Quote:
Originally Posted by sandrei
normal razvane ca doar ala il vand cat ai clipi in piata 
|
Da' nici nu trebuie cu BMW 320D sa bati drumu' pana in targ.
Daca ma crezi, eu am vandut un BMW 320D din 2000 dupa 30 de minute dupa ce-l pusesem pe "Autovit"
Hmm..toata lumea cand aude de Nissan, de Mitsubishi si de Mazda fuge ca de dracu'