| Bazar AUTO - MASINI Anunturi Auto - Vanzari-Cumparari Masini |
04-03-09, 16:48
|
#1
|
 Stage 5
Join Date: Mar 2009
Posts: 397
|
BMW E36 1995-1997
Cum spune si anuntul sunt interesat sa cumpar un e36 de preferinta sa fie inmatriculata si coupe iar motorul sa varieze undeva intre 1.6l - 2.0l!Am un buget restrans de 4000e deci nu veniti va rog cu nijte preturi "senzatii tari" k nu o sa raspund!Poate k intradevar cer prea mult la acesti bani dar stiu ca se poate
Last edited by bandidos; 04-03-09 at 23:08.
|
|
|
04-03-09, 22:45
|
#2
|
 Stage 4
Join Date: Apr 2008
Posts: 188
|
Re: BMW E36 1995-1997
BMW E36 318i, '94, 173.000Km, adusa in 07.2008, visiniu metalizat, geamuri electrice impuls, oglinzi el+incalz+helio, inchidere, faruri xenon cu lupa, angel-eye neon, ABS, Airbag sofer, trapa electrica, mp3 Sony, etc. 3.800 EURO.
|
|
|
04-03-09, 23:08
|
#3
|
 Stage 5
Join Date: Mar 2009
Posts: 397
|
Re: BMW E36 1995-1997
poze?sa inteleg k nu este inmatriculata!
|
|
|
05-03-09, 01:05
|
#4
|
 Stage 5
Join Date: Jan 2007
Posts: 3,528
|
Re: BMW E36 1995-1997
Quote:
Originally Posted by bandidos
poze?sa inteleg k nu este inmatriculata!
|
Ma care BANDIDOS din OT esti?  stiu o pisica frumoasa foc,KIT M,e din 93 masina,motor 2.0 cutie automata/sport,scaune piele,dublu clima,airbag sofer,incalzire in scaune,oglinzi M,fara jante,are de tabla cu capace,geamuri electrice evident,toate 4..inchidere parca, alarma din fabrica,este neagra masina,arata fff bine,daca aveam bani o luam yo 
Vrea vreo 4200...negociabil..ii dai 3900-4000 si garantat e a ta..si o cola la baiatu bineinteles 
E misto rau masina sa stii,arata bine si interior si exterior,pielea nu e decojita  si chiar daca e automata..peste 3-4 ani or sa inceapa si romanii cu automatele..e mult mai bine in oras,chiar si afara
Aporpo,masina este inscrisa  sunt sigur ca a fost adusa recent din nemtia si inscrisa la noi 
M-am uitat si la gume,care sunt de iarna
__________________
www.royal-amanet.ro
Amanet: Auto, Moto, Ambarcatiuni, Aur, Argint, Platina, Diamante, Electronice, GSM si alte obiecte de valoare
Last edited by kidu2006; 05-03-09 at 01:07.
|
|
|
05-03-09, 01:20
|
#5
|
 Stage 5
Join Date: Dec 2006
Posts: 490
Member of: [VW]
|
Re: BMW E36 1995-1997
Quote:
Originally Posted by kidu2006
Ma care BANDIDOS din OT esti?  stiu o pisica frumoasa foc,KIT M,e din 93 masina,motor 2.0 cutie automata/sport,scaune piele,dublu clima,airbag sofer,incalzire in scaune,oglinzi M,fara jante,are de tabla cu capace,geamuri electrice evident,toate 4..inchidere parca, alarma din fabrica,este neagra masina,arata fff bine,daca aveam bani o luam yo 
Vrea vreo 4200...negociabil..ii dai 3900-4000 si garantat e a ta..si o cola la baiatu bineinteles 
E misto rau masina sa stii,arata bine si interior si exterior,pielea nu e decojita  si chiar daca e automata..peste 3-4 ani or sa inceapa si romanii cu automatele..e mult mai bine in oras,chiar si afara
Aporpo,masina este inscrisa  sunt sigur ca a fost adusa recent din nemtia si inscrisa la noi 
M-am uitat si la gume,care sunt de iarna 
|
Nu as vrea sa poluez postul dar banuiesc ca vrea an dupa 95 pt ca sunt mult mai bine facute , pt cine nu stie alea nu mai au vechea problema cu fetele de usi care se desprind , au dubluairbag (adica bord complet) si au multe din defectele initiale reparate , ca sa nu mai zic ca toate motorizarile sunt schimbate de la 1.6 la 2.5
__________________
|
|
|
05-03-09, 07:42
|
#6
|
 Stage 5
Join Date: Mar 2009
Posts: 397
|
Re: BMW E36 1995-1997
totusi as prefera un '95
|
|
|
05-03-09, 07:48
|
#7
|
 Stage 4
Join Date: Apr 2008
Posts: 188
|
Re: BMW E36 1995-1997
Quote:
Originally Posted by bandidos
poze?sa inteleg k nu este inmatriculata!
