![]() |
Vand Golf 3
6 Attachment(s)
A venit vremea sa schimb masina. In concluzie vand:
VW Golf 3, 2 usi Gri Metalizat, An fabricatie 1998, 1800 benzina, 90cp, 118.000km reali. ABS, Dublu airbag, Inchidere centralizata, Alarma, Mp3 SONY CDX F5500 X, 6 boxe DLS, Subwoofer activ SAL, Jante 15\" cu cauciucuri 195/50 r15 - MATADOR MP41 fata (3000 km) si NOKIAN NRH2 spate(7000km) Distributia schimbata la 117.000km - pompa de apa, curele, rola; Ulei + filtre schimbate la 117.000km - Agip SINT 2000 10W40 Placute si saboti schimbate la 117.000km Revizii la fiecare 10.000 km. Nu functioneaza: -broasca stanga fata -nu se inchide din telecomanda Pret 6000 euro negociabil Detalii la 0723.686.458 Andrei sau prin PM Poze: |
P.S. chiar se merita.eu sunt un \"fan inrait\" al masinii.....este f buna
si se si aude frumos :lol: :lol: :lol: |
Am uitat sa specific :oops: :
Kit de ambreiaj Sachs Power Clutch montat la 100.000km (placa de presiune, disc de ambreiaj, rulment). |
Price update 5800 oiro
|
To The Top
|
5500 URGENT!!!!
|
Re: Vand Golf 3
Hai fratilor ca e buna masina!!!!
|
Re: Vand Golf 3
5300 si up we go!!!
|
Re: Vand Golf 3
Sus.Sus.Sus.
|
Re: Vand Golf 3
VA recomanda cu multa caldura aceasta masinutza este aproape perfecta...
Merita fiecare EuroCent :P si la 5300Eu e POMANA. Sariti rpd pe ea ! :)) |
Re: Vand Golf 3
And up we go.
|
Re: Vand Golf 3
iap masina este super ok....cel mai ingrijit golf pe care il stiu.....recomand cu caldura masina si-mi pare rau ca nu pot s-o cumpar eu andrei....asta e ...bafta la vanzare
|
... nu stitzi ce pierdetzi .... este o masina exceptionala .
|
Re: Vand Golf 3
Multumesc pentru sprijin. Astept clienti :D
|
Re: Vand Golf 3
Hai sus cu ea!!
|
| All times are GMT +2. The time now is 04:01. |
- Copyright 2026 4Tuning