member of:
[DACIA]
Default

eu nu fabulez nimic credeti ce vreti eu am facut doar o descriere eu asa am luat masina nu am investit nimic din ea asa pt informatia unora masina a fost a mecanicului sef la bmw pe zona veneto italia si motorula fost schimbat este de seria 5 din 05

si piscutza e din 99 august

eu iti urez mult succes cu ursul tau masina asta are motorul schimbat este de seria 5 din 05 nush sa iti dau prea multe detalii sa fiu sincer cu tine eu nu am investit nici un ban si pisca mea e din august 99 tot ce a afost pus pe ea este de fostul propietar care cu mandrei anunt ca este mecanicul sef la bmw italia pe zona veneto italia si a fost facuta pt el sia facuto cu manutza lui atat stiu sa iti zic

pisicul asta daca ai observat mai gibau v8 are oglinzi de m3 are suspensii si toate cele in afara de motor cutie si bodykitt de m3 eu nu vreau sa ma laud nu am de ce eu doar vreau sa schimb cateva pareri cu alti cunoscatori si care sa ma ajute cu moi idei nu va ajunge asta la curse va fi numai desigin pt curse imi aduc alt pisic cu motor benzinar de 2500 91 92 asta va fi pur design! sa mai fac rost de finante si apoi veti vedea ce va iesi din pisicul asta! dar daca veti fi amabili cu idei dupa ce studiati pozele! as fi f recunoscator!

altu frate care are masina dar nu poza! cand o sa te vad cu al tau bmw care til lauzi atunci sa vb! eu nu ma dau si nu caut sa conving pe nimeni de nimic! si nu mai jignii lumea pe blog! eu am zis idei nu pareri de airici care au si ei cate un cotet de masina si zic ca e bmw

si inca ceva prietenul meu! daca ai fi citit mai atent vedeai ce scrie dar se pare ca toti taranii au descoperit blogul si isi dau si ei cu parerea! uite un sfat prietenesc vedeti de murgul tau si numai da commneturi pe blog! ce zici??

Last edited by giubau_v8; 04-04-08 at 01:04. Reason: nota moderator: te rog sa treci pe la coltul incepatorului, sa inveti sa postezi pe un forum intai, si sa vezi ca are cateva reguli pe care ar trebui sa le respectam toti..
bz_22_fxf is offline   Reply With Quote
Old 03-04-08, 23:21   #724
siadimet

Stage 5
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 543
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: "I have a dream!" dar deocamdata nu posed decat asta:

colegule,te incurci in minciuni.sau esti de-a dreptul nebun.cu motorul tau de 3500 diesel de 320 de cai.ai zis ca e de pe seria 5 din 2005.afla ca 535diesel din 2005 are 3000cmc si e biturbo.si are 270 de cai.si nu ar fi incaput niciodata motorul ala pe o pisica compacta.si nici nu ar pune nimeni un motor de 10 000 de euro pe un cotet de 1000.si daca tot zici ca ai 320 de cai,poate facem si noi o cursa.eu am seria 5 E39 2,5 diesel.ma dau cu tine pe orice vrei tu,si iti dau si avans.vreo 5 masini.
siadimet is offline   Reply With Quote
Old 04-04-08, 01:03   #725
Cipilica
BMW Driver

Stage 5
 
Cipilica's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 1,911
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
Default Re: "I have a dream!" dar deocamdata nu posed decat asta:

Frate, omu chiar are masina si e totusi cunoscut, insa nu acelasi lucru pot spune despre tine. Eu personal ma bucur k se inmultesc posesorii si fanii BMW, asa o sa am cu cine schimba idei si pareri, sa dau sau sa primesc sfaturi. Si eu am ceva mai mult decat ce am sris aici insa nu e un motiv de lauda. Tu ori nu stii ce zici ori fabulezi prea mult, k eu in afara de oglinzile alea nu am vazut nimic deosebit la pisik ta. Iar respectul aici nu ti-l castigi in felul acesta. Multa bafta tuturor, si respect celor care il merita.
Cipilica is offline   Reply With Quote
Old 04-04-08, 01:11   #726
giubau_v8


