Go Back   Forum 4Tuning > AUTO COMERCIAL > Bazar AUTO - MASINI

Bazar AUTO - MASINI Anunturi Auto - Vanzari-Cumparari Masini

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 22-05-09, 14:26   #46
extrm

Stage 5
 
extrm's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 454
Member of:
[4Rally]
Default Re: masina pana in 3500 euro

Quote:
Originally Posted by gupy View Post
Credeti ca intr-o luna si ceva nu si-ar fi gasit omul acesta o masina la 3500 euro ...? Observ ca pe site-ul asta se posteaza din curiozitate ,poate din plictiseala ,poate asa ...pentru niste postari fara rost ...Eu i-am propus un Twingo in stare absolut perfecta ,voi i-ati propus tot felul de alte marci si ...hai sa fim seriosi ,daca-i ardea sa cumpere o facea dupa cateva zile nu dupa o luna ...sau poate cine stie cat timp !!!Asta se numeste NESERIOZITATE ...din pacate !
gresit ... caut ceva bun, nu ma arunc asa la orice si nu ma grabesc.. astept oferte, numai vorbiti fara rost!
extrm is offline  
Old 22-05-09, 23:04   #47
dolb
NoSpeedLimit Romania Club Member


Stage 5
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 7,764
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[4Tuning International]
[VW]
Default Re: masina pana in 3500 euro

Quote:
Originally Posted by gupy View Post
Credeti ca intr-o luna si ceva nu si-ar fi gasit omul acesta o masina la 3500 euro ...? Observ ca pe site-ul asta se posteaza din curiozitate ,poate din plictiseala ,poate asa ...pentru niste postari fara rost ...Eu i-am propus un Twingo in stare absolut perfecta ,voi i-ati propus tot felul de alte marci si ...hai sa fim seriosi ,daca-i ardea sa cumpere o facea dupa cateva zile nu dupa o luna ...sau poate cine stie cat timp !!!Asta se numeste NESERIOZITATE ...din pacate !
sa stii ca omul chiar cauta masina si m-a cautat si pe mine foarte intens...din pacate masinile ieftine se vand ca painea calda! acu o sapt-doua aveam ford fiesta, ford ka si golf 3 ..s-au dat imediat! Sfatul meu este un fiat punto din 2001-2002 .. am adus din germanica asa ceva si m-a dus maxim 3500 cu tot cu taxe
__________________

dolb is offline  
Old 25-05-09, 14:58   #48
extrm

Stage 5
 
extrm's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Posts: 454
Member of:
[4Rally]
Default Re: masina pana in 3500 euro

se poate inchide, multumesc!
extrm is offline  
Old 28-05-09, 12:19   #49
haustic

Stock
 
Join Date: May 2009
Posts: 2
Default Re: masina pana in 3500 euro

un golf III gt inmatriculat te intereseaza
http://volkswagen.anunturi-auto.4tun...Cm-235193.html
haustic is offline  
Old 28-05-09, 16:32   #50
shortyfpc

Stock
 
Join Date: May 2009
Posts: 5
Default Re: masina pana in 3500 euro

de curiozitate ce masina ti-ai luat?
ma intereseaza si pe mine....daca sunt oameni dornici sa mai posteze.
shortyfpc is offline  
Closed Thread


- Copyright 2024 4Tuning -