30-04-06, 02:49
|
#1
|
|
Administrator
 Stage 5
Join Date: Feb 2004
Posts: 4,465
Member of: [PARTICIPANT CURSE]
|
Premiile la concursul Virtual 4TuningDAY
Premiile la concursul Virtual 4TuningDAY
Freehand:
Damasaru Tanase - lucrarea 5, 8 voturi, loc 1 = 900.000 lei
cassyus - lucrarea 4, 7 voturi, loc 2 = 500.000 lei
blondish - lucrarea 1, 2 voturi, loc 3 = 300.000 lei
Beginner:
GRIGO-X2 - lucrarea 25, 5 voturi, loc 1 = 2.000.000
ALXutz - lucrarea 23, 2 voturi, loc 2 = 1.000.000
vlad_4tuning - lucrarea 29, 2 voturi, loc 2 = 1.000.000
yackone - lucrarea 1, 2 voturi, loc 2 = 1.000.000
Advanced:
madskillz - lucrarea 1, 8 voturi, loc 1 = 5.000.000
P.I.M.P. Boy - lucrarea 5, 8 voturi, loc 1 = 5.000.000
High-end:
a_ombladon - lucrarea 3, 7 voturi, loc 1 = 8.000.000
ad1 - lucrarea 2, 3 voturi, loc 2 = 4.000.000
Dragos Pop - lucrarea 5, 3 voturi, loc 2 = 4.000.000
Peter Tari - lucrarea 9, 2 voturi, loc 3 = 2.000.000
|
|
|
30-04-06, 03:08
|
#2
|
|
Administrator
 Stage 5
Join Date: Feb 2004
Posts: 4,465
Member of: [PARTICIPANT CURSE]
|
Re: Premiile la concursul Virtual 4TuningDAY
suma totala, 34.700.000 lei vechi, putin peste 1000 euro promisi
mai mult, dupa cum am promis, impozitele ne privesc pe noi. e posibil sa fi scapat asta la unii care au luat banii, cum ar fi cazul lui madskillz, dar reparam
cu unii din provincie am rezolvat ca metoda de trimitere.
important este ca banii nu se pot elibera decat pe baza de semnatura personala.
inteleg unele iritari datorita intarziaerii, dar e al naibii de complicat sa scoti bani pt premii dpdv contabil
va rog sa imi dati un pm cu nr de tel, toti de aici, ca sa vedem cum procedam cu fiecare in parte care nu a incasat pana acum premiul
eu, personal, regret ca multi dintre voi nu nu au avut parte de o rasplata binemeritata pentru munca si implicarea lor... a fost doar alta incercare din partea noastra de a oficializa fenomenul de virtual-tuning, de a atrage atentia intregii comunitati asupra talentului de exceptie pe acre il au atat de multi dintre voi
1000 de euro, plus inca aproape 300 cheltuiti pe impozite aferente mi se par putini fata de masura talentului si muncii voastre.
va promitem ca vom face totul pentru a promova implicarea si priceperea voastra.
absolut toti dintre voi, sunt membri de onoare a comunitatii 4tuning.
constient ca e putin, fata de tot ce ati dat din voi, pe langa premiile oferite, voi inmana personal tuturor participantilor ceva nesemnificativ fata de ceea ce ati facut voi: tricou si sticker 4tuning
va multumim, noi, toti care iubim modificarile masinilor
voi ati mers mai departe decat foarte multi... poate provocam posesorii de masini sa viseze langa noi si sa isi faca masinile asa cum numai voi stiti sa le imaginati
vreau sa pornim inca un concurs, inca un sir de concursuri.... nu numai ca vom publica in revista lucrarile, dar din toate concursurile vom face un supliment gratuit, pe cheltuiala 4tuning, de virtual-tuning, pentru a promova cat mai mult munca voastra
va rog sa ma contactati...
|
|
|
30-04-06, 03:25
|
#3
|
|
Administrator
 Stage 5
Join Date: Feb 2004
Posts: 4,465
Member of: [PARTICIPANT CURSE]
|
Re: Premiile la concursul Virtual 4TuningDAY
nimeni nu e perfect
va rog, daca sunt, sa imi transmiteti orice nemultumire pe PM, am mare nevoie de pareri obiective pentru a imbunatati sectiunea de virtual tuning atat in general, cat si in legatura cu concursurile care urmeaza
noi deja muncim de cateva zile la urmatorul eveniment, la urmatorul concurs
sincer, daca nu ma stresa ca intind coarda increderii voastre prea mult, nici acum nu reuseam sa public astea, astazi...
multumesc celor care au avut rabdare si incredere
si le cer iertare celor care nu au avut
|
|
|
30-04-06, 09:35
|
#4
|
Stock
Join Date: Apr 2006
Posts: 9
|
Re: Premiile la concursul Virtual 4TuningDAY
salut Gratzian, sunt Dragos Pop si vreau sa te intreb cum pot intra in posesia banilor avand in vedere ca sunt plecat din Bucuresti si pot veni abia peste 2 luni. se pot pune pe card sau pot treimite pe cineva in locul meu ? cardul de exemplu e la fel de sigur ca o semnatura personala.
