Fa-ti modificarea de chip (remapare)!
Si iti zic ca nu vei regreta! Schimbarea o sa o simti imediat ce vei face o tura cu masina

!
Pentru \"operatie\" iti recomand sa vorbesti cu Voinea uite aici:
https://www.4tuning.ro/forum/viewtopi...t=9124&start=0 !!
Chiar nu e nevoie de testare pe banc.
Toba si filtru \"sport\" nu-si au rostul la tdi.
Iar daca te tenteaza schimbari mai dure (alti bani alta distractie, mai exact f multi bani):
- turbina mai mare + intercooler mare + injectoare marite + ambreaj sa reziste la cuplul mare pe care il va avea masina + chip corespunzator acestor modificari; in sprijinul acestor imbunatatiri mai este recomandat o suspensie sport si frane mai performante.