| Bazar AUTO - MASINI Anunturi Auto - Vanzari-Cumparari Masini |
12-02-06, 03:26
|
#1
|
 Stage 5
Join Date: Oct 2005
Posts: 721
|
Golf 3 VR6
1994 full adica interior impecabil piele neagra,scaune fata incalzite,4geamuri +trapa electrice,climatronic,jante AEZ 17, faruri FK angel eyes+ grila FK, suspensie reglabilaFK fata+spate noi, stopuri albe Hella, \"buza\" spoiler fata Rieger, evacuare inox cap-coada inox 63mm rezonator+finala Borla ProXS,motor reconditionat 100% acum 1000 km cu piese originale, etc. Masina nu a fost lovita niciodata si super ingrijita.
Pret 7800 fp discutabil sau variante.
Mai multe poze in curind.
|
|
|
14-02-06, 03:34
|
#2
|
 Stage 5
Join Date: Oct 2005
Posts: 721
|
Accept si RON
|
|
|
14-02-06, 10:32
|
#3
|
 Stage 5
Join Date: Jan 2004
Posts: 1,480
Member of: [PARTICIPANT CURSE]
|
Ce combinatii preferi???ce masini vrei-mai scumpe mai ieftine???
|
|
|
14-02-06, 11:06
|
#4
|
 Stage 5
Join Date: Oct 2005
Posts: 721
|
Re:
Quote:
|
Originally Posted by \"maryo\"
Ce combinatii preferi???ce masini vrei-mai scumpe mai ieftine???
|
Pai tu ce variante ai?
|
|
|
14-02-06, 13:38
|
#5
|
 Stage 5
Join Date: Jan 2004
Posts: 1,480
Member of: [PARTICIPANT CURSE]
|
da-mi un numar de telefons a discutam!
dar pretul pe care il ceri tinand cont de an si de masina este exagerat-banuiesc ca iti dai seama
|
|
|
14-02-06, 13:42
|
#6
|
 Stage 5
Join Date: Oct 2005
Posts: 721
|
Re:
Quote:
|
Originally Posted by \"maryo\"
da-mi un numar de telefons a discutam!
dar pretul pe care il ceri tinand cont de an si de masina este exagerat-banuiesc ca iti dai seama
|
Nu imi dau seama  Scadem suspensia 650 , rotile 500, farurile300, stopurile 150,evacuarea 250. si vedem ce ramine
Tel 0 726 041 642
|
|
|
20-02-06, 08:02
|
#7
|
 Stage 5
Join Date: Oct 2005
Posts: 721
|
Re: Golf 3 VR6
Quote:
|
Originally Posted by \"WRT-SHARK\"
1994 full adica interior impecabil piele neagra,scaune fata incalzite,4geamuri +trapa electrice,climatronic,jante AEZ 17, faruri FK angel eyes+ grila FK, suspensie reglabilaFK fata+spate noi, stopuri albe Hella, \"buza\" spoiler fata Rieger, evacuare inox cap-coada inox 63mm rezonator+finala Borla ProXS,motor reconditionat 100% acum 1000 km cu piese originale, etc. Masina nu a fost lovita niciodata si super ingrijita.
Pret 7800 fp discutabil sau variante.
Mai multe poze in curind.
|
Buza Rieger a zburat la Maryo pe \"strada\"
7500
|
|
|
20-02-06, 09:08
|
#8
|
 Stage 5
Join Date: Jan 2004
Posts: 1,480
Member of: [PARTICIPANT CURSE]
|
Re: Golf 3 VR6
Pai pe \"strada\" aia nu se merge cu 120 la ora!
Viteza maxima este de 20.
am sa caut buza care am avut-o pe golf sa ti-o dau.Inca o data imi pare sincer rau.
Quote:
|
Originally Posted by \"WRT-SHARK\"
Quote:
|
Originally Posted by \"WRT-SHARK\"
1994 full adica interior impecabil piele neagra,scaune fata incalzite,4geamuri +trapa electrice,climatronic,jante AEZ 17, faruri FK angel eyes+ grila FK, suspensie reglabilaFK fata+spate noi, stopuri albe Hella, \"buza\" spoiler fata Rieger, evacuare inox cap-coada inox 63mm rezonator+finala Borla ProXS,motor reconditionat 100% acum 1000 km cu piese originale, etc. Masina nu a fost lovita niciodata si super ingrijita.
Pret 7800 fp discutabil sau variante.
Mai multe poze in curind.
|
Buza Rieger a zburat la Maryo pe \"strada\"
7500
|
__________________
C 20 Let - Turbo POwer
|
|
|
20-02-06, 09:15
|
#9
|
 Stage 5
Join Date: Oct 2005
Posts: 721
|
Stai linistit.. nu ai nici o vina
|
|
|
10-05-06, 08:07
|
#10
|
 Stage 5
Join Date: Oct 2005
Posts: 721
|
Re: Golf 3 VR6
Motor 3000cmc,Unichip,198hp/320nm si se mai poate
8000 eur
|
|
|
10-05-06, 12:49
|
#11
|
Stage 2
Join Date: Feb 2006
Posts: 51
|
Re: Golf 3 VR6
pune si tu nishte poze cu toata masina
|
|
|
13-05-06, 12:42
|
#12
|
 Stage 5
Join Date: Oct 2005
Posts: 721
|
Re: Golf 3 VR6
Quote:
|
Originally Posted by razor-
pune si tu nishte poze cu toata masina
|
Se poate vedea masina oricind pe viu.
|
|
|
20-05-06, 02:36
|
#13
|
 Stage 5
Join Date: Oct 2005
Posts: 721
|
Re: Golf 3 VR6
Nu s-a saturat nimeni de motorina?
SUS SI TARE!
|
|
|
20-05-06, 10:01
|
#14
|
 Stage 5
Join Date: Nov 2005
Posts: 500
|
Re: Golf 3 VR6
s-o fi saturat de motorina, dar la cat s-au facut asigurarile si impozitele la motoare de peste 2500cc si or sa mai creasca daca nu ai min euro3, iti dai seama ca nu se inghesuie... 
masina oricum e belea...
|
|
|
21-05-06, 08:22
|
#15
|
 Stage 5
Join Date: May 2005
Posts: 1,332
|
Re: Golf 3 VR6
Quote:
|
Originally Posted by sefo
s-o fi saturat de motorina, dar la cat s-au facut asigurarile si impozitele la motoare de peste 2500cc si or sa mai creasca daca nu ai min euro3, iti dai seama ca nu se inghesuie... 
masina oricum e belea...
|
Abureli.....
Faza ii ca motoru ii reconditionat...
vr6 proud owner:d
|
|
|
|
|