Stage 5
 
giubau_v8's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 5,787
Member of:
[Moderators]
[4Tuning International]
[MACS]
Default Re: Diverse Discutii

apropo...ziceai ca ai tot in afara de motor si cutie de m3...eu nu vad decat oglinzi de m3 pe masina ta...om fi noi din buzau da nu suntem picati din cer....m3 mai are bari , jante si multe altele specifice...nu stau sa le enumar acum sa ma dau rotund...
te rog spune adevarul ca nu se supara nimeni..nu rade nimeni de tine daca ai un compact ca toate compacturile
p.s. am avut si eu un pisic exact ca al tau, da albastru...diesel...


si pentru a evita situatii neplacute, te rog intra aici >> https://forum.4tuning.ro/29-coltul-incepatorului.html sa inveti sa folosesti acest forum..numai bine

Last edited by giubau_v8; 04-04-08 at 01:17.
giubau_v8 is offline   Reply With Quote
Old 04-04-08, 01:30   #727
Cipilica
BMW Driver

Stage 5
 
Cipilica's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 1,911
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[BMW]
Default Re: Diverse Discutii

Cititi totusi cu atentie!
pisicul asta daca ai observat mai gibau v8 are oglinzi de m3 are suspensii si
toate cele in afara de motor cutie si bodykitt de m3
Totusi, sa imi ziceti si mie ce mai ramane de M3, k nici interiorul nu se potriveste. Si nici altceva nu se vede pe el
Cipilica is offline   Reply With Quote
Old 04-04-08, 03:06   #728
RuDoLf3721

Stage 5
 
RuDoLf3721's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 725
Default Re: Diverse Discutii

Quote:
Originally Posted by bz_22_fxf View Post
eu nu fabulez nimic credeti ce vreti eu am facut doar o descriere eu asa am luat masina nu am investit nimic din ea asa pt informatia unora masina a fost a mecanicului sef la bmw pe zona veneto italia si motorula fost schimbat este de seria 5 din 05

si piscutza e din 99 august

eu iti urez mult succes cu ursul tau masina asta are motorul schimbat este de seria 5 din 05 nush sa iti dau prea multe detalii sa fiu sincer cu tine eu nu am investit nici un ban si pisca mea e din august 99 tot ce a afost pus pe ea este de fostul propietar care cu mandrei anunt ca este mecanicul sef la bmw italia pe zona veneto italia si a fost facuta pt el sia facuto cu manutza lui atat stiu sa iti zic

pisicul asta daca ai observat mai gibau v8 are oglinzi de m3 are suspensii si toate cele in afara de motor cutie si bodykitt de m3 eu nu vreau sa ma laud nu am de ce eu doar vreau sa schimb cateva pareri cu alti cunoscatori si care sa ma ajute cu moi idei nu va ajunge asta la curse va fi numai desigin pt curse imi aduc alt pisic cu motor benzinar de 2500 91 92 asta va fi pur design! sa mai fac rost de finante si apoi veti vedea ce va iesi din pisicul asta! dar daca veti fi amabili cu idei dupa ce studiati pozele! as fi f recunoscator!

altu frate care are masina dar nu poza! cand o sa te vad cu al tau bmw care til lauzi atunci sa vb! eu nu ma dau si nu caut sa conving pe nimeni de nimic! si nu mai jignii lumea pe blog! eu am zis idei nu pareri de airici care au si ei cate un cotet de masina si zic ca e bmw

si inca ceva prietenul meu! daca ai fi citit mai atent vedeai ce scrie dar se pare ca toti taranii au descoperit blogul si isi dau si ei cu parerea! uite un sfat prietenesc vedeti de murgul tau si numai da commneturi pe blog! ce zici??


ia`te de mana cu robertel ca si ala fabuleaza la fel de mult
RuDoLf3721 is offline   Reply With Quote
Old 04-04-08, 09:27   #729
giubau_v8


Stage 5
 
giubau_v8's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 5,787
Member of:
[Moderators]
[4Tuning International]
[MACS]
Default Re: Diverse Discutii

