Go Back   Forum 4Tuning > www.4tuning.ro > Despre 4Tuning.ro / Noutati / Sugestii / Reclamatii > Revista 4TuningRO

Revista 4TuningRO Revista 4TuningRO: Abonamente, Aparitii, Articole, Prezentari, Noutati

Reply
 
Thread Tools
Old 30-05-07, 08:52   #481
AdiNX

Stage 5
 
AdiNX's Avatar
 
Join Date: Dec 2005
Posts: 1,058
Default Re: Stickere 4tuning

^ mentalitatea unora de a-si accepta pozitia slaba in societate si a nu-si dori ceva mai bun...
si p3rv3r5ul are dreptate... am vazut multe epave cu sticker 4T, si asta va strica imaginea
AdiNX is offline   Reply With Quote
Old 30-05-07, 09:43   #482
toader
FOTO Member

Stage 5
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 1,150
Member of:
[Moderators]
[Echipa de sprijin]
[FOTO]
Default Re: Stickere 4tuning

Chiar nu pricep. Voi vretzi sa vedetzi stickere numai pe masini superbe de preferat tunate. Oare nu conteaza omul din masina?? Sunt multzi care nu isi pot permite sa isi faca tuning si merg cu batrana dacie sau cu "olsitu", dar chiar sunt pasionatzi de tuning. Nu cred ca acestia strica imaginea (ma rog nu prea inteleg nici despre ce imagine este vorba, dar nu conteaza). Inutil sa spun ca vezi destui cu multzi bani care vin la un tuning show si zis mama ce troaca e SGMu sau ce e ala urs sau pisica aici e gradina zoologica. Cred ca astia strica imaginea nu cei care poarta un sticker pe o dacie.
toader is offline   Reply With Quote
Old 30-05-07, 09:49   #483
bzsa

Stage 5
 
bzsa's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 1,231
Member of:
[VW]
[DACIA]
[2 Roti]
Default Re: Stickere 4tuning

Quote:
Originally Posted by toader View Post
Chiar nu pricep. Voi vretzi sa vedetzi stickere numai pe masini superbe de preferat tunate. Oare nu conteaza omul din masina?? Sunt multzi care nu isi pot permite sa isi faca tuning si merg cu batrana dacie sau cu "olsitu", dar chiar sunt pasionatzi de tuning. Nu cred ca acestia strica imaginea (ma rog nu prea inteleg nici despre ce imagine este vorba, dar nu conteaza). Inutil sa spun ca vezi destui cu multzi bani care vin la un tuning show si zis mama ce troaca e SGMu sau ce e ala urs sau pisica aici e gradina zoologica. Cred ca astia strica imaginea nu cei care poarta un sticker pe o dacie.

in orice caz sunt multe olsituri si daci cu care nu prea te faci de rusine poate omul chiar nu are bani sa isi schimbe masina si e multumit de masina pe care o are
bzsa is offline   Reply With Quote
Old 30-05-07, 10:51   #484
GRIGO

Stage 5
 
GRIGO's Avatar
 
Join Date: Jun 2005
Posts: 1,936
Member of:
[Moderators]
[X-Team Racing Club]
[Virtual Tuning 3D]
[Old School Cars]
Default Re: Stickere 4tuning

eu zic ca nu e important pe ce masina se pune important e sa se vada ca cel care poarta stikerul e unul "de-al nostru" asta e cel mai important ....
nu toata lumea isi permite masini scumpe ......
__________________
GRIGO is offline   Reply With Quote
Old 30-05-07, 17:21   #485
p3rv3r5ul

Stage 5
 
p3rv3r5ul's Avatar
 
Join Date: Jul 2003
Posts: 1,194
Default Re: Stickere 4tuning

Quote:
Originally Posted by RoSonic View Post
p3rv3r5ul, tu esti chiar unul dintre cei care au cerut sticker in revista (chiar pe topicul asta)... adica unul dintre cei pentru care s-a pus sticker in revista... iar acum critici acest lucru, in loc sa multumesti pt ca cererea ti-a fost luata in considerare? Nu-i frumos....
stiu si imi pare rau pentru asta.nu imi inchipuiam ca o sa se ajunga aici. daca stie cineva oltcitul ala verde+galben+rosu+albastru+gri+mov+multe alte nuante de culori sa numere stickerele 4t de pe masina...e strigator la cer
p3rv3r5ul is offline   Reply With Quote
Old 30-05-07, 17:26   #486
p3rv3r5ul

Stage 5
 
p3rv3r5ul's Avatar
 
Join Date: Jul 2003
Posts: 1,194
Default Re: Stickere 4tuning

cred ca am fost inteles gresit...nu ma intereseaza ce masini conduc altii DAR daca tot conduc troacele alea sa nu se mai oboseasca sa dea 200.000lei sa scoate stickerul sau 80.000 pe revista.. atata costa o aripa de dacie...mai bine sa scoata rugina de pe masina de banii astia. nici eu nu am avut numai masini bune sau mai rog scumpe cum ziceti voi dar acum 2 ani cand nu aveam cine stie ce nu ma oboseam sa-mi pun sticker.
cred ca am batut campii destul si daca sunt incoerent e din cauza oboselii. inca odata imi cer scuze daca am jignit pe cineva si...cam atat
p3rv3r5ul is offline   Reply With Quote
Old 30-05-07, 17:47   #487
RoSonic
4 Speed Squad Member

