| Bazar AUTO - MASINI Anunturi Auto - Vanzari-Cumparari Masini |
13-09-07, 14:04
|
#1
|
Stage 2
Join Date: Sep 2007
Posts: 62
|
[Cumpar] 2 masini
Pai, asa cum scrie si in titlu, cumpar 2 masini (dintre care una este pt o fata)
Dotari obligatorii: ABS, servo-directie, geamuri electrice (cel putin pe fata), AC, inchidere centralizata, an dupa 1997, inmatriculata RO.
Dotari optionale: consum mic-mediu, ESP.
Buget: in jur de 5000 euro pentru fiecare.
|
|
|
13-09-07, 14:39
|
#2
|
 Stage 5
Join Date: Apr 2006
Posts: 2,006
|
Re: [Cumpar] 2 masini
pt baiat nu vrei un Ford Escort RS 2000 din 96 ? ... iti mai raman si bani
|
|
|
13-09-07, 14:50
|
#3
|
Stage 2
Join Date: Sep 2007
Posts: 62
|
Re: [Cumpar] 2 masini
hmmm...tentant. N-ai vreo poza cu interiorul? Si poate ceva detalii de consum? MS
|
|
|
13-09-07, 15:20
|
#4
|
 Stage 5
Join Date: Apr 2006
Posts: 2,976
|
Re: [Cumpar] 2 masini
|
|
|
13-09-07, 15:24
|
#5
|
Stage 2
Join Date: Sep 2007
Posts: 62
|
Re: [Cumpar] 2 masini
@66NFS: mersi, dar fata nu vrea caroserie in 2 usi.
|
|
|
13-09-07, 18:13
|
#7
|
Stage 2
Join Date: Sep 2007
Posts: 62
|
Re: [Cumpar] 2 masini
@bishu: dragut. dar imi depaseste bugetul
|
|
|
13-09-07, 19:44
|
#9
|
  Stage 5
Join Date: May 2006
Posts: 5,787
Member of: [Moderators] [4Tuning International] [MACS]
|
Re: [Cumpar] 2 masini
click pe semnatura mea...bmw 318 tds,da mai trebuie ceva $$ peste 5000
|
|
|
13-09-07, 20:30
|
#10
|
 Stage 5
Join Date: Apr 2006
Posts: 2,006
|
Re: [Cumpar] 2 masini
Quote:
Originally Posted by greed
hmmm...tentant. N-ai vreo poza cu interiorul? Si poate ceva detalii de consum? MS
|
Asta e singura poza cu interiorul pe care o am ... dar e facuta cand am luat masina ... acum e mai curatzel si s-au aruncat covorasele alea ... e mai comercial  ...
De consum ce sa zic ... depinde cum ai talpa ... poate sa ia 9 % in orash dar la fel de usor poate sa ia si 13% ... depinde de cum mergi si de cat e de aglomerat, mie peste 11% in orash nu mi-a sarit si tine cont ca tranversez Bucurestiul din Militari in Pantelimon in fiecare zii dimineatza la 7 cand se stie cum e traficul pe la Apaca si prin centru pe la Unirii ...
Alte detalii ce sa-ti mai dau ... motor 2000 cc 16V - 150 cp stock + serpi + evacuare PowerFull totul omologat ...
|
|
|
13-09-07, 20:37
|
#11
|
Stage 2
Join Date: Sep 2007
Posts: 62
|
Re: [Cumpar] 2 masini
@giubau_v8: nu mersi.
@rebel_boy: mersi, o sa tin cont de oferta. dar mai astept si alte oferte.
@Alex E30: mersi, o sa tin cont de oferta. dar mai astept si alte oferte.
Last edited by greed; 13-09-07 at 20:40.
|
|
|
13-09-07, 22:48
|
#12
|
  Stage 5
Join Date: Feb 2005
Posts: 3,976
Member of: [PARTICIPANT CURSE] [4Tuning International] [MERCEDES] [VW] [Echipa de sprijin] [2 Roti]
|
Re: [Cumpar] 2 masini
Quote:
Originally Posted by greed
Pai, asa cum scrie si in titlu, cumpar 2 masini (dintre care una este pt o fata)
Dotari obligatorii: ABS, servo-directie, geamuri electrice (cel putin pe fata), AC, inchidere centralizata, an dupa 1997, inmatriculata RO.
Dotari optionale: consum mic-mediu, ESP.
Buget: in jur de 5000 euro pentru fiecare.
|
ford Ka 2002 am 2ua..
|
|
|
14-09-07, 09:25
|
#13
|
 Stage 5
Join Date: Apr 2006
Posts: 2,976
|
Re: [Cumpar] 2 masini
Quote:
Originally Posted by Fixius
ford Ka 2002 am 2ua.. 
|
nu vrea ka
ii dadeam si eu unu
|
|
|
14-09-07, 10:25
|
#14
|
Stage 2
Join Date: Sep 2007
Posts: 62
|
Re: [Cumpar] 2 masini
Quote:
Originally Posted by 66NFS
nu vrea ka
ii dadeam si eu unu 
|
asa e. Nu vreau ka. It's one ugly car. Dar multumesc de oferta.
In alta ordine de idei, maine ma duc sa vad un megane coupe pentru mine. Deci, oferte in special pentru fata. (adica ceva mai noua, nu conteaza puterea)
Ms.
Last edited by greed; 14-09-07 at 10:27.
|
|
|
14-09-07, 12:25
|
#15
|
  Stage 5
Join Date: Feb 2005
Posts: 3,976
Member of: [PARTICIPANT CURSE] [4Tuning International] [MERCEDES] [VW] [Echipa de sprijin] [2 Roti]
|
Re: [Cumpar] 2 masini
maxhouse6666 da-mi un add si povestim.. ca am mai multe.. ptr fata :P
|
|
|
|
|