Salutare ... cumpar si eu o masina.Nu conteaza marca / cum arata / daca este inmatriculata sau nu / radiata etc.Nu ma intereseaza asta !!! Doar sa mearga !!!!
Oras: Timisoara
Pret: Maxim 200 - 250 euro ....
Astept oferte !!!! Imi puteti da vriun sfat ceva?