Quote:
Originally Posted by bmwu
Motorul este un 2000 6 in linie de urs cu injectie jetronic, dar nu functioneaza....... 
|
incearca sa explici mai pe larg defectul..poate vor fi mai multi interesati de masina ..
spune-le daca da sa porneasca daca porneste dar nu tine relatiul , daca da cu fum, cand a fost pornit ultima oara, cum mergea atunci
pune mai multe detalii, asa se vinde o masina
si incearca sa faci rost de o sigla pentru capota si una pentru capac portbagaj..o sa schimbe masina.