|
Poze ii fac sambata, ca nu am timp altfel.
Masina este inmatriculata, imi cer scuze am uitat sa mentionez.
|
|
|
05-03-09, 07:53
|
#8
|
 Stage 5
Join Date: Mar 2009
Posts: 397
|
Re: BMW E36 1995-1997
Ok atunci astp pozele sau lasami un nr d tel k poate ajung astazi sa o si vad!
|
|
|
05-03-09, 10:39
|
#9
|
 Stage 5
Join Date: Jan 2006
Posts: 710
Member of: [4Wheels]
|
Re: BMW E36 1995-1997
am un e36 din 10/1996, 1.8 116cp m43, 190.000km, dublu climatronic,doua airbaguri, oglinda cu senzor de lumina, computer de bord,2 airbaguri,geamuri electrice,scaune incalzite, oglinzi electrice incalzite,jante aliaj,trapa electrica,magazie 6 cd-uri clarion, ireprosabila.4500e
0722.535.086
|
|
|
13-03-09, 14:37
|
#10
|
 Stage 5
Join Date: Mar 2009
Posts: 397
|
Re: BMW E36 1995-1997
up nu isi vinde nimeni "pisica"?
|
|
|
15-03-09, 10:51
|
#11
|
 Stage 5
Join Date: Mar 2009
Posts: 397
|
Re: BMW E36 1995-1997
up up up
|
|
|
16-03-09, 15:18
|
#12
|
Stage 2
Join Date: Mar 2009
Posts: 39
|
Re: BMW E36 1995-1997
-am o pisica din 03/1994, 1.8is 140cp 155.000km (reali),recent inscrisa,dublu climatronic,geamuri electrice, oglinzi electrice incalzite,jante aliaj,scaune reglabile pe inaltime,triple clare, ireprosabila.4300e
0721795030
|
|
|
16-03-09, 16:39
|
#13
|
 Stage 5
Join Date: Mar 2009
Posts: 397
|
Re: BMW E36 1995-1997
omule momentan sunt imobilizat la pat am avut un accindent neplacut la munk prin care miam fracturat meniscul!deci prea curand nu as putea sa vin sa o vad dak in caz ai drum prin buc dami t rog un tel si sunt dispus sa o vad!0766402501
|
|
|
16-03-09, 16:51
|
#14
|
Stage 2
Join Date: Mar 2009
Posts: 39
|
Re: BMW E36 1995-1997
Quote:
Originally Posted by bandidos
omule momentan sunt imobilizat la pat am avut un accindent neplacut la munk prin care miam fracturat meniscul!deci prea curand nu as putea sa vin sa o vad dak in caz ai drum prin buc dami t rog un tel si sunt dispus sa o vad!0766402501
|
ok dak ajung p la buc. te sun eu. insanatosire grabnik
|
|
|
16-03-09, 18:02
|
#15
|
Stage 1
Join Date: Aug 2007
Posts: 22
|
Re: BMW E36 1995-1997
|
|
|
|
|