Go Back   Forum 4Tuning > AUTO COMERCIAL > Bazar AUTO - MASINI

Bazar AUTO - MASINI Anunturi Auto - Vanzari-Cumparari Masini

Reply
 
Thread Tools
Old 16-09-09, 15:00   #1
siner

Stage 1
 
Join Date: Sep 2009
Posts: 12
Default Chevrolet Spark

De vanzare Chevrolet Spark, fabricatie 2007, motor 800 cc, 52 cai, 48000 km, aer conditionat, servo-directie, geamuri electrice fata, alarma cu inchidere centralizata, 2 randuri de cauciucuri (iarna si vara), cutie pentru bagaje.
Usile pe dreapta sunt putin zgariate (o dunga de spoiler ceva, umpic infundate), vesnicele zgarieturi de cheie 1 pe capota fata 2 pe haion.
Cu poze revin in zilele urmatoare.
Pretul este 3000 euro sau 3500 ron + 28 de rate in valoare de 153 euro (tva si casco incluse, fara valoare reziduala)
Tel: 0722.21.48.41
siner is offline   Reply With Quote
Old 19-10-09, 19:00   #2
X-TaZzY

Stage 3
 
X-TaZzY's Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 75
Default Re: Chevrolet Spark

Astept si eu un PM cu ultimul pret la care te-ai gandit...
X-TaZzY is offline   Reply With Quote
Old 21-10-09, 10:56   #3
siner

Stage 1
 
Join Date: Sep 2009
Posts: 12
Default Re: Chevrolet Spark

Din pacate in urma unei greseli a firmei de leasing (am cerut factura finala pentru a incheia leasing-ul si nu au putut decat sa ne comunice verbal pretul, chiar daca am insistat si am fost la sediul lor, pret final gresit - au incurcat perioada ramasa si in loc de 3000 euro mai aveam de platit 4500...) am reziliat contractul cu ei si le ducem masina inapoi. La pretul de 3000 euro masina a fost vanduta in seara in care am postat anuntul, ulterior a trebuit sa vorbim cu baietii care au cumparat-o si sa le dam banii inapoi ca sa recuperam masina.
u ocazia rog un moderator sa inchida acest topic, sau sa-mi spuna ce trebuie sa fac eu sa il inchid.
O zi placuta.
siner is offline   Reply With Quote
Reply


- Copyright 2024 4Tuning -