| Bazar AUTO - MASINI Anunturi Auto - Vanzari-Cumparari Masini |
15-01-06, 15:16
|
#16
|
Presedinte THE OTHERS
 Stage 5
Join Date: Nov 2004
Posts: 3,366
Member of: [Moderators]
|
AM PRIMIT UN MESAJ PE PRIVAT DAR NU MAI AM MESAJUL CRED CA L-AM STERS,MA INTREBA DACA POATE SA PUNA KLIMA PE O PISICA CARE ARE AER DE FABRICA,SIGUR CA SE POATE SI AM TOT SISTEMUL COMPLET SI PRETUL ESTE DE 600 DE EURO.
__________________
|
|
|
15-01-06, 17:32
|
#17
|
 Stage 5
Join Date: Nov 2005
Posts: 595
|
sal
ce mai ai la ea? calculatoru ala de sub casetofon il mai ai?daca e zii si tu un pret....
|
|
|
15-01-06, 18:15
|
#18
|
Presedinte THE OTHERS
 Stage 5
Join Date: Nov 2004
Posts: 3,366
Member of: [Moderators]
|
am multe la ea daca te intereseaza suna-ma si poti veni sa o vezi ca e mai bine asa,calculatorul de care vorbesti tu este de la klima si nu se vinde separat(0723.77.67.67).
|
|
|
16-01-06, 09:07
|
#19
|
 Stage 5
Join Date: Dec 2003
Posts: 3,014
Member of: [BMW]
|
cred ca se referea la OBC
|
|
|
16-01-06, 11:15
|
#20
|
Presedinte THE OTHERS
 Stage 5
Join Date: Nov 2004
Posts: 3,366
Member of: [Moderators]
|
pai in pozele respective cele din urma se vede ca obc nu mai este si altul nu mai este decat cel de la klima!!!!!!!!
|
|
|
16-01-06, 15:59
|
#21
|
 Stage 5
Join Date: Nov 2005
Posts: 595
|
:)
 da obc ul imi trebuie daca are cineva ....sunt aici.
|
|
|
17-01-06, 00:12
|
#22
|
Presedinte THE OTHERS
 Stage 5
Join Date: Nov 2004
Posts: 3,366
Member of: [Moderators]
|
|
|
|
23-01-06, 13:07
|
#23
|
|
Super Moderator
 Stage 5
Join Date: Sep 2003
Posts: 8,661
Member of: [Moderators] [4 Speed Squad]
|
Mane, am mare nevoie de bandoul de pe usa fata stanga !!!!!!!!!!
Amortizoarele fata, rulmentii de la roti fata. Daca sunt bune si cat costa.
|
|
|
24-01-06, 10:58
|
#24
|
Presedinte THE OTHERS
 Stage 5
Join Date: Nov 2004
Posts: 3,366
Member of: [Moderators]
|
AM DECAT RULMENTII.
|
|
|
28-01-06, 18:34
|
#25
|
Presedinte THE OTHERS
 Stage 5
Join Date: Nov 2004
Posts: 3,366
Member of: [Moderators]
|
PUNTEA SPATE COMPLETA CU DISCURI DE FRANA.... PRETURI BUNE!!!!!!! MAI SUNT MULTE PIESE DE VANZARE!!!!!!!!
|
|
|
29-01-06, 13:02
|
#26
|
|
Super Moderator
 Stage 5
Join Date: Sep 2003
Posts: 8,661
Member of: [Moderators] [4 Speed Squad]
|
Re:
Quote:
|
Originally Posted by \"MariusTXA\"
PUNTEA SPATE COMPLETA CU DISCURI DE FRANA.... PRETURI BUNE!!!!!!! MAI SUNT MULTE PIESE DE VANZARE!!!!!!!!
|
baga un pret pt punte si pt toba.
ps: si pentru climatronicul acela. Vezi sa nu te arunci prea tare, ca eu sunt interesat, dar... daca bagi vreun scor din ala care face de 3 ori cat face masina aia de dezmembrat, am fugit si nu ma mai uit inapoi
|
|
|
29-01-06, 14:10
|
#27
|
Presedinte THE OTHERS
 Stage 5
Join Date: Nov 2004
Posts: 3,366
Member of: [Moderators]
|
suna-ma mai bine si vb la tel...............
|
|
|
03-02-06, 09:43
|
#28
|
Presedinte THE OTHERS
 Stage 5
Join Date: Nov 2004
Posts: 3,366
Member of: [Moderators]
|
|
|
|
18-02-06, 01:59
|
#29
|
Presedinte THE OTHERS
 Stage 5
Join Date: Nov 2004
Posts: 3,366
Member of: [Moderators]
|
|
|
|
21-02-06, 19:25
|
#30
|
Presedinte THE OTHERS
 Stage 5
Join Date: Nov 2004
Posts: 3,366
Member of: [Moderators]
|
|
|
|
|
|