Quote:
Originally Posted by Cipilica View Post
Cititi totusi cu atentie!
pisicul asta daca ai observat mai gibau v8 are oglinzi de m3 are suspensii si
toate cele in afara de motor cutie si bodykitt de m3
Totusi, sa imi ziceti si mie ce mai ramane de M3, k nici interiorul nu se potriveste. Si nici altceva nu se vede pe el

da...imi cer scuze, nu m-am uitat atent

dar omul tot crede ca vorbeste cu copii de 5 ani...cu tot de m3(oglinzi) si cu motorul ala de 320 cai
giubau_v8 is offline   Reply With Quote
Old 04-04-08, 11:01   #730
TIGER Cupra/GTC

Stage 5
 
TIGER Cupra/GTC's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 487
Default Re: Diverse Discutii

colegu cu bz 22 fxf cand vrei tu ma dau cu bmw ul tau de 3000cmc,eu cu un leon de 1,8l turbo si ti dau si avans de 2masini,cand vrei ,e valabil anuntul ptr toti cu bmw uri care se simt in stare
TIGER Cupra/GTC is offline   Reply With Quote
Old 04-04-08, 11:57   #731
DragosT
Suzuki Driver

Stage 5
 
DragosT's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 1,615
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[MACS]
[Suzuki]
Default Re: Diverse Discutii

Nu e o provocare dar poate sb viitoare incercati cu un evo IX stock (cred). Va anunt eu ora si locatia.
DragosT is offline   Reply With Quote
Old 04-04-08, 12:12   #732
siadimet

Stage 5
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 543
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Diverse Discutii

altu frate care are masina dar nu poza! cand o sa te vad cu al tau bmw care til lauzi atunci sa vb! eu nu ma dau si nu caut sa conving pe nimeni de nimic! si nu mai jignii lumea pe blog! eu am zis idei nu pareri de airici care au si ei cate un cotet de masina si zic ca e bmw

EU nu am nevoie sa imi laud masina sau sa pun poze cu ea pe net.cam toti baietii din buzau care au vreo treaba cu tuningul stiu cred ce masina am,pe cand de tine nu stie lumea nimic.ai venit sa ne minti aici cu hibridul tau M3 COMPACT DIESEL.Si eu chiar nu am vreun cotet de masina.poate totusi te hotarasti sa ne vedem intr-o seara,sa ne arati si noua ghiuleaua ta,si sa iti scot cursele din cap.
siadimet is offline   Reply With Quote
Old 05-04-08, 05:34   #733
TIGER Cupra/GTC

Stage 5
 
TIGER Cupra/GTC's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 487
Default Re: Diverse Discutii

siadimet, l am prins in seara asta pe colegu cu bmw ul pisica m3 ,ce o fi, si mi a zis k e 2,5l de 192 de cai.ne am dat sa vedem cum stam,cum se face cu start de pe loc si i am dat mult,cam 6 masini mai mult cred,nu alearga masina cine stie ce adik poate ptr caii ei e acolo,dar fara cuplu unui turbo
TIGER Cupra/GTC is offline   Reply With Quote
Old 05-04-08, 10:34   #734
bz_22_fxf
Banned

Stage 4
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 269
Member of:
[DACIA]
Default Re: Diverse Discutii

unde mai prins tu pe mine?? eu sunt la buc de vreo luna! dar daca tu zici ca eu am 2,5 asa sa fie! si pt restul entuziasmatilor eu nu ma bag la curse ca sa fiu sincer cu voi nu a cu ce 1,8 turbo cu asa cotet de masina vrei sa ma dau! hai fiti seriosi! eu daca e ceva ma dau la liga mare nu la cea mica sper ca cu asta am terminta discutia!

Last edited by DragosT; 05-04-08 at 18:21.
bz_22_fxf is offline   Reply With Quote
Old 05-04-08, 11:05   #735
RuDoLf3721

Stage 5
 
RuDoLf3721's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 725
Default Re: Diverse Discutii

devine din ce in ce mai amuzant ))
RuDoLf3721 is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -