Go Back   Forum 4Tuning > www.4tuning.ro > ARHIVA > Arhiva evenimente > 4TuningDAY Virtual Challenge

View Poll Results: Care este lucrarea preferata de voi ?
lucrarea 1 6 3.57%
lucrarea 2 8 4.76%
lucrarea 3 2 1.19%
lucrarea 4 4 2.38%
lucrarea 5 8 4.76%
lucrarea 6 12 7.14%
lucrarea 7 3 1.79%
lucrarea 8 1 0.60%
lucrarea 9 1 0.60%
lucrarea 10 0 0%
lucrarea 11 6 3.57%
lucrarea 12 2 1.19%
lucrarea 13 10 5.95%
lucrarea 14 1 0.60%
lucrarea 15 0 0%
lucrarea 16 29 17.26%
lucrarea 17 2 1.19%
lucrarea 18 1 0.60%
lucrarea 19 2 1.19%
lucrarea 20 1 0.60%
lucrarea 21 1 0.60%
lucrarea 22 0 0%
lucrarea 23 1 0.60%
lucrarea 24 2 1.19%
lucrarea 25 3 1.79%
lucrarea 26 5 2.98%
lucrarea 27 9 5.36%
lucrarea 28 10 5.95%
lucrarea 29 13 7.74%
lucrarea 30 19 11.31%
lucrarea 31 2 1.19%
lucrarea 32 3 1.79%
lucrarea 33 1 0.60%
Voters: 168. You may not vote on this poll

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 07-04-06, 13:46   #16
mihai134

Stage 5
 
mihai134's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 847
Member of:
[FOTO]
Default Re: Beginner

Quote:
Originally Posted by Yackone
propunerea mea este ca sa fie voatate numai lucrarile care au fost alese de juriul de la prisma...ca asa pot sa-mi fac si eu xxx usere si sa-mi votez eu lucrarea...sau pot sa-mi pun prietenii de pe forum sa-mi voteze lucrarea ceea ce nu este corect

astept parerile adiminilor...
poti sa iti faci 100 de usere.aici voteaza cei care au un anumit nr de posturi si care au fost activi in ultimul timp pe forum.sper sa nu ma isel....
si din cate am vazut deja au aparut cateva voturi de la useri cu 1 post
__________________
my photo blog: Nimic de aratat
mihai134 is offline  
Old 07-04-06, 13:52   #17
Brian

Stage 5
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 1,179
Default Re: Beginner

27! cel mai tare paint.. lucrata curat si frumos!
Brian is offline  
Old 07-04-06, 14:15   #18
tng
Observator 4tuning

Stage 5
 
tng's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 5,936
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[Virtual Tuning]
[Opel]
Default Re: Beginner

Am vazut ca ati votat masina cu nr. 16
Probabil ati votat ca v-a sarit repede in ochi, v-a furat peisaju, ai?
--------------------------
Va rog ... uitati-va bine inainte sa votati, nu mai votati cand sunteti obositi, sub influenta,noaptea tarziu ....
V-am pupat
__________________


Toata lumea e "illest" acum, insa doar pe stickere
"low&slow" dar mai mult slow decat low
Euro Corsa C

Last edited by tng; 07-04-06 at 14:46.
tng is offline  
Old 07-04-06, 14:35   #19
Alex2Fast4U

Stage 5
 
Alex2Fast4U's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 490
Default Re: Beginner

banuiesc k nici nu se pune problema sa te auto-votezi.. eu in orice caz nu o voi fac... good luck 2 us all...
Alex2Fast4U is offline  
Old 07-04-06, 14:37   #20
RoSonic
4 Speed Squad Member

Stage 5
 
RoSonic's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 5,778
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
[4 Speed Squad]
[Observator 4tuning]
[REDACTOR 4TUNING]
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
Default Re: Beginner

tng lasa lumea sa voteze cum crede! de ce influentezi? nu mai bine acu voteaza lumea... si barfele dupa?
RoSonic is offline  
Old 07-04-06, 14:42   #21
Alex2Fast4U

Stage 5
 
Alex2Fast4U's Avatar
 
Join Date: Jan 2006
Posts: 490
Default Re: Beginner

hey... no offense.. eu numai intrebam dak se poate... dar vad k nu conteaza.. in fine.. cel mai bun sa castige...
Alex2Fast4U is offline  
Old 07-04-06, 14:43   #22
alex_maxx

Stage 5
 
alex_maxx's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 1,201
Member of:
[4 Speed Squad]
[FORD]
Cool Re: Beginner

...Pai sa comentez si eu lucrarile!..asta dupa ce le-am deschis pe fiecare in parte si m-am chiorat la ele:

Lucrarea 1: pragul nu este prea ok intra in roata din fata,vinilul ala rosu nu se prea potriveste iar selectia pt culoare se vede k nu e foarte exacta ..eleronul pus aiurea
Lucrarea 2: e ok ..ceva deosebit
Lucrarea 3: si asta e ok doar dk nu avea numarul ala pe fata pe care putea sa il stearga lejer ..jantele au avut o rezolutie cam mare si par un pik a fi lipite
Lucrarea 4 strica luloarea in rest mi se pare un bodykit foarte interesant!
Lucrarea 5: foarte putin umblata..nu prea imi palc geamurile
Lucrarea 6:Calitate foarte buna foarte curat lucrata..nimik de comentat
Lucrarea 7:e a mea deci sa comenteze altii :P
Lucrarea 8:..ceva destul de complicat..jantele nu par deloc reale..spoilerul pe fata are o culoare ciudata..neclara
Lucrarea 9: jantele prea mari si pare descentrata din cauza unghiului rotii spate
Lucrarea 10: spoiler fata urat si jantele nu se prea potrivesc
Lucrarea 11:nu imi plac farurile acoperite si roata din fata parca intra prea mult spre interiorul masinii
Lucrarea 12:claritatea imaginii,foarte mult lasata..farurile aiurea
Lucrarea 13:frumoasa dar nu prea pare reala..
Lucrarea 14:numarul fata ,vinyl,jantele sunt folie
Lucrarea 15:nu prea ti-a iesit schimbatul peisajului ...selectiile sunt km aiurea
Lucrarea 16:numai spoilerul fata a iesit ok in rest ..praguri,jantele nu imi palc deloc ..nu modelul..ci cum sunt aranjate...seamana un pik a sorcova
Lucrarea 17:masina coborata prea mult peste jante,numarul fata e pus aiureaselectia masinii cand ai schimbat peisajul si acolo in spate la eleron...mi se pare chiar urata
Lucrarea 18:interesant c ai incercat...dar mai avem de invatat ..nepotrivirea spoiler praguri...cand ai decapotat masina se vede cand ai copiat apa
Lucrarea 19:interesanta fara dar partea de jos a spoilerului nu prea se potriveste..ai grija k ai selectat jentile cu un patrat de unde le-ai importat si ai uitat sa tai din ele niste colturi care ti-au ramas pe aripa fata si in spate la spoiler
Lucrarea 20:ceva foarte simplu...janta spate nu prea e bine aranjata..culoarea e frumoasa...doar asta e de ea pt k in rest e simplutza
Lucrarea 21: eleronul nu isi avea rostul..nu pare real deloc si la fel si ala de pe parbriz..parasolarul ala ce e ....nu da bine!
Lucrarea 22:e aceeasi masina ca si lucrarea 19 numai culoarea schimbata
Lucrarea 23:cred k una din cele mai interesante masini de pana acum desi este cam plina de culori ...claritate buna nu ai umblat la spoilerul spate sa il aliniezi cu pragul ..priza aia de aer din parbriz ..restul e ok
Lucrarea 24:janta spate nu pare reala,eleronul e prea mare,culoarea spoilerului fata cam in ceata
Lucrarea 25rea intunecata...jantele nu par deloc reale,spoilerul fata nu e bine aranjat ..unghiul
Lucrarea 26aintjob-ul e foarte frumos nu vad nici o greseala majora
Lucrarea 27:...e identica masina..alt paint job si peisaj schimbat
Lucrarea 28: simpluta masina culoarea foarte frumoasa ..lucrat curat pacat k nu ai schimbat jantele
Lucrarea 29 : foarte misto bodykit-ul ..spoilerul din fata parca e prea mare ..masca aia si culoarea e putin neclara
Lucrarea 30 :neonul nu se potriveste...spoilerul fata partea de sus iti da o impresie de tanc
Lucrarea 31 : pragurile sunt foarte jose ,capota prea unflata
Lucrarea 32: identica cu lucrarea 13
Lucrarea 33:jantele nu se potrivesc...spatele prea mare...

cu cine votez in alt post k acum trebuie sa plec..dar mi-am facut o idee Bafra si sper sa nu va suparati pt comentarii
__________________
I figured...If i study high!!...Take the test high !!...I get high scores!!

