Quote:
|
Originally Posted by blaster_gsm
M-ar interesa dar am o intrebare
Daca e asa tipla masina si are revizii la zi nu puteai sa-i repari broasca?
Din asta se deduc multe
|
Nu stiu ce deduci tu din asta. Broasca nu am reparat-o pentru ca nu ma mai intereseaza sa o repar. Cine ia masina poate sa o repare la fel de bine ca si mine.Altceva?
Vad ca daca am fost sincer si am spus ce merge si ce nu merge nu e bine. Daca nu spuneam si venea careva incepea: Oooooo, aaaaaaaa, nu merge broascaaaaaaa!!!! Blah Blah.