acum inteleg si mai bine cum gandesti ce pot sa-ti spun decat ca : ESTI FOARTE TARE FRATE...
PS : pune-ti un filtru si niste pedale sport ca am auzit ca iti dau 30 de cai in combinatia asta pe audi hai pa
PS2 : pe shumi nu l-am vazut dar hai totusi sa dau si eu exemplul care-l da orice posesor de tdi (cu sau fara d-alea rosii) : LE MANS! hai pa again