F.Focus II Sea Grey 1,4 16v 80HP:

Folie Llumar 50%F 80%S
Jante aliaj R16 model ST

alex_maxx is offline  
Old 07-04-06, 14:47   #23
tng
Observator 4tuning

Stage 5
 
tng's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 5,936
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[Virtual Tuning]
[Opel]
Default Re: Beginner

Quote:
Originally Posted by RoSonic
tng lasa lumea sa voteze cum crede! de ce influentezi? nu mai bine acu voteaza lumea... si barfele dupa?
ai dreptate... greseala mea, hai ca am editat ca sa nu influentam voturile
tng is offline  
Old 07-04-06, 15:08   #24
blowwind
Observator 4tuning

Stage 5
 
blowwind's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 4,034
Member of:
[Observator 4tuning]
[VW]
[Honda]
[Street Zone]
Default Re: Beginner

intr`un final am decis sa votez cu 26
am avut ales intre 6 ... 11 ... 26
6: imi apartzine dar am cam gafat cu culoare..in plus e cam simpla m`am axat mai mult pe calitate
11: e frumoasa dar nu e deloc reala
26: e cea mai reusita din punctul meu de vedere..dar are si ea nishte - : grila e prea lunga...
__________________
pround member of Street Zone
Honda Civic TypeS - VW Polo 1.2 - Subaru Forester 2.5XT - Infiniti FX37S

VAND PEUGEOT 307 CC

VAND SAAB 9-3 1.8t
blowwind is offline  
Old 07-04-06, 15:15   #25
blowwind
Observator 4tuning

Stage 5
 
blowwind's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 4,034
Member of:
[Observator 4tuning]
[VW]
[Honda]
[Street Zone]
Default Re: Beginner

ca sa va demonstrez ca votatzi ca chiorii o sa fac nishte mici comentarii la lucrarea nr. 16 (cea cu cele mai multe voturi) :
- prinderea de la eleron NU exista
- masina aia stie sa mearga DOAR inainte ? intreb doar...
votatzi fara sa analizatzi...asta facetzi voi

inca ceva...FOARTE putine masini sunt coborate fara fundal...sunt curios daca cei din juriu au luat in considerare asta...

P.S. daca moderatorul considera sa mesajul meu n`are ce cauta aici,este rugat sa`l stearga
blowwind is offline  
Old 07-04-06, 15:20   #26
L33L00

Stage 5
 
L33L00's Avatar
 
Join Date: Jul 2005
Posts: 959
Default Re: Beginner

mAH !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!v mah (scuze de spam) ...........da lucrarile mele unde sunt ?????????????? eu ???? (( ( aveam 2 poze ...... mah ,,,,, mah .... am trimis tot .... screenshot .... tot .... si ?????????????????????? vreau neaparat sa rezolvam problema asta
L33L00 is offline  
Old 07-04-06, 15:45   #27
ALXutz

Stage 5
 
ALXutz's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 448
Member of:
[ALFA ROMEO]
Default Re: Beginner

blowwind ai perfecta dreptate.. nu mai spun ca am vaga senzatie ca unii voteaza thumbnailurile
ALXutz is offline  
Old 07-04-06, 16:24   #28
ZoliaT
Administrator

Stage 5
 
ZoliaT's Avatar
 
Join Date: Apr 2003
Posts: 3,316
Member of:
[Observator 4tuning]
[REDACTOR 4TUNING]
[PARTICIPANT CURSE]
[Echipa de sprijin]
Default Re: Beginner

cei care isi divulga identitatea lucrarilor este posibil sa fie descalificati

cele doua lucrari "asemanatoare" reprezinta greseala mea ele fiind identice si apartinan aceasi persoane .. se vor cumula voturile pt ele
__________________
| www.4tuning.ro | Masini de vanzare | Bazar Auto | Piese Auto ||
ZoliaT is offline  
Old 07-04-06, 16:55   #29
blowwind
Observator 4tuning

Stage 5
 
blowwind's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 4,034
Member of:
[Observator 4tuning]
[VW]
[Honda]
[Street Zone]
Default Re: Beginner

Quote:
Originally Posted by ZoliaT
cei care isi divulga identitatea lucrarilor este posibil sa fie descalificati

cele doua lucrari "asemanatoare" reprezinta greseala mea ele fiind identice si apartinan aceasi persoane .. se vor cumula voturile pt ele
doua intrebari:
1) e o masina care scrie G-Unot...e clar ca e a lui G-unit
2) ce sens mai are sa`mi ascund masina ? concursul din cate stiu s`a terminat...mai conteaza rezultatele pollului ?
oricum am demonstrat mai sus ce era de demonstrat...daca omul nu sta ACUM sa analizeze pozele(cand sta pe scaun...si calitatea pozei e super buna si are si timp)dapai la salon (cand trebuia sa stea in picioare...sa se uite la nishte planse de calitate slaba...si pe un panou intunecat )
blowwind is offline  
Old 07-04-06, 17:03   #30
Brian

Stage 5
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 1,179
Default Re: Beginner

Quote:
Originally Posted by alex_maxx
Lucrarea 1: pragul nu este prea ok intra in roata din fata,vinilul ala rosu nu se prea potriveste iar selectia pt culoare se vede k nu e foarte exacta ..eleronul pus aiurea
+ daca va uitati mai bine capota e copiata de la o masina din alt unghi => scris invers,cioplita
Brian is offline  
Closed Thread



- Copyright 2024 4Tuning -