|
|
|
30-04-06, 09:40
|
#5
|
|
Registered
 Stage 5
Join Date: Dec 2005
Posts: 607
|
Re: Premiile la concursul Virtual 4TuningDAY
felicitari tuturor castigatorilor + multa bafta tuturor celor care vor participa la viitoarele editii !
oricum, din acest challenge am castigat cu totii, sunt sigur. eu unul, cu mana pe inima zic asta.
|
|
|
30-04-06, 10:38
|
#6
|
|
Dacia Driver
 Stage 5
Join Date: May 2005
Posts: 1,146
Member of: [Design Team] [Virtual Tuning] [DACIA]
|
Re: Premiile la concursul Virtual 4TuningDAY
Felicitari tuturor celor care au castigat si celor care nu au castigat ! Mi-a facut placere sa ma intrec cu voi ! Numai bine si sa cheltuiti cu grija premiile
|
|
|
30-04-06, 11:09
|
#7
|
|
Observator 4tuning
 Stage 5
Join Date: Feb 2006
Posts: 1,704
Member of: [Observator 4tuning] [Virtual Tuning 3D] [Virtual Tuning] [Echipa de sprijin] [Nissan]
|
Re: Premiile la concursul Virtual 4TuningDAY
FELICITARI LA TOTI PARTICIPANTII SHI IN SPECIAL LA CASTIGATORI acum am avut shi noi sansa sa vedem cine au fost autorii operelor de arta facute....bafta multa in continuare..
|
|
|
30-04-06, 11:14
|
#8
|
 Stage 5
Join Date: Aug 2005
Posts: 1,303
Member of: [SEAT]
|
Re: Premiile la concursul Virtual 4TuningDAY
Felicitari La Toti Castigatoriii Bravo Pentru Premii !
|
|
|
30-04-06, 13:24
|
#9
|
 Stage 5
Join Date: Sep 2005
Posts: 847
Member of: [FOTO]
|
Re: Premiile la concursul Virtual 4TuningDAY
felicitari castigatorilor dar si participantilor. asteptam cu nerabdare si viitoarele concursuri.bafta tuturor in continuare
|
|
|
30-04-06, 15:44
|
#10
|
 Stage 5
Join Date: Mar 2006
Posts: 3,131
Member of: [Moderators] [Crazy Drivers] [Freehand Design Usergroup] [VW]
|
Re: Premiile la concursul Virtual 4TuningDAY
gratzian ... in revista vor aparea doar castigatorii ... sau toate lucrarile!?
|
|
|
30-04-06, 18:02
|
#11
|
 Stage 5
Join Date: Jun 2005
Posts: 1,936
Member of: [Moderators] [X-Team Racing Club] [Virtual Tuning 3D] [Old School Cars]
|
Re: Premiile la concursul Virtual 4TuningDAY
am si io o intrebare .....diplome se dau?
ar trebui sa se dea ...sa avem si noi ce arata la lume  ..adica peste 50 de ani sa ne uitam cu mandrie la diploma ..  )
|
|
|
01-05-06, 00:14
|
#12
|
|
Administrator
 Stage 5
Join Date: Feb 2004
Posts: 4,465
Member of: [PARTICIPANT CURSE]
|
Re: Premiile la concursul Virtual 4TuningDAY
va rog, cand imi trimiteti datele, sa imi trimiteti in acelasi pm si numele complet si numarul de telefon
|
|
|
01-05-06, 00:16
|
#13
|
|
Administrator
 Stage 5
Join Date: Feb 2004
Posts: 4,465
Member of: [PARTICIPANT CURSE]
|
Re: Premiile la concursul Virtual 4TuningDAY
Quote:
|
Originally Posted by Ace Axel
gratzian ... in revista vor aparea doar castigatorii ... sau toate lucrarile!?
|
vor aparea toate lucrarile
|
|
|
01-05-06, 00:17
|
#14
|
|
Administrator
 Stage 5
Join Date: Feb 2004
Posts: 4,465
Member of: [PARTICIPANT CURSE]
|
Re: Premiile la concursul Virtual 4TuningDAY
Quote:
|
Originally Posted by GRIGO-X2
am si io o intrebare .....diplome se dau?
ar trebui sa se dea ...sa avem si noi ce arata la lume  ..adica peste 50 de ani sa ne uitam cu mandrie la diploma ..  )
|
facem si diplome, e perfecta ideea
|
|
|
01-05-06, 13:15
|
#15
|
 Stage 5
Join Date: Jun 2005
Posts: 1,936
Member of: [Moderators] [X-Team Racing Club] [Virtual Tuning 3D] [Old School Cars]
|
Re: Premiile la concursul Virtual 4TuningDAY
OFF topic
acum am inteles despre ce ziceai u ca fac misto......
nu faceam misto ...chiar imi place "discursul".........
intradevar poate am exagerat putin ...cu lacrimile ....scuzele mele.....
ps acum pe bune un "discurs" ca asta ne ridica moralu.....pe bune
|
|
|
|
|