Stage 5
 
RoSonic's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 5,778
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
[4 Speed Squad]
[Observator 4tuning]
[REDACTOR 4TUNING]
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
Default Re: Stickere 4tuning

Ce zici tu e ca si cum n-ai avea dreptul sa porti fularul/tricoul cu insemnele clubului de fotbal pe care il simpatizezi decat daca joci bine fotbal...
dar poate, purtand fularul, incet incet, cu timpul, fiind pasionat si dand atentie mai multa fotbalului incepi sa te si pricepi
RoSonic is offline   Reply With Quote
Old 30-05-07, 23:31   #488
bzsa

Stage 5
 
bzsa's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 1,231
Member of:
[VW]
[DACIA]
[2 Roti]
Default Re: Stickere 4tuning

Quote:
Originally Posted by RoSonic View Post
Ce zici tu e ca si cum n-ai avea dreptul sa porti fularul/tricoul cu insemnele clubului de fotbal pe care il simpatizezi decat daca joci bine fotbal...
dar poate, purtand fularul, incet incet, cu timpul, fiind pasionat si dand atentie mai multa fotbalului incepi sa te si pricepi
asta e un exemplu bun sper ca a inteles toata lumea ce zice aici rosonic
sa ne auzim de bine
bzsa is offline   Reply With Quote
Old 31-05-07, 22:54   #489
Bogdan YBR
Opel Driver

Stage 5
 
Bogdan YBR's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 2,066
Member of:
[Opel]
Default Re: Stickere 4tuning

e de ajuns ca ai spiritul asta in tine nu conteaza masina.acum nu sustin ideea ca sa-si puna toti sticker pe masina doar k filmul lor preferat a fost 2f2f, dar hai sa nu generalizam. yo nu am modificari vizibile pe masina, adica spoilere praguri vitantuning GTI am modificari finute audio si sunet tobe si acum oricine poate spune ca "uite alt tarus care isi crede masina tunata doar cu un sticker"
__________________
EX : DAEWOO CIELO '97 1.5 OHC 8 v B 10 YBR
PRESENT : OPEL ASTRA '04 1.7 CDTI B 05 WRB
PRESENT : VOLVO S60 '03 D5 2xx HP B 20 YTD

Come to the DDark side..... We have cookies!
Bogdan YBR is offline   Reply With Quote
Old 02-06-07, 20:14   #490
cheder

Stage 5
 
cheder's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 341
Default Re: Stickere 4tuning

esti pasionat (AI STIKER)
cheder is offline   Reply With Quote
Old 02-06-07, 20:21   #491
Paul

Stage 5
 
Paul's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 2,733
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[SKODA]
[SUBARU]
[4Rally]
Default Re: Stickere 4tuning

daca gasesti
Paul is offline   Reply With Quote
Old 03-06-07, 15:37   #492
Boasa
VW Driver

Stage 5
 
Boasa's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 1,285
Member of:
[VW]
Default Re: Stickere 4tuning

Quote:
Originally Posted by cheder View Post
esti pasionat (AI STIKER)
Si daca nu am sticker asta inseamna ca nu sunt pasionat? Decat ca altii care au si nici macar nu vin la intalniri...
Boasa is offline   Reply With Quote
Old 03-06-07, 17:14   #493
cheder

Stage 5
 
cheder's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 341
Default Re: Stickere 4tuning

Quote:
Originally Posted by Boasa View Post
Si daca nu am sticker asta inseamna ca nu sunt pasionat? Decat ca altii care au si nici macar nu vin la intalniri...
am zis si eu asa...nu am dat cu planetara in om.....scuze saca te-am deranjat cu ceva....
cheder is offline   Reply With Quote
Old 07-06-07, 16:05   #494
Jimmy_slide

Stage 5
 
Jimmy_slide's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 601
Member of:
[MERCEDES]
Default Re: Stickere 4tuning

cand am luat ultimul numar, nici o revista din raft de la diverta n-avea sticker, si erau vreo 20, au bagat mana in ele ca la balamuc
Jimmy_slide is offline   Reply With Quote
Old 09-06-07, 12:27   #495
B-11-AYG
Renault Driver

Stage 5
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 3,641
Member of:
[VW]
[DACIA]
[RENAULT]
[Competitor CNCA]
Default Re: Stickere 4tuning

ma-m dus eu in ''carefura mai mult'' si am intrebat daca poate sa-mi imprime si mie sigla 4tuning pe auto colant si in prima faza a fost de acord fata cu 20 lei noi dar a venit un agarici si mi-a spus k numai daca lucrez la 4 tuning pot face alfel nu... acum ce pot sa fac sa ma duc numai cand e fata sau sa nu mai duc de loc
B-11-AYG is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -