Masina se prezinta impecabil din toate punctele de vedere , sunt singurul proprietar in tara din 2008 cand am adus-o personal din germania , se prezinta ca si noua , filtre schimbate , cauciucuri iarna ( 900 ron ) , bateria bosch noua ( 500 ron ) etc . accept schimburi cu masini diesel , nu veniti cu toroape sau cu masini lovite si refacute pentru mine sunt egal cu ZERO !

PRET : 7200 si 7500 la variante