| Bazar AUTO - MASINI Anunturi Auto - Vanzari-Cumparari Masini |
27-05-09, 09:56
|
#16
|
|
Seat Driver
 Stage 5
Join Date: Aug 2005
Posts: 1,883
Member of: [SEAT]
|
Re: BMW E34
poze:
ca si dotari are geamuri electrice, trapa mare bipozitionala electric, A/C, siroccol, dublu climatronic, alarma, inchidere centralizata, imobilizator, piele full inclusiv schimbatorul si volanul imbracat in piele, sistem audio ALPINE. 2 airbaguri
totul este absolut functional pe masina
__________________
"Columbia, please repeat, sounded like you said 'OOPS'..."
-Houston Control-
|
|
|
27-05-09, 18:30
|
#17
|
 Stage 5
Join Date: Aug 2005
Posts: 2,652
|
Re: BMW E34
arata bine MB-ul, imi poti lasa te rog un nr de tel sa vorbim despre masini?Ma intereseaza mai ales sa fie actele ok . Daca vrei ne putem vedea undeva la mijloc...
__________________
''Daca insa vedeti ca prin blandetea voastra nu puteti sa izbutiti sa imblanziti pe domnul celor care va vor fi vrajmasi,
Iar voi cinstea voastra sa nu le-o dati lor, ci in numele Domnului sa iesiti vitejeste impotriva lui, pentru ca ei au inceput.
Iar tu cu trupul tau si cu oamenii tai sa pornesti drept, fata la fata, fara nici o teama impotriva dusmanilor tai, oricat de multi ar fi''
|
|
|
27-05-09, 20:21
|
#18
|
 Stage 5
Join Date: Dec 2007
Posts: 734
|
Re: BMW E34
Quote:
Originally Posted by scorpio GL
arata bine MB-ul, imi poti lasa te rog un nr de tel sa vorbim despre masini?Ma intereseaza mai ales sa fie actele ok . Daca vrei ne putem vedea undeva la mijloc...
|
ai PM de la mine...
|
|
|
28-05-09, 09:53
|
#19
|
 Stage 5
Join Date: Aug 2005
Posts: 2,652
|
Re: BMW E34
primit, raspuns la el.
masina a mai primit 2 anvelope de vara
|
|
|
28-05-09, 20:17
|
#20
|
 Stage 5
Join Date: Aug 2005
Posts: 2,652
|
Re: BMW E34
azi a primit si ultima bieleta antiruliu, am schimbat in sfarsit toata articulatia fata.oficial masina nu necesita nici un fel de reparatie mecanica. treaba e ca am devenit mai pretentios la variante.
|
|
|
30-05-09, 10:54
|
#21
|
 Stage 5
Join Date: Aug 2005
Posts: 2,652
|
Re: BMW E34
up, nu accept la schimb masini pe fundatii, cu proprietari pierduti, care ar porni daca s-ar schimba nu stiu ce piesa X schimbata, etc...
masina este impecabila, are toate actele, asigurare, impozite etc platite si pleaca doar pe variante similare.
|
|
|
02-06-09, 17:17
|
#22
|
 Stage 5
Join Date: Aug 2005
Posts: 2,652
|
Re: BMW E34
up pana nu-i iau facelift si jante...
|
|
|
05-06-09, 10:04
|
#23
|
 Stage 5
Join Date: Aug 2005
Posts: 2,652
|
Re: BMW E34
probabil ca e ultimul up
|
|
|
05-06-09, 14:32
|
#24
|
|
Seat Driver
 Stage 5
Join Date: Aug 2005
Posts: 1,883
Member of: [SEAT]
|
Re: BMW E34
nu mai mai sunat legat de masina mea. actele sunt ok fara nici cea mai mica problema. este inmatriculat din 2002 in tara si taote sunt la zi!!
|
|
|
06-06-09, 07:03
|
#25
|
 Stage 4
Join Date: Dec 2008
Posts: 298
|
Re: BMW E34
uite-te si la fordul meu sierra...poate iti place.
nu are probleme cu actele
|
|
|
07-06-09, 20:25
|
#26
|
 Stage 5
Join Date: Aug 2005
Posts: 2,652
|
Re: BMW E34
adi, dupa cum am vorbit maine am sa-i fac niste fotografii mai amanuntite.
florin, nu prea sunt fan sierra, doar cossie poate
|
|
|
08-06-09, 15:54
|
#27
|
 Stage 5
Join Date: Aug 2005
Posts: 2,652
|
Re: BMW E34
azi nu am putut rezista si am mai luat un E34 de germania M50 vanos pentru un transplant.Topicul se poate inchide.
|
|
|
09-06-09, 23:35
|
#28
|
|
Seat Driver
 Stage 5
Join Date: Dec 2008
Posts: 2,599
Member of: [SEAT] [MERCEDES] [2 Roti] [AUDI] [Opel] [Fiat] [ALFA ROMEO]
|
Re: BMW E34
Varianta masinile din semnatura ? E200 W124
|
|
|
|
|