Go Back   Forum 4Tuning > AUTO COMERCIAL > Bazar AUTO - MASINI

Bazar AUTO - MASINI Anunturi Auto - Vanzari-Cumparari Masini

Reply
 
Thread Tools
Old 26-04-13, 19:21   #16
Elektronik

Stage 2
 
Join Date: Jun 2010
Posts: 35
Default Re: Skoda fabia 1.4 16v 101 CP

Quote:
Originally Posted by ton1 View Post
Omule, eu as fi interesat de masina, dar ai pus un pret .... aberant, ca sa nu zic altfel. Daca iti mai revii, anunta-ma
Am si scris acolo eu nu ma ocup de masini deci nu cunosc cum merge piata am spus doar un pret nu am dat cu paru in cap la nimeni!E clar ca sunt deschis la oferte si pareri nu e nici-o problema.Spune-mi cum crezi tu sau fa-mi o oferta si ne intelegem daca e suma corecta si nu imi zici vre-o 1000 de euro sau ma rog sume din acestea mici,doar deaia e un forum sa ne scriem parerile si sa dam sugestii.Spune-mi cat crezi tu ca valoreaza sau etc daca te pricepi.Multumesc frumos,o zi placuta sa ai si imi cer mii de scuze daca am reactionat jignitor dar mi s-a parut aberant vazand aici pe forum un golf 4 acelas an aceeasi cai mai multi km nu conteaza si varianta de baza a golfului la 3700 nu poate nimeni sa vina si sa-mi zica hmmm daca golfu ala e atata skoda ta valoreaza 1500 sau sume dinastea la care-mi iau o masina din 90 sau mai stiu eu ce.Plus ca sunt om cu obraz nu fara iar cei care fac o oferta ok si sunt oameni la fel ca si mine o sa platesc eu sa schimbe consumabilele cand o iau sa nu mai aiba treaba cu ea plus ca la fiecare defect vizibil si nementionat aici (Dar Defect nu ca ai vazut o pata pe covorasul de la sofer sau mai stiu eu ce aberatii ) scad cate 100 de euro din pretul ei

Last edited by Elektronik; 26-04-13 at 19:25.
Elektronik is offline   Reply With Quote
Reply


- Copyright 2024 4Tuning -