Go Back   Forum 4Tuning > AUTO COMERCIAL > Bazar AUTO - MASINI

Bazar AUTO - MASINI Anunturi Auto - Vanzari-Cumparari Masini

Reply
 
Thread Tools
Old 29-05-12, 15:59   #1
daniel_e46

Stock
 
Join Date: Apr 2012
Posts: 2
Default bmw 320 d

vand bmw 320d -
motor 2.0 L 16v 136 cp. an-2000
climatronic,
casetofon bmw bussines cd,
computer de bord,
volan piele cu comenzi,
pilot automat,
senzori parcare,
proiectoare ceata,
cotiera fata piele,
cotiera spate,
oglinzi electrice heliomate, incalzite.
controlul stabilitatii+ tractiunii (ASC+T) ,ABS
6 airbaguri ,
inchidere centralizata pe cheie,( 2 chei)
geamuri electrice,
skysack.
komfort packet.
folie Llumar autorizata( Austria), luneta + geamuri laterale spate
masina este adusa din germania de 2 luni, carte service ,
am schimbat recent: bucsi bascula, ulei + toate filtrele,
discuri spate si placutele de frana fata + spate.
merge f bine, demaraj puternic, consum mic 5.8 l\100 km.
variante doar cu autoutilitare. Rar -ul facut , masina are carte romaneasca. taxa calculata 5300 lei.
Pret 3700 euro neg.
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	12042012098.jpg
Views:	141
Size:	1.97 MB
ID:	2449319   Click image for larger version

Name:	27052012213.jpg
Views:	90
Size:	1.49 MB
ID:	2449320   Click image for larger version

Name:	23032012050.jpg
Views:	178
Size:	1.81 MB
ID:	2449321  

Click image for larger version

Name:	27052012214.jpg
Views:	75
Size:	1.18 MB
ID:	2449322   Click image for larger version

Name:	12042012101.jpg
Views:	132
Size:	1.69 MB
ID:	2449323  

Last edited by daniel_e46; 29-05-12 at 16:10.
daniel_e46 is offline   Reply With Quote
Old 29-05-12, 21:46   #2
Ghostyz0r

Stage 5
 
Ghostyz0r's Avatar
 
Join Date: Oct 2009
Posts: 397
Default Re: bmw 320 d

Nu te supara pe mine,sau sa crezi ca am ceva cu tine...DAR...folia aia pusa pe geamul acelor nu isi are rostul..sa numai zic de numele propietarului pe aripa..
Ma repet, nu o lua ca pe o insulta,dar cred ca daca le-ai da jos..ai avea niste sanse in + pentru vanzare...
Succes
__________________
Încă de când am fost copii, mereu am știut că oamenii pot fi cumpăraţi.Întrebarea era cine îi cumpăra şi pentru cât.
Ghostyz0r is offline   Reply With Quote
Old 29-05-12, 22:09   #3
daniel_e46

Stock
 
Join Date: Apr 2012
Posts: 2
Default Re: bmw 320 d

salut, nu m-a supar.Asa am cumparat masina din Germania, cu inscriptia "Byhac 05" pe aripa, nu stiu ce inseamna dar nici nu ma deranjeaza,iar folia din bord este originala Llumar trecuta in omologare. Este foarte usor de indepartat atat folia cat si numele de pe aripa.numai bine.
daniel_e46 is offline   Reply With Quote
Old 09-06-12, 19:37   #4
lospaa

Stage 5
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 306
Default Re: bmw 320 d

ai fi interesat de nubira2 la schimb cu diferenta ? unic proprietar gpl etc..
lospaa is offline   Reply With Quote
Reply


- Copyright 2026 4Tuning -