Go Back   Forum 4Tuning > AUTO COMERCIAL > Bazar AUTO - MASINI

Bazar AUTO - MASINI Anunturi Auto - Vanzari-Cumparari Masini

Reply
 
Thread Tools
Old 08-06-06, 18:54   #1
mircea84

Stage 2
 
mircea84's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 47
Default Super Masina de vanzare !

VAND URGENT Fiat Punto HGT 1.8, an 2000, 60.000 km reali, 180 CP,volan sport+schimbator sport piele, inchidere+alarma cheie, comp. bord, full servo, full electric, 3 usi, aer conditionat, scaune sport, volan+faruri reglabile, frane pe 4 discuri, 4 SRS-uri, ABS, ESP, TCS, jenti Borbet ,cauciucuri 225/40 R16, esapament Remus, body kit, linie audio Blaupunkt, cip putere, unicat, masina prezentata la saloane auto Austria, Germania, orange perlat, proiectoare, suspensie sport, filtru aer sport, stare excelenta

misu_best_2001@yahoo.com
0722551842
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	12.JPG
Views:	127
Size:	76.6 KB
ID:	112209   Click image for larger version

Name:	22.JPG
Views:	122
Size:	76.4 KB
ID:	112210   Click image for larger version

Name:	32.JPG
Views:	193
Size:	78.3 KB
ID:	112211  

Click image for larger version

Name:	42.JPG
Views:	132
Size:	69.6 KB
ID:	112212  
mircea84 is offline   Reply With Quote
Old 08-06-06, 19:34   #2
BAD_MF

Stage 5
 
BAD_MF's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 1,717
Default Re: Super Masina de vanzare !

Si pretul?
BAD_MF is offline   Reply With Quote
Old 08-06-06, 19:37   #3
mircea84

Stage 2
 
mircea84's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 47
Default Re: Super Masina de vanzare !

E negociabil :P
mircea84 is offline   Reply With Quote
Old 09-06-06, 17:00   #4
X-Ray-Eyes
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
X-Ray-Eyes's Avatar
 
Join Date: Nov 2003
Posts: 3,299
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Opel]
[BMW]
Default Re: Super Masina de vanzare !

Quote:
Originally Posted by mircea84
...nu eu am fost la saloane si ex-proprietarul...in fine!
motorul normal are 1800 cmc si 130 cp, fiind exact acelasi motor cu cel de pe fiat barchetta :P, iar dupa cateva modificari a ajuns la 180 cp!
o poza dintr-un salon o puteti gasi chiar pe https://www.4tuning.ro/gal/displayimage.php?p=976,ok? este unicat nu e fals
daca sunteti interesati va rog sa ma contactati!
pretul este de 7500 euro neg., merge super bine si mai ales foarte tare; daca va intrebati de ce pretul asa mare : jenti borbet de 16' extra super late 4 buc.=2400 euro! Numai bine
180 Cp ... Sa fim realisti totusi ... "cateva modificari" ... ar trebui sa fie destul de insemnate , ca sa castici 50 cai ... chipul iti da doar 10 cai maxim , filtrul sport 2 , evacuarea 5 ... restul de 33 unde sunt ?
Poza aia din salon este cu masina ta ? Daca tu speri sa credem lucrul asta inseamna ca (,) chiar crezi ca am coborat din copac ieri , cum spunea cineva .. vezi ca mai e o poza cu aceeashi masina si nu seamana cu a ta ... din spate !
Daca merge " foarte tare " atunci ar trebui sa fie in TOP 100 By Jeremy Clarkson ... dar din pacate nu e ..
jantele alea borbet , nu o sa fie nici in 1000 de ani la banii aia !!! Nici vopsite cu aur ! Mai ales pe 16 ! La 2400 Euro cumpar Set 4 jante pe 22 inch , CROMATE , Made in USA !!! Nu pe 16 !
Si nu stiu de ce am impresia ca masina asta e facuta in Romania ...
__________________
2.0 @ Opel Astra F
3.0 @@ BMW E92 335i
https://www.youtube.com/user/Andrei77WRC
X-Ray-Eyes is offline   Reply With Quote
Old 09-06-06, 17:31   #5
Gabi
Super Moderator

Stage 5
 
Gabi's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,537
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
Default Re: Super Masina de vanzare !

Regula nescrisa a vanzarilor este "Nu e prost cine cere, e prost cine da!", iar daca vanzatorul minte, e problema lui. Daca sunteti interesati de cumpararea masinii, postati, daca nu, nu.

PS: am lasat doar mesajul lui X-Ray, pentru ca le include pe toate celelalte pe care le-am sters.
__________________
DelSol D13Z6
Gabi is offline   Reply With Quote
Old 09-06-06, 18:17   #6
mircea84

Stage 2
 
mircea84's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 47
Default Re: Super Masina de vanzare !

nu stiu ce sa mai spun...credeam ca acest forum "iubeste" masinile si nu le badjocoreste mai ales daca e pusa la vanzare...chiar acum cateva zile am vb. cu un prieten despre site si cat e de beton, in fine...incerc doar sa imi vand masina pt ca drumurile din Romania sunt naspa rau si imi e mila de ea si voi...

PS:daca chiar e cineva interesat sunati nu ma faceti mincinos,ok?
bafta tuturor!!!
mircea84 is offline   Reply With Quote
Old 09-06-06, 21:52   #7
bob

Stage 5
 
bob's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 592
Default Re: Super Masina de vanzare !

Quote:
Originally Posted by Gabi
Regula nescrisa a vanzarilor este "Nu e prost cine cere, e prost cine da!", iar daca vanzatorul minte, e problema lui. Daca sunteti interesati de cumpararea masinii, postati, daca nu, nu.

PS: am lasat doar mesajul lui X-Ray, pentru ca le include pe toate celelalte pe care le-am sters.
din cate stiu suntem pe un forum si dreptul la replica este liber... sau ma insel? cu ce te-au deranjat "mesajele" noastre?

... mircea84 ca sa nu te mai faca nimeni mincinos scoate masina la vedere, eventual o liniuta, doritori se gasesc...
bob is offline   Reply With Quote
Old 11-06-06, 14:10   #8
FreaK_Bv

Stage 5
 
FreaK_Bv's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 851
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[SKODA]
Default Re: Super Masina de vanzare !

Quote:
Originally Posted by mircea84
VAND URGENT Fiat Punto HGT 1.8, an 2000, 60.000 km reali, 180 CP,volan sport+schimbator sport piele, inchidere+alarma cheie, comp. bord, full servo, full electric, 3 usi, aer conditionat, scaune sport, volan+faruri reglabile, frane pe 4 discuri, 4 SRS-uri, ABS, ESP, TCS, jenti Borbet ,cauciucuri 225/40 R16, esapament Remus, body kit, linie audio Blaupunkt, cip putere, unicat, masina prezentata la saloane auto Austria, Germania, orange perlat, proiectoare, suspensie sport, filtru aer sport, stare excelenta

misu_best_2001@yahoo.com
0722551842
nu te supara mircea84 , dar masina asta arata bine la exterior...oare in 60.000km de COX ...de cate ori iai facut motoru???asa lasa u vrajeala asta...daca ai 180CP hai sa ne dam...eu am 160Cp...u ai maxim 900kg eu am 1.380kg...ce zici ???deci masina aia mai mult ca sigur sia luat cox...si dupa cum spui tu ca a avut mai multi proprietari e clar...poate u nu iai dat(slabe sanse)..dar ceilalti... deci daca esti atat de sigur de masina...dc nu o scoti??? si daca aveai nevoie de bani asa de urgent...o lasai sub 5000Euro...
si mai am o intrebare de ce vinzi masina???ca sigur masinutza aia are ceva....
as vrea sa vad niste poze cu motoru ei...
multa bafta!

PS:daca ai dat 2400euro pe jentile alea chiar ai luat tzapa...eu am jenti OZ Street Racing...si sunt OZ la 600 de euro...tot pe 16''!!!!deci lasa vraja!!
__________________

Apasa pedala de acceleratie cu grija...viteza ucide

Range Rover Sport HSE---> 3.6HSE ---> 272CP+
FreaK_Bv is offline   Reply With Quote
Old 11-06-06, 14:12   #9
FreaK_Bv

Stage 5
 
FreaK_Bv's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 851
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[SKODA]
Default Re: Super Masina de vanzare !

Quote:
Originally Posted by mircea84
VAND URGENT Fiat Punto HGT 1.8, an 2000, 60.000 km reali, 180 CP,volan sport+schimbator sport piele, inchidere+alarma cheie, comp. bord, full servo, full electric, 3 usi, aer conditionat, scaune sport, volan+faruri reglabile, frane pe 4 discuri, 4 SRS-uri, ABS, ESP, TCS, jenti Borbet ,cauciucuri 225/40 R16, esapament Remus, body kit, linie audio Blaupunkt, cip putere, unicat, masina prezentata la saloane auto Austria, Germania, orange perlat, proiectoare, suspensie sport, filtru aer sport, stare excelenta

misu_best_2001@yahoo.com
0722551842
nu te supara...pe partea dreapta prelungirea de la aripa este Extra Optiune??
FreaK_Bv is offline   Reply With Quote
Old 11-06-06, 15:56   #10
NEo007

Stage 5
 
NEo007's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 1,562
Default Re: Super Masina de vanzare !

Din cate tin minte masina era mai demult de vanzare intro revista. Zicea ca are 160 cai si motorul este praf. Pretul era parca de 3000 Eu.
NEo007 is offline   Reply With Quote
Old 11-06-06, 19:08   #11
Gabi
Super Moderator

Stage 5
 
Gabi's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,537
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
Default Re: Super Masina de vanzare !

Quote:
Originally Posted by bob
din cate stiu suntem pe un forum si dreptul la replica este liber... sau ma insel? cu ce te-au deranjat "mesajele" noastre? [...]
Daca topicul asta era incadrat in alta sectiune, discutiile puteau curge, dar din moment ce masina este postata la sectiunea Bazar, discutiile trebuie sa se axeze pe vanzarea/cumpararea masinii, nu pe provenienta ei sau alte amanunte.
Gabi is offline   Reply With Quote
Old 11-06-06, 21:37   #12
bob

Stage 5
 
bob's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 592
Default Re: Super Masina de vanzare !

... dupa cum am mai zis, fiind forum avem libertate de exprimare!!!
bob is offline   Reply With Quote
Old 11-06-06, 22:10   #13
Gabi
Super Moderator

Stage 5
 
Gabi's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,537
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
Default Re: Super Masina de vanzare !

Libertatea de exprimare o ai atata timp cat respecti niste reguli elementare si care, de multe ori, tin de bunul simt al fiecaruia.
Quote:
Originally Posted by Hondarul
[...] Reguli
- NU este corect si diplomat sa comentati destructiv si negativ asupra unui anunt sau post din acesta. Prin urmare, postul va fi sters. [...]
Cu asta am incheiat orice discutie. Daca sunteti interesati de cumpararea masinii, postati, daca nu, nu. Simplu ca "buna ziua"!
Gabi is offline   Reply With Quote
Old 12-06-06, 20:54   #14
Corbu`

Stage 5
 
Corbu`'s Avatar
 
Join Date: Jan 2005
Posts: 253
Default Re: Super Masina de vanzare !

Quote:
Originally Posted by NEo007
Din cate tin minte masina era mai demult de vanzare intro revista. Zicea ca are 160 cai si motorul este praf. Pretul era parca de 3000 Eu.
ai dreptate...era in auto supermarket.....am sunat io' acum vreo 4 luni shi avea motoru praf.....era 3000 negociabil...tot ce trebuia e sa cautzi motor.....(scuze pt off topic)....oricum bafta la vanzare!
__________________
Totul pare mare atunci cand eshti mic.....
racing-syndicate.go.ro
Corbu` is offline   Reply With Quote
Reply


- Copyright 2024 4Tuning -