| Bazar AUTO - MASINI Anunturi Auto - Vanzari-Cumparari Masini |
03-09-06, 11:20
|
#31
|
Stage 2
Join Date: Aug 2006
Posts: 36
|
Re: Se vinde SAMURAIUL!
Stiu ca in craiova e mai nasol din punctu asta de vedere(cu comenzile la piese). Oricum masina e BESTIALA! Bafta la vanzare!
|
|
|
06-09-06, 16:59
|
#32
|
Stage 3
Join Date: Dec 2005
Posts: 165
Member of: [Crazy Drivers]
|
Re: Se vinde SAMURAIUL!
Quote:
Originally Posted by sandrei
asta asa este..ai dreptate..desi sunt recunoscute japonezele (mai putin la noi) pt cea mai ridicata fiabilitate...
|
Bravo ,SUPER MASINA,SUNT FAN JAPONEZE,shi daca aveam banii shi ramaneam in tara o luam cu okii inchisi.VB ft serios...shi voi ramane benzinar 4ever la fel ca si pasiunea pt japoneze.
Excluzand ca ai Nissan ,DACA ar fi sa faci un clamasament intre ,MAZDA.HONDA,TOYOTA SHI NISSAN ,care ar fi ordinea??.Oricum fiecare are ceva aparte shi numai cine a avut o japoneza stie ce inseamna aceasta pasiune,nu te mai lasi de ele...Iti doresc succes in vanzare...
__________________
La Omul sarac nici CAII(putere) nu trag...
|
|
|
07-09-06, 01:02
|
#33
|
 Stage 5
Join Date: May 2004
Posts: 1,300
Member of: [PARTICIPANT CURSE] [Honda]
|
Re: Se vinde SAMURAIUL!
Quote:
Originally Posted by EuGenius
Bravo ,SUPER MASINA,SUNT FAN JAPONEZE,shi daca aveam banii shi ramaneam in tara o luam cu okii inchisi.VB ft serios...shi voi ramane benzinar 4ever la fel ca si pasiunea pt japoneze.
Excluzand ca ai Nissan ,DACA ar fi sa faci un clamasament intre ,MAZDA.HONDA,TOYOTA SHI NISSAN ,care ar fi ordinea??.Oricum fiecare are ceva aparte shi numai cine a avut o japoneza stie ce inseamna aceasta pasiune,nu te mai lasi de ele...Iti doresc succes in vanzare...
|
Multumesc mult pt aprecieri..  Clasamentul ar fii : si nissan si honda pe primul loc si dupa aceea mazda si toyota! le pun pe primul loc pt ca si civicul si skyline sunt 2 dintre masinile mele preferate!
noutate: Masina a mai primit semnale laterale kristal SK TUNING GERMANY si e incaltata cu gume noi noute de ieri incoace (FALKEN FK451 POWERED)
__________________
Upgraded to CTR 11580 Type R
"GOD invented i-VTEC so that mortals can be closer to heaven!"
|
|
|
07-09-06, 10:23
|
#34
|
Stage 2
Join Date: Aug 2006
Posts: 36
|
Re: Se vinde SAMURAIUL!
vrei sa iti iei civic dupa ce o dai pe asta? ma intrebam asa ca daca o faci si pe aia ca pe asta avem si noi la ce sa ne clatim ochii  .
|
|
|
11-09-06, 23:48
|
#35
|
 Stage 5
Join Date: May 2004
Posts: 1,300
Member of: [PARTICIPANT CURSE] [Honda]
|
Re: Se vinde SAMURAIUL!
Up!!!!!!!!!!!!!!
|
|
|
26-09-06, 01:08
|
#36
|
 Stage 5
Join Date: Apr 2006
Posts: 589
Member of: [2 Roti] [VW]
|
Re: Se vinde SAMURAIUL!
sandrei te-am vazut nu demult prin cj.....ma ee super faina masina....km cat tea costat tot ce ai pus pe ea?mai mult de cat o dai ?:P  bafta la vanzare
|
|
|
03-10-06, 11:14
|
#37
|
 Stage 5
Join Date: May 2004
Posts: 1,300
Member of: [PARTICIPANT CURSE] [Honda]
|
Re: Se vinde SAMURAIUL!
Quote:
Originally Posted by Barum
sandrei te-am vazut nu demult prin cj.....ma ee super faina masina....km cat tea costat tot ce ai pus pe ea?mai mult de cat o dai ?:P  bafta la vanzare 
|
salut! iti dai seama ca nu mai recuperez,dar daca nu o sa o vand,nici nu o sa pierd  . Masina a mai primit panouri de usi custom si Lac Perlat Albastru
|
|
|
18-10-06, 11:20
|
#38
|
 Stage 5
Join Date: May 2004
Posts: 1,300
Member of: [PARTICIPANT CURSE] [Honda]
|
Re: Se vinde SAMURAIUL!
Price Update 10.500!
|
|
|
13-11-06, 14:44
|
#39
|
 Stage 5
Join Date: May 2004
Posts: 1,300
Member of: [PARTICIPANT CURSE] [Honda]
|
Re: Se vinde SAMURAIUL!
pret nou 9800 EUR!!! urgent sau variante
|
|
|
13-11-06, 20:41
|
#40
|
 Stage 5
Join Date: Jun 2006
Posts: 2,049
Member of: [Nissan]
|
Re: Se vinde SAMURAIUL!
|
|
|
04-12-06, 02:42
|
#41
|
 Stage 5
Join Date: May 2004
Posts: 1,300
Member of: [PARTICIPANT CURSE] [Honda]
|
Re: Se vinde SAMURAIUL!
up!!!!!!!!
ultima sapt de oferta dupa care iasa de la vanzare!
|
|
|
04-12-06, 09:07
|
#42
|
 Stage 5
Join Date: Mar 2006
Posts: 1,486
Member of: [Opel]
|
Re: Se vinde SAMURAIUL!
te chinui degeaba ma.....daca n-are 10 elroane si bari ucigase....nu o cumpara nimeni poti sa-o dai si pe 4000 ca astia n-au bani...noroc ca e internetu ieftin ca daca era scump mai aveai 2 posturi aici !!! esti nebun ...nu stiu sa aprecieze bunul gust si banii investiti in masini !!!!!!!!! sau piesel originale ........sunt praf........
__________________
OPEL KADETT GSI TURBO---------------------204 CP
POWER IS NOTHING WITHOUT CONTROL... so I've ordered a new accelerator cable!
|
|
|
04-12-06, 11:31
|
#43
|
 Stage 5
Join Date: Nov 2006
Posts: 1,628
|
Re: Se vinde SAMURAIUL!
|
|
|
04-12-06, 17:54
|
#44
|
 Stage 5
Join Date: Mar 2005
Posts: 2,951
Member of: [Moderators] [AUDI]
|
Re: Se vinde SAMURAIUL!
Masina e super , face toti banii , multa pasiune si mult bun gust , succes la vanzare si din partea mea
|
|
|
04-12-06, 18:16
|
#45
|
|
Renault Driver
 Stage 5
Join Date: Mar 2005
Posts: 5,658
Member of: [RENAULT]
|
Re: Se vinde SAMURAIUL!
mare pacat ca o dai..si cu 9800euro si tot nu vrea nimeni?  prea misto arata ti-am mai spus dar iti repet
|
|
|
|
|