Quote:
Originally Posted by robert_zed2112
up....masina ruleaza impecabil... un consum de 16 in oras...
|
Bv tata, desi nu ma intereseaza masina, eu apreciez sinceritatea vis a vis de consum.
Cand le zic unora cat consum ursu care il am de vanzare in oras, unii se sperie...consuma prea mult...alti ursi la vanzare consuma doar 9l in oras ....
Vise...